Masters of Cyberspace | Part 7

13. listopadu 2016 v 10:10 | STIAK |  ☞ M∀ST∃RS OF C⑂B∃RSP∀C∃ ☜
Nový cover na světě ^^

Osmá hodina ranní.

Ten školní zvonek je fakt rajská hudba...

Desítky studentů se začaly hrnout do svých učeben, včetně bělovláska Silase Browninga, který si to mířil rovnou za hlukem, který třída 2. A způsobovala. Letmo přejel očima po studentech, kteří už většinou seděli v lavici, a spatřil i Ryiah, zabředlou do vášnivého rozhovoru s Marion. Nuže... Nebylo těžké slyšet, o čem mluví, když měli lavici vážně nedaleko.

"Ne tak řekni, fakt se ti Ian nelíbí?" vyptávala se nadšeně Marion.

"Ne, nelíbí. Sakra, to přijdu do školy a ty hned začneš řešit tohle?" zasmála se růžovovláska.


"A kdo teda?" nedala se odbýt Marion.

"Nikdo! Sakra práce, tady není nikdo zajímavej, takže..." rozesmála se Ryiah.

"Fakt? A co takhle támhle Eric? Ten ti hezkej nepřijde?" ohlédla se Marion nenápadně po třídě a zaměřila se na lehce pihatého hnědovlasého kluka s jizvou přes nos.

"On? Jakože pokud vím, tak s ním je prdel, ale... Neříká se náhodou, že je... No... Na kluky?"

"A Rachel se nám nechce míchat do klučičích vztahů, co? Jasně, chápu to," zasmála se Marion a bez rozhlédnutí se pokračovala v otázkách, Ryiah se tak cítila jako při výslechu. "A co ten Silas?"

"...Co s ním?" pokrčila Ryiah rameny, jelikož vážně nechápala, co po ní její kamarádka chce.

"Líbí se ti?" dožadovala se Marion odpovědi.

"Nechceš s tím už přestat?" začala znít Ryiah docela vážně.

"Já jenom, tak... Je hezkej, to musíš uznat," kývla Marion.

"Tss, chci vidět, co je na něm hezkýho," uchechtla se Ryiah a opřela se o židli, a i přesto, že to tak nevypadalo, by každý, kdo ji dobře zná, poznal, že se snaží zadržovat smích.

"Tak... Má svaly, ale jakože fakt je vypracovanej, navíc s těma bílýma vlasama tu taky nevypadá špatně, naopak je docela roztomilej, žejo..." usmívala se Marion.

"Oh, tak to díky," ozval se za Marion hlas bílovlasého kluka, který se už nějakou tu chvíli opíral o lavici vzadu za ním. Sithik tak způsobil vlnu reakcí: Ryiah se začala smát, až se za břicho popadala a dostávala takový pocit, že asi umře smíchy; Marion vyjekla úlekem a pak se jen bála na bílovlasého pohlédnout a Sithik jako jedniný pokračoval v oné konverzaci.

"Jakože těší mě to, že jo, ale zároveň překvapuje, že o mě někdo mluví takhle nahlas."

***

"Slečno Blackwell, zopakujte mi prosím, co jsem právě řekla," ozval se nakřáplý hlas učitelky matematiky, když se Dakee otočila na kamarádku a působila, že nedává pozor.

Dee si narovnala záda, lehce si odkašlala a nadechla se. "Tangens alfa se rovná kotangens beta a naopak. Stačí?" dodala s úsměvem.

Zamračení učitelky Corrinové opadlo, kývla, protože Dee řekla všechno dobře, ale pak se zamračila ještě jednou. "Už žádný vykecávání se během mých hodin, rozumíme si?"

"Dobře, paní profesorko," usmála se a napsala své spolužačce to, co chtěla říct, na papír, který jí podala.

"Víš, proč Corrinová nesnáší holky? Protože jsou všechny hezčí, než ona."

Pak pohlédla na učitelku, která se naštěstí dívala jiným směrem. Dakeeina kamarádka se tlumeně zasmála a zaklepala na rameno spolužákovi vepředu, kterému onen papírek podala. "Pošli to dál," zašeptala mu do ucha... A rázem to kolovalo po celé třídě.

"Jsi blbá, nebo jo?" sykla Dakee a držela se, aby jí nevlepila pohlavek. Jednou za uherský rok udělá nějakou hovadinu a ještě to bude kolovat po celý třídě... Tak to určitě. Její kamarádka se jen tiše zachichotala.

Během hodiny Dakee jen pozorovala, kde se její papírek nachází: fajn, je támhle u holek...
Po chvíli byl vepředu u katedry a Dakee cítila, jak jí na čele vyrašil pot, měla obavy, že by mohla učitelka vidět, že se v lavici tam něco děje.

Ulevila si, když papírek s klidem prošel dokonce i mezi řadami hned v prvních místech. Upřímně... Byla překvapená. Hodně překvapená.

Náhle ale všechno tohle opadlo, když učitelka zamířila ke skupince žáků, kteří byli problémoví už dlouhodobě a které skoro celou hodinu propalovala pohledem. S nakrčeným obočím vytrhla jednomu z nich papírek z ruky a v tu ránu zbledla Dakee jako křída.

"TAKŽE KTERÝ Z VÁS NAPSAL TOHLE?" rozezněl se nahněvaný hlas učitelky po celé třídě.

"T-to k nám přišlo... Odněkud..." pípnul jeden z nich, zbytek lidí v učebně si netroufnul ani ceknout a Dakee zbledla ještě víc - teda jestli to vůbec šlo.


***

"Iane? Přihlásíš se taky do toho fotbalovýho zápasu?" ozvalo se přes třídu o přestávce po první hodině, když běžel chlapec z 2. B ke svému duhovovlasému spolužákovi.

"Fotbal nehraju a ty to víš," zakroutil hlavou Ian.

"Ale prosííím, chybí nám jen jeden týpek a ty se na to hodíš, navíc-"

"Řekl jsem ne," skočil mu do řeči Vilan ve snaze jejich rozhovor ukončit.

"Tak... Fajn," sklopil chlapec ramena a s nepořízenou se odšoural z místnosti. Chvíli k Vilanovi nikdo nemluvil a on se jen spokojeně usmíval na svět, pak k jeho lavici přešla hnědooká blondýna s asi tunou make-upu a jménem Barbara.

"Jaktože vlastně nechceš na fotbal?" zeptala se ho zvědavě.

"Áh, co je na tom tak zajímavého?" roztáhl koutky ještě víc a začal se houpat na židli.

"Ne, já jenom, že... Že všichni kluci hrajou fotbal furt, docela by mě zajímalo, co mají rády ty vyjímky?"

Barbaro...? Zamračil se Vilan v duchu. Děláš... Si srandu, nebo mě fakt chceš jakože... Balit? Čekal bych to od tebe, to jako jo, ráda se chlubíš přítelem a tohle děláš jen tehdy, když bys někoho chtěla, na to tě má škola už dost ohráblou, ale jakože...?

"No, třeba si radši užívají to, že konečně mají úžasnou přítelkyni a chtějí s ní trávit co nejvíc času. Omluvíš mě?" zvedl se na nohy a vztyčil hlavu, vycházejíc tak ze třídy. Asi Barbaře ublížil, ale... Na škole je dost lidí, co by jí mohlo nějak pomoct... Jakože jakkoliv.

Z jedné ze zadních lavic se začal ozývat tlumený smích od celočerné dívky, která zábavnou situaci od začátku do konce sledovala.

***

"Tak čí to je práce?" křičela stále po třídě Corrinová. "Dokud mi to neřeknete, nepustím vás ze třídy."

"Mám pocit, že to šlo někde od Dee..." ozval se tiše jeden ze spolužáků. Dakee nahodila zmatený a překvapený výraz.

"Od slečny Blackwellové? Je až ostuda se schovávat za tak vzorného studenta," zamračila se učitelka a Dakee se obrovsky ulevilo. Ještě před chvílí ji naštvaně napomínala, teď se jí tu zastávala. Alespoň v něčem se snaha o bytí dobrou a vzornou studentkou vrací.

Po dalších minutách prázdného a bezvýsledného řešení to učitelka vzdala a jelikož už zvonilo na přestávku, přeci jen třídu pustila ven. Patnáct lidí přešlo z jedné učebny k další a čekali, až se uvolní, Dakee netrpělivě přešlapovala. Už by ráda seděla v lavici. Zase. I tak se ze zážitku s Corrinovou potila jako o závod.

Otevřely se dveře učebny a z ní se vypustil roj o rok starších studentů, mezi nimi šel i vysoký chlapec s duhou na hlavě, který si své modrovlasé kamarádky hned všiml a zastavil se u ní. "Dnešek po škole, střecha. Berem?"

Dakee s úsměvem kývla na znamení, že pochopila, co myslel. Všichni NCh se hodlají sejít na oné střeše, kde... Kde se kdysi seznámila s Ryiah a Arryin, prakticky taky s Vilanem. Jsou tam na to hezké vzpomínky...

Teď jen přežít zbytek hodin. Dakee vkročila do třídy, ve které už byli nakýblovaní všichni její spolužáci, od kterých se přes celou místnost ozývaly věci jako "Jakej že byl ten úkol z chemie?!" nebo "Nemá někdo pero?"

Dakee s úsměvem zasedla do lavice a vytáhla si desky se svými náčrty, s klidným pocitem, jelikož měla úkol už dávno hotový. Ještě ani nesáhla po tužce, kterou měla zastrčenou za uchem, a už k ní zamířila jedna z jejích spolužaček.

"Hej, Dee, ty máš ten úkol, žejo?"

Dakee automaticky sáhla do tašky a vytáhla sešit, který nalistovala na stranu s domácím úkolem. "Na, tady máš," usmála se.

"Děkuju," ozval se smích spolužačky, která se následně otočila a šla si úkol rychle přepsat do svého sešitu.

Fajn, pokrčila Dakee rameny.

***

Odkazy:

❧❧
❦❦❦
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Markéta Kaki Markéta Kaki | 13. listopadu 2016 v 11:46 | Reagovat

OuuuuuO

2 Ami Ami | E-mail | Web | 13. listopadu 2016 v 11:48 | Reagovat

Jeeee, som prvá. :-D

Na mňa to bolo krátke, no aj tak super a vtipné. Čo k tomu dodať, budem sa tešiť na ďaľší diel. :3 A Dakee to zabila. :D

3 Ami Ami | E-mail | Web | 13. listopadu 2016 v 11:49 | Reagovat

Aha som druhá. Tak nič, no. :D

4 Xatie Smile Xatie Smile | E-mail | 13. listopadu 2016 v 13:33 | Reagovat

Božéééé... na toto som sa tešila už x dní

5 Irei Irei | Web | 13. listopadu 2016 v 18:36 | Reagovat

Pěkně napsané. Jen tak dál. :-)

6 Alerazz501 Alerazz501 | 14. listopadu 2016 v 14:30 | Reagovat

Pekné, trošku rozvíjania postáv, nejaké tie črty zápletky a vzájomných vzťahov medzi MoC, plus ten cover vyzerá dosť dobre. Ako pokračuje komiks? (tak to je tá vec čo mňa viac zaujíma, z očividných dôvodov :D)Každopádne sa teším na ďalšie časti.

7 STIAK STIAK | 15. listopadu 2016 v 20:00 | Reagovat

[1]: Omg Makiii QWWWWQ

[2]: Omg děkuju mooc :'D QWQ

[3]: Lol :'DDDD

[4]: x = den vydání dílu 7 mínus den vydání dílu 6.
x = 13 - 6
x = 7
Ovšem pokud nebereme v úvahu, že sis díl číslo šest mohla přečíst někdy v rozmezí od 6. do 13. listopadu. tudíž výsledek není sedm dní, ale interval <0;7>.
Takže x náleží intervalu <0;7>.
Promiň, z matiky mi už začíná hrabat... xDDDDD

[5]: Děkuju moc! :3

[6]: Thank ya so muuuch QWQ And co se týče komiksu, rozhodla jsem se zatím pracovat jen na náčrtech, k Vánocům mám totiž už objednaný grafický tablet a rozhodla jsem se s ním převést komiks celkově do digitální podoby. Samoržejmě pokud mi to fakt nepůjde, tak se na to vykašlu a budu stále pracovat s pastelkama XD

8 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 13:03 | Reagovat

buy ranitidine

9 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 15:48 | Reagovat

ranitidine 150 mg

10 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:27 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

11 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:35 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

12 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 11:31 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

13 http://mobicmeloxicam15mg.com/#buy-mobic-meloxicam http://mobicmeloxicam15mg.com/#buy-mobic-meloxicam | E-mail | Web | 30. března 2018 v 17:16 | Reagovat

mobic meloxicam medication

14 download download | E-mail | Web | 31. března 2018 v 12:14 | Reagovat

Hello good sait

15 Michaelwitte Michaelwitte | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:28 | Reagovat

online pharmacies no prescription
<a href=http://interlandchemie.com/>canadian drugs</a>
mail order pharmacy
<a href="http://visitwaushara.com/">most reliable canadian pharmacies</a>

16 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 12:29 | Reagovat

5 modi per smettere di fumare

17 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 15:06 | Reagovat

smettere di fumare aiuto farmacologico

18 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 21:00 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and at the present I am in university and watching that once more here.

19 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 23:46 | Reagovat

My grand father constantly used to watch YouTube funny video clips, hehehehehe, as he wishes to be glad forever.

20 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 1:51 | Reagovat

I always spent my half an hour to read this weblog’s content every day along with a cup of coffee.

21 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 11:33 | Reagovat

levitra orosolubile prezzi auto
<a href="http://myvardenafilok.com#">levitra online</a>
generic levitra for sale
<a href=http://mylevitraok.com#generic+levitra>levitra online</a>
mikolo levitra vardenafil

22 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 15:55 | Reagovat

levitra adcc 2016
<a href="http://mylevitraok.com#">levitra 20mg</a>
archive buy htm info levitra personal remember
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+20mg>generic levitra</a>
key bestellen levitra

23 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 20:51 | Reagovat

koncepcja levitra free
<a href="http://myvardenafilok.com#">levitra 10 mg prezzo</a>
levitra online kaufen paypal scam
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+10+mg+prezzo>levitra generic</a>
levitra color

24 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 18:13 | Reagovat

youtube nila levitra
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
levitra vs viagra 2013 calendar
<a href=http://myvardenafilok.com#generic+levitra>generic levitra</a>

25 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 23:53 | Reagovat

site o levitra flavio insinna
<a href="http://levitra-gg.com">levitra coupon</a>
levitra meaning of dreams
<a href=http://levitra-gg.com#generic+levitra>buy levitra</a>

26 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 3:13 | Reagovat

difference entre levitra et viagra coupon
<a href="http://levitra-gg.com">generic levitra</a>
levitra ariana grande
<a href=http://mylevitraok.com#vardenafil+20mg>levitra 10 mg prezzo</a>

27 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 11:24 | Reagovat

That’s truly a nice movie mentioned inside this post about how to write a post, therefore i got clear idea from here.

28 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 17:45 | Reagovat

I go to see daily a few web sites and sites to read posts, but this blog offers feature based content.

29 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 20:43 | Reagovat

levitra cijena benzina
<a href="http://levitra-gg.com">levitra online</a>
levitra ohad
[URL=http://myvardenafilok.com#levitra+prices ]vardenafil 20mg[/URL]

30 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 11:29 | Reagovat

levitra house euston hardware
<a href="http://mylevitraok.com">vardenafil 20mg</a>
levitra experiences
[URL=http://levitra-gg.com#levitra+20mg ]generic levitra[/URL]

31 oraddygob oraddygob | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 18:53 | Reagovat

I'm amazed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that's equally educative and entertaining, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The problem is something not enough men and women are speaking intelligently about. I am very happy I came across this during my hunt for something concerning this.

32 oraddygob oraddygob | E-mail | Web | 1. května 2018 v 9:57 | Reagovat

I was able to find good advice from your articles.

33 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 5. května 2018 v 20:07 | Reagovat

discount levitra pills cheap
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra coupon</a>
want to buy levitra
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+20+mg>levitra 20 mg bayer prezzo</a>

34 MarkHeeme MarkHeeme | E-mail | Web | 6. května 2018 v 2:42 | Reagovat

levitra cost per tab
<a href="http://levitra-gg.com">levitra prices</a>
levitra orosolubile 5 mg prezzo vouchers
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+20+mg+bayer+prezzo>levitra 20mg</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)