DEAR CREEPYPASTA FANDOM, YOUR STIAK IS FUCKING BACK.

14. července 2018 v 8:49 | Nautileen |  ¡NF◯RM∀ČK⑂╱S⊥¡∀K¡N∀ P◯TŘ∃B∀ S∃ V⑂K∃C∀T
Nevím, zda si někdo z vás pamatuje na doby, kdy jsem byla "nepatrnou" překladatelkou Creepypasty na tomto blogu, ale pokud tu někdo takový je a ten blog ho bavil, byla bych ráda, aby zbystřil své smysly, protože přináším revoluční zprávu!

Může za to hlavně ProjectMasked
a jeho vůle číst Creepypasty na youtube. Nejen že jsem mu dala přístup ke všem svým překladům z tehdejších dob, dokonce jsem mu i nabídla, že případně přeložím něco nového.

A tak mě napadlo...


Kdysi jsem na tomto blogu napsala článek, že odstraňuji překlady, protože je přeložil někdo jiný. Snažila jsem se být tak vstřícná vůči ostatním, že jsem nedbala na sebe.

Well, fuck it.

Můj nový blog rozhodně nepatří mezi ostatní Creepypasta blogy a nehodlám se tu zapojovat do fandomu tak, jako kdysi. Nebudu svou práci zbytečně zahazovat jen proto, abych udělala cestu někomu jinému, obzvlášť pokud se stejného respektu nedočkám nazpět.

Já si chci svůj blog dělat podle svýho.
Jde tu hlavně o to, že pakliže bych začala vydávat Nightmare Hunters, nebylo by od věci, abych jen odkázala na jiný článek na svém blogu při jakékoliv nové postavě, která se tam objeví.
No co? Možná prostě zasvěcuju svůj blog fanfikcím.
That's how I like it.

Anyways, během dvou dnů jsem přeložila asi 6 Creepypast a takováhle energie do překládání u mě snad nikdy dříve zaznamenaná nebyla.
Možná tu objevíte překlady, které už českou podobu mají, ale you know, já si na svůj vlastní překlad chtěla využít svůj čas. Baví mě to a jde mi to vcelku rychle.

Našla jsem updaty vám určitě už známých Creepypast, našla jsem příběhy známých a doposud nepřeložených do češtiny.
A mám vůli se tomu věnovat, protože mě to baví a protože to napomůže potenciálním čtenářům Nightmare Hunters či dalších příběhů psaných mou rukou.
A překlady budou vycházet každou sobotu, úterý a čtvrtek, a kromě toho se v neděli budete setkávat s novým videem čtenáře ProjectMasked.

A kromě překladů bych se ještě ráda zmínila o fanfikci Forever With Us, kterou jste kdysi mohli znát jako FNAF 2 FF nebo They Can't Know...
Aktuálně čítá 27 dílů a je dopsaná, tudíž jen dokončím několik editů a mohu ji publikovat.
Unbelievable, isn't it?

Kromě FWU, která brzy začne vycházet, se začnu věnovat ještě stejně dlouhému Down The Streets, crossoveru Creepypasty a Jet Set Radio, než se skutečně pustím do aktivního psaní Nightmare Hunters. A jak v DTS, tak ve FWU se snažím zachovat ten pravý smysl Creepypasty a nedělat z toho něco, co není. Netvořit z toho nějakou rodinku s tátou Slendym, ale skutečně podtrhnout to, že jde o děsivé vrahy připravené zabíjet, co jim přijde do cesty. Anebo jinak, záleží tu hlavně na tom, jaká je jaká Creepypasta, co je kdo zač, jak se kdo má chovat. To je, myslím, sakra důležitý při psaní fanfikcí, bohužel ne každý tomu rozumí.

Každopádně... holy shit, seems that I'm finally back.

A všechny ty nové věci budou vycházet na novém blogu btw:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 19. července 2018 v 17:14 | Reagovat

V tom prípade si tvoje preklady rada vypočujem. ^^
Teším sa na tvoje fanfikcie, správne chápeš ich význam a zároveň sakramentsky dobre píšeš!
Konečne si späť. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama