Co je vlastně tento blog zač?

18. srpna 2018 v 18:53 | Nautileen |  ¡NF◯RM∀ČK⑂╱S⊥¡∀K¡N∀ P◯TŘ∃B∀ S∃ V⑂K∃C∀T
Asi by nebylo od věci přinést sem pro všechny nováčky alespoň malé vysvětlení toho, k čemu tento blog je, co je tento blog zač.

Od roku 2015 do konce roku 2016 byl tento blog velkým portálem pro české Creepypasta překlady - na tento blog jsem já, tehdy se přezdívajíc "STIAK", překládala všemožné Creepypasty, které jsem našla. Ať už známé, či neznámé; otevřela jsem českou CreepyPasta komunitu Poképastám a obohatila jsem znalost českých Creepypasterů o několik dalších Ponypast a Zeldapast. Blog jsem dlouhou dobu držela na jedné z nejvyšších příček českých známých Creepypasta blogů.

Také se tu objevovaly fanfikce; čtenáři sami se zapojovali do fanfikcí a podobně. Bylo to fajn.

Tenhle blog možná hrozně upadl. Ani mě to nijak netíží, protože s mým novým blogem jsem se otevřela více zájmům a baví mě spíše vlastní kreativní psaní než překládání, které mi časem přišlo až bezduché.

Ale nyní tento blog chci využívat hlavně k tomu, abych mnohým Creepypasterům, starým či nováčkům, dala vědět o různých novinkách, týkajících se mě nebo tematiky tohoto blogu, anebo dokonce obojího.

Tudíž se tu dovíte o nových překladech, které jsem poskytla youtube kanálu Project Masked a svému blogu, anebo DarkTownu či Pixelarii. Anebo o tom, kam poputovaly staré překlady. Anebo o fanfikcích spojených s děsivou tematikou. Možná dokonce o mých dalších příábězích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meyri Salywely Meyri Salywely | Web | 20. září 2018 v 15:20 | Reagovat

Miluji tvůj blog už dlouho
Spřátelíš blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama