Chci být zase ten nadšený bloger.

12. prosince 2016 v 11:14 | STIAK |  ¡NF◯RM∀ČK⑂╱S⊥¡∀K¡N∀ P◯TŘ∃B∀ S∃ V⑂K∃C∀T
Jestli čekáte, že si hodlám vylejvat srdíčko s tím, že nemám takovou chuť do tohohle blogu, jako při jeho založení, tak...
Ne, není to hlavní obsah článku, přestože možná i do tohohle časem zabrouzdáme.Pamatuju si na doby, kdy jsem byla jakýsi nenápadný bloger s blogem, jehož zaměření bylo celkově prostě jen povídkové. Před nějakou dobou jsem ještě měla pocit, že jsem tehdy byla cunt a že ten blog stál za hovno, ale stačilo pár slov od jisté osoby (děkuju moc, Clocky ^^) a má snaha zlepšit si náladu a došla jsem k názoru, že tak zlý to taky nebylo.

Naopak.

Tehdy to bylo úžasný.

A... Upřímně mi tyhle doby chybí.

Byl to literární blog bez tématu a já psala o tom, co mě baví. Kdybych s ním pokračovala, vypadalo by to tak, že by mě přestali bavit zombíci a začala bych psát o Harry Potterovi. Přestal by mě bavit Harry Potter, psala bych Marvel fanfikce. Začalo by mě bavit i Undertale, objevovaly by se tam příběhy s těmito tématy.

Víte, co mi přijde nejsmutnější?

Že tady na tom blogu jsem si tohle nedokázala představit.

Už víc jak rok tady za tímhle blogem straším a za tu dobu byla jediná témata blogu Creepypasta, Five Nights at Freddy's a... Um, chcete mi říct, že tohle je všechno? VÁŽNĚ JSEM SI ZALOŽILA BLOG A VĚNOVALA SE JEN DVĚMA FANDOMŮM?!

Tohle se mi nelíbí. Vážně ne.
Nechci, aby to tak pokračovalo - kdyby jo, blog mě přestane bavit úplně.

Jsem v hromadě dalších fandomů, a díky procházením městský knihovny přibývají další. Takže tenhle blog vážně nebude pokračovat touhle cestou. Chci tu mluvit i o dalších věcech, psát články o hovadinách, které mě zrovna napadnou. Chci začít psát non-gore příběh o My Little Pony. Už mi v hlavě dlouho leží námět na fanfikci pojednávající o dívce z Archenlandu. A já to nechci nechat plavat jen kvůli tomu, že blog, na kterém jsem aktivní, je jen o hororech.

A tímhle se vás nechci ptát, tímhle bych vás ráda požádala: Přijměte prosím to, že Creepypasta už dávno není můj hlavní fandom a že mě zajímají i jiné věci, třeba jako je Marvel. Nebo Harry Potter.
A ne s každým fandomem by šel napsat crossover na Creepypastu, který by dával smysl. Už jsem na internetu psala, že mám rozepsanou fanfikci - crossover Marvelu a Creepypasty. Ale ani to se mi nezdá, že je nejlepší nápad.

Kdyby se tu náhodou objevilo něco naprosto mimo CRP fandom, prostě s tím počítejte, prosím. Poslední dobou jsem si projížděla cizí blogy a upřímně jsem sledovala tu volnost, se kterou píší, pak jsem to porovnala s tímhle a řekla jsem si, že tu bude něco blbě. A když jsem se pak dostala na jeden jistý blog, náhle se mi vybavilo veškeré to nadšení, s jakým jsem psala svůj starý blog, a upřímně mi to dost chybělo. Zjistila jsem, že ani tady jsem vlastně skoro nikdy takový rozmach nechtěla. Dávala jsem si svá pravidla při psaní blogu a odmítala jsem publikovat kraťoulinké články. Pak následovalo i to, že jsem odmítala zveřejňovat vlastní výkecy a informačky na blogu, což mi upřímně chybělo asi ze všeho nejvíc.

Chci napodobit svůj starej blog. Chci cítit tu radost, kdykoliv otevírám administraci blogu. Už si i dokážu představit ty nápady a ty větší spousty fanfikcí, než co tu prozatím existujou... :D

Pro všechny, kteří na tento blog chodí jen kvůli Creepypastě: Chtěla bych se vám tak trochu omluvit. Je dost možný, že budu mít tolik nápadů, že dva měsíce by nemusela vyjít žádná Creepypasta. Nechci však říct, že s tímhle fandomem končím nebo že mě už nebaví. Creepypastu mám stále ráda, ale oblíbila jsem si i jiné fandomy a chci psát i něco o nich. Pro ty staré dobré Creepypasta fany tu stále budu, s radostí přeložím další příběhy a napíšu další fanfikce. Jen tu nebude všechno pouze o tomhle.

Co můžete čekat?
Změny. A nebude jich málo. Začne to v menu, bude to pokračovat přes rubriky až k designu blogu. Už to tu nebude úplně stejné. Už to tu bude tak, jak si já sama přeju. A pochopím, že někteří lidé přestanou tenhle blog číst.
Dále čekejte zvýšenou aktivitu. Více nápadů. Čekejte... Všechno. Z tohohle blogu bude úplně jiný blog, chci říct, doposud zde vycházely jen překlady a sem tam nějaké fanfikce, občas i nesmyslné články. Snažila jsem se psát všechny články dlouhé a byl tu pokus o nějakou pravidelnost. Víte vy co? Na tohle kašlu. Budu si psát co chci, kdy chci, a jak dlouhý chci. Objevíte tu okecávání mých kreseb a Art Tradů, budu vám vyprávět o tom, jak se sestrou budu hrát Mafii, The Last of us, GTA V, zahraju si znova tři první díly herní série Uncharted, povím vám něco o Jet Set Radio. Nadšeně vám navrhnu různé knihy ke čtení, ať už jde o knihy od Dana Browna, Rowlingové nebo C. S. Lewise. Povím vám o svém nadšení z toho, když jsem byla s holkama v Praze v Černým Mostě, kde jsme spolu seděly v kině a křečovitě si svíraly ruce při napínavých částích filmu Fantastická Zvířata a kde je najít. Ukážu vám, co mě napadlo za fanfikci při sledování filmu Amazing Spiderman. A aby toho nebylo málo, představím vám další lehce šílenou formu Rarity z ponypasty "Rarity's New Patterns". Položím před vás několik dalších Poképast od star-byte. Chci říct... i přestože se začnu věnovat dalším fandomům, Creepypastu tu stále budete mít a já se pokusím být aktivní i v tomhle fandomu. Nekončím s Creepypastou. Jen zde dávám cestu dalším fandomům, které si získaly mé srdce. A doufám, že jsem vás tímhle nějak nezklamala... XD Jen jsem měla takhle jednou večer hrozně blbou náladu a došlo mi, kvůli čemu to je. Kvůli blogu. A díky tomu jsem se rozhodla, že to chce prostě změnu x3

Bojte se mě XD
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 AB AB | E-mail | Web | 12. prosince 2016 v 12:43 | Reagovat

Upřímně, jsem za tu změnu moc ráda a už se nemůžu dočkat na první fanfikci (třeba z Marvelu :'3) a na tu povídku z kina! x3 Respektuji tvůj názor a se vším s tebou souhlasím. Mě by taky nebavilo se věnovat jen dvěma fandomům.

Btw, taky jsem byla na Fantastických zvířatech a musím říct, že to bylo neuvěřitelně AWESOME, BOŽÍ, FANTASTICKÝ A... prostě OMG!!! xD

2 Rainy Rainy | Web | 12. prosince 2016 v 14:29 | Reagovat

Blog má být hlavně domov. Není to tolik ani o ničem jiném, jako právě o tom, aby ses tady cítila doma. :) Takže ať se rozhodneš podnikat cokoliv, ať uděláš cokoliv, bude to správné rozhodnutí, protože to bude TVÉ rozhodnutí. Nebloguješ pro jiné, bloguješ pro sebe. :) Komentáře od ostatních by měly být jen třešničkou na dortu...
Je trochu sranda, že to říká někdo, kdo má blogovýho světa plný zuby a je jím naprosto unavený. :D
Ale abych to vzala od začátku - moc děkuju za komentáře u nás na blogu. :) A taky mě strašně moc překvapilo, že vůbec ještě někdo narazil na tak starý článek jako je "(Ne)kvalitní tvorbou ke slávě". :D To jsem se dneska ráno usmívala jako naprostý idiot.
Projekt Ztracená generace je však bohužel mrtvý... A i když jsem jedna ze zakladatelek, není v mé moci ho obnovit. :) Pokud by byli lidi a bylo by nadšení, šla bych do toho klidně znovu. Ale s původními členy počítat nejde... Myslím, že mimo nás, co to zakládali, to ostatní vnímali jako způsob jak získat komentáře a ohlasy bez toho, aby ostatním cokoliv dali. A to bylo špatně. :) Myslím, že je třeba si uvědomit, že "Ztracená generace" je jen trochu hezčí název pro "Spřátelené blogy".
Klidně bych do toho šla znovu - ale mám strach, že to skončí stejně. My "staří" autoři už jsme prostě asi takoví. Čekáme, že nám sláva spadne do klína....
Což je taky důvod, proč jsem se stáhla z blogu. Ne úplně. Ale dávám si pauzu. Protože blog stojí spousty energie a úsilí a reakcí je zatraceně málo. Na wattpadu (ha, teď musím v tvých očích vypadat jako naprostý pokrytec) je všechno jednodušší a čte mě tam hned několik lidí...
Takže se zrovna teď hledám. :) Až se najdu - zatím mi neblogování nikdy nevydrželo dlouho - ráda se do toho všeho vrhnu po hlavě. :)
V každém případě na mě působíš jako sympatická dívčina a až okolo mě povolí zmatek ohledně dárků a cukroví, těším se, až to tady prozkoumám.

3 adís adís | E-mail | Web | 12. prosince 2016 v 16:14 | Reagovat

Však to je o té volnosti, Stiak. Blogeři jsou volní díky slovům, a textu psaného. Já, abych se přiznala, tady byla neustále, kdykoliv jsem viděla na FB Page příspěvek, ale ne vždy jsem komentovala, jelikož mě CRP prostě nebralo. To se ti omlouvám.
Ale jsem ráda, že chceš změnu. Netřeba se trápit kvůli tomu, co sis stanovila. Změna je život, jejímž součástí je i blog, se kterým spojuješ svůj čas a prostor.
Moc Ti držím palce, Sti. Těším se na nové články, ačkoliv na hry také nejsem, ale Marvel & HP - to je možná jiný kousek koláče.
Hodně štěstí !! :)

4 Zelený Obamův Kabátek Zelený Obamův Kabátek | 12. prosince 2016 v 16:26 | Reagovat

PORNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

5 AB AB | E-mail | Web | 12. prosince 2016 v 20:01 | Reagovat

[4]: Zdá se mi to nebo tohle vídám už skoro pod každým nově vydaným článkem?

6 STIAK STIAK | E-mail | Web | 12. prosince 2016 v 20:53 | Reagovat

[1]: Ohmigoosh, bála jsem se, že po mě za to budou lidi házet šutry :'D Fakt hele, hrozně moc děkuju, tvůj koment mi dal mnohem víc energie QwQ
A...

JE TO PROSTĚ DOKONALÝ, NA TOM SE OBĚ SHODNEM XD

[2]: OMGGG RAINY *-*
Hrozně moc děkuju za komentář, ani nevíš, jak moc mi zvedl náladu a všechno, dodal energii k blogování a tak >w<
Za ty komentáře vůbec není za co, líbilo se mi to!! OwO
A co se týče projektu... To je mi líto, fakt je to škoda, protože to vypadalo pěkně ;-; Možná bych nějakým způsobem - kdyby to šlo - mohla jaksi... Pomoct s obnovením? :D Fakt mě to docela nadchlo a je škoda to nechat takhle umřít! :D
Každopádně i když si budeš dávat pauzu, tak tobě a Nebeské budu chtít odzákladů blog prošmejdit, přijde mi super XD (ono já už chtěla začít dneska, ale ve škole mi nešla wifi a odpoledne nebyl moc čas XD) A taky ti musím vystalkovat Wattpad >w< (a to s tím "pokrytectvím"... Hej, notak, nene! :D)
Omg a fakt ti přijdu sympatická? QwQ ohh, to mě těšíí~~ x3

[3]: Omggg, Adís QWQ I tobě hrozně moc děkuju za komentář, je to neskutečně milý >ww< ^~^

[4]: KABÁTKU UŽ ZASE

[5]: Už pod druhým to tu je, a to buď ráda, že si s ní (Kabátkem, lel) nepíšeš, to bys to v chatech viděla ještě častějc XDD Už jsem si na ni takhle zvykla~ XD

7 Ami Ami | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 15:18 | Reagovat

Som trochu v šoku, myslela som si, že ťa to baví. Of course, JE TO LEN A LEN TVOJ BLOG, je to tvoje rozhodnutie, čo tu bude, aj keby si sa odrazu rozhodla dať ako layout mačky a psy a potom o nich písať (XDDD). Ale ani vlastne neviem, čo čakať, znie to úplne inak, ako to, čo si doteraz písala. ;-; No, keď už sa nebudeš venovať FNaF, tak dúfam, že to neznamená to, že končíš s They can't know. :c Popravde sa asi aj bojím, ale to je asi v poriadku, ja sa bojím aj nového roku, pretože je to proste niečo nové. :P :-D (To mi pripomína, že za chvíľu je new year, nope pleaseeeee! X'D) Ale sem budem chodiť stále! Aj keď ma popravde všetko nezaujalo, ale určite tu bude stále kopec dobrých vecí. :33

8 STIAK STIAK | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 17:40 | Reagovat

[7]: Awh, ale jasně že mě to baví, jen jsou tu i věci, které mě začaly bavit víc a já z nich nechci mít, třeba zrovna z "Dívky z Archenlandu", jen nápad, který nakonec zanikne, protože můj blog tohle téma nevede ;w;
Creepypastě a FNaFu se hodlám věnovat i nadále a naopak, dokonce se mezi hrami objeví i recenze na každičký díl FNaF OwO
a omg, jak mluvíš o tom layoutu... XDDD ne, to fakt ne, neboj XD
A s TCK naopak, pokusím se na tom máknout víc, stejně jako na každé mojí aktivní fanfikci (i na těch doposud nepublikovaných xD)

Jednoduše tu nebude pouze samotná Creepypasta s FNaFkem, jelikož by mi blog pak přišel až moc málo živý XD Chci se prostě věnovat většině fandomům, které mám hodně ráda, stejně ^~^

9 radioactiveassassin radioactiveassassin | 14. prosince 2016 v 22:25 | Reagovat

Znamená to, že se bude i měnit jméno blogu? Protože když se to bude jmenovat Kingdom of Creepypasta a creepypasty tady bude jenom, no.... ne ouplně každej příspěvek, tak si lidi budou říkat: Eh, to je divný, má to bejt něco s creepypastama a přitom tady žádný nejsou! A zase až se s někym kdo tenhle blog nezná budu bavit o  Kingdom of creepypasta, a on to nenajde tak si bude myslet že jako o čem to ten kluk zase plká?

10 radioactiveassassin radioactiveassassin | 14. prosince 2016 v 22:27 | Reagovat

A ještě: Dívka z Archenlandu je napasovaný do Letopisů Narnie, že? Nebo se pletu?

11 STIAK STIAK | E-mail | Web | 14. prosince 2016 v 22:54 | Reagovat

[9]: Jelikož jméno blogu zatím jaksi měnit nejde (a přesouvat se nehodlám XD), tak to tu asi zůstane tak nějak takhle, nu xD Creepypasta tu bude prostě jako jedno z hlavních zaměření blogu, ale uvidí se, jak půjde čas, třeba tu občas budou dny, kdy bude za sebou vycházet every single fucking day nějaká Creepypasta a další dny zase naopak třeba recenze a fanfikce na všechno možný a tak... XD Vlastně jsem ten název už docela přestala řešit a je mi to tak nějak jedno, lel, uvidí se, jak se vyvine čas XD

[10]: Nepleteš, nepleteš, je to přesně tak, a ano, Archenland mě delší dobu přitahoval víc, než samotná Narnie :-x :D  :D

12 Kaki Kaki | 17. prosince 2016 v 18:16 | Reagovat

Awawawww >u> v jakých fandomech seš? :DD doufám že si něco najdu. Xd Stiakuuuuu! ^^

13 Elysia Elysia | 23. prosince 2016 v 12:23 | Reagovat

Takováhle Stiak se mi líbí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama