Jeff the Killer 2015

12. června 2017 v 11:15 | STIAK |  CR∃∃P⑂P∀S⊥∀
Slova autora: Toto je moje verze remaku Jeffa the Killera, která byla hlasováním komunity vybrána, aby se stala novým příběhem Jeffa the Killera na této stránce (na Creepypasta Wiki). Verze, která vyšla jako druhá, je ZDE, a byla napsána SiriusNightshade, a třetí verze, psaná JZoidberg, je k nalezení TADY. Tohle není originální příběh, spíš takové převyprávění. Užijte si ho!
Den, kdy přijel Jeffery Woods se svou rodinou k novému domu byl dusný, a obloha zatažená, jako kdyby chtěla zdůrazňovat jeho náladu. Jeff nebyl nadšený z toho, že jsou tady. Jo, jejich nový dům byl nádherný, představoval to, že má jeho otec novou práci... ale nebylo to to, co on znal.


Týden po tom, co se nastěhovali, vstali Jeff i Liu docela časně. Obloha zářila nádhernou modří, teplo Louisiany je přímo vyhánělo ven. Oba se shodli na tom, že ranní projížďka na kole pro prozkoumání okolí bude výborný nápad, a taky skvělá možnost se vyhrabat z útrob baráku, ve kterém byli minulý týden stále zavření.
❝Chybí mi domov,❞ vyhrkl Liu, zatímco si Jeff připravoval svoji snídani.
❝Mě taky, Liu, ale... Tohle je teďka náš domov, takže si přinejmenším budeme muset zvyknout.❞
❝Já vím, jenže... Všichni naši přátelé, všechno tamto z New Orleans... Pamatuješ si na tu budovu, kde jsme vždycky vyšplhali až nahoru a sledovali, jak se rozsvěcí lampy ve městě? Chybí mi to,❞ odpověděl Liu, pomalu utichal.
❝Jo, a nebo taky ZM Video, ten vlastník jak nás znal a dovolil nám si půjčit R-Rated filmy bez rodičů, nebo nás napojoval na půjčovnu her zadarmo... Taky mi to chybí, ale Liu, měli bychom...❞
Liu ho vyrušil. ❝Ano, věnovat se tomu spíš tady, ale přesto, tady mi to přijde takové moc falešné, a máma s tátou dělají, jako kdybychom tu vůbec nebyli.❞
❝No, to jo. Doufal jsem, že nový dům je dostane nějak do nálady, no... Ale co můžem dělat?❞
Celý příběh najdete tady:
Překlad je můj a jakékoliv nepovolené zacházení s ním (tj. kopírování, využívání pod vaším jménem, publikování bez mého vědomí atd.) bude nahlášeno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama