Masters of Cyberspace | Part 9

29. listopadu 2016 v 19:39 | STIAK |  ☞ M∀ST∃RS OF C⑂B∃RSP∀C∃ ☜
Neskutečně moc bych chtěla vyjádřit obrovský díky za čtení a fanarty OwO Clocky777 a její úžasný kresby, který mi posílala, mě inspirovaly k tomu, že... Ano, ANO, pracuju na Vánočním díle QWQ Zatím se mějte, já spěchám umýt nádobí~ XDDakee se zastavila a otočila dozadu, stojíc tak tváří v tvář chlapci jménem Michael Asher, který jí před chvílí div nedýchal na krk.

"A-ahoj Micku... co potřebuješ?" zvedla obočí.


"No, kdo ví, třeba mě jen mé ochranitelské instinkty nutí pro klid v duši chránit takhle zranitelná, o samotě chodící děvčata, protože přihodit by se mohlo cokoliv," usmál se zářivě.

"Eh, jak dlouho sis tenhle proslov nacvičoval?" řekla Dakee bez zájmu.

"Ale notak, to je fakt tak špatný to, že se začínám o někoho starat?" protáhl Mick tvář.

"Je to milý, ale... dokážu se o sebe postarat sama, díky," otočila se Dakee. Nemůže přece před ním odejít k paneláku, nemá přece zájem o to, aby je do budoucna otravoval na jejich místě. Musela tak rychle a nenápadně vymyslet způsob, jak se ho zbavit. To ale nevypadalo tak snadně.

"Ale přeci jen bych tě měl pro klid v duši doprovodit," usmíval se Mick příjemně.

"Ehh... jsem hnedka doma a... Nevím, proč zrovna ty a ne někdo jiný... eh?" zvedla na něj obočí.

"Víš, není tu moc lidí, co by bylo schopný bránit holku, jako jsi ty, a tak se toho hrdě ujímám," zazářily mu zuby a Dakee se jen beznadějně rozhlédla okolo sebe. Na paneláku spatřila problesknout duhovou kštici a poskočilo jí srdce, možná má šanci...

"Hele vážně, to je dobrý, já dojdu domů sama..." pokusila se z toho nejdřív vykrucovat, i když to vypadalo, že je Mick neoblomný.

Taky že byl.

"Ale noták, doprovodím tě! Stejně nemám co dělat," odpověděl.

"Nechci, abys šel až k našemu baráku..." sykla Dakee.

"Nechtít můžeš," pokrčil rameny.

"Argh... fajn, napíšu mámě, že se zdržím," zavrčela Dakee a vytáhla mobil, klikajíc na esemesky. Ale místo vybrání kontaktu s přezdívkou "Mamka" klikla na SMS konverzaci s osobou jménem "Vilan".

"Nemuzu prijit, Asher prudi. Vidim vas odsud. plz pomoc", nacvakala rychle do mobilu a odeslala zprávu dřív, než by se teoreticky stihl Mick podívat. Pak jen dělala, že stále píše matce, mezitím několikrát zvedla oči ke střeše paneláku. V jeden okamžik tam spatřila Vilana, jak se rozhlíží, pak jen spatřil Dakee a otočil se, patrně vyběhávajíc z budovy. Možná by se hodilo...

"Hotovo," schovala Dakee mobil pomalu do kapsy.

"Takže už tě netíží čas, že?" přiblížil se k ní Mick. Vilane... rychle, prosím...

"No..."

"Vidíš, a tos tu nechtěla být se mnou," položil jí ruku okolo ramen.

"Ne, a ani nechci. Micku nech toho-" zasyčela Dakee, ale Mick ji přerušil.

"Čeho? Nedělám nic špatného, nebo snad ano?"

"O co se tu sakra snažíš?"

"Získat si vaše srdce, fräulein," odpověděl s úsměvem.

"A to tě nenapadne se třeba zeptat, jestli náhodou už někoho nemám?!"

"No to víš, že napadne," zahleděl se Mick na své nehty. "Ale nějak mi to je jedno, víš?"

"To by teda nemělo," ozval se za Mickem mužský hlas patřící ne-zas-až-tak mužsky vypadajícímu chlapci.

***

"Hej, Sithe! A o co že jde?" ozval se vedle bílovlasého chlapce, hledícího z vysokého panelového domu mezi ulice, hlas patřící růžovovlasé dívce.

"Um... Hey, Arr, pojď sem taky," zamyslel se Sithik a pak zahalekal na černovlásku, která se jen rozhlížela okolo.

"Hm-hmm?" zvedla obočí, když k nim došla.

"Fajn, takže mi psal můj starší bratranec, jestli bych na prázky nechtěl na tejden jet k němu do Kalifornie - má docela slušnej barák a k moři to od něj není daleko, a tak jsem jen tak prohodil, jestli bych jakože nemohl pár lidí vzít s sebou a když jsem mu pak dovyprávěl, jak vás znám a že jste mě na nový škole suprově přijali... neměl problém! Takže tak na ten tejden, jestli byste mohli do Kalifornie..." usmíval se jako cvok, ale byl nadšený z toho, že by to možná i vyšlo.

"Já... bych asi mohla," ozvala se Arryin, "Ryi možná taky, u Dakee uvidíme a Vilan má teď známky v pohodě, tak by to neměl být problém... co?"

Ryiah zatím jen lapala po dechu. "Děláš si srandu, děláš si srandu, nás pět v Kalifornii na celej tejden? Bože!! To by bylo dokonalý! Ale... Hej, bacha, mohli bychom zbourat jeho barák, fakt si nás chce vzít na triko?"

"Hele, to bude v pohodě, svážeme vás a hodíme do sklepa a bude postaráno," zasmál se Sithik.

< Předchozí část | Další část >Odkazy:
Tumblr ask blog

❧❧
❦❦❦
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 29. listopadu 2016 v 21:23 | Reagovat

Bože také krátke? :O To snad ne. :( :D Wohoooo! Ide sa do Kalifornie! XD Inak fakt nemám pocit, že by toto malo nejakú spojitosť s Creepypastou, no nechám sa prekvapiť. :D A nech ten úchyl ide do prdele. XD

2 creepypastaczandsk creepypastaczandsk | 29. listopadu 2016 v 23:39 | Reagovat

wau! uplne boží blog. Proste to menu uplne že kukám WAU ako si to urobila?! a tie príbehy...topka xD aj ja rozbieham blog... :-D  8-)  :-P  :D

3 STIAK STIAK | E-mail | Web | 1. prosince 2016 v 16:07 | Reagovat

[1]: Jsem hrozně líná psát dlouhý kapitoly :'D
Plus... Jo, má to docela dlouhej, um, "rozjezd", jednoduše jsem nechtěla, aby se tam hned objevilo několik Creepypast a fanfikce tak rychle skončila :'D Jde mi prostě o... Postupný zvyšování kalibru xD každopádně děkuju moc :3

[2]: OMG THANK U QWQ A to menu je udělaný s "Volitelným boxem v menu", ale jak tak pozoruju, tak to ty už víš xD Nom hodně štěstí s blogem přeju! :33 andd, pročtu si to tam u tebe, až chytnu nějakej čas QwQ XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama