Let's get started!

2. září 2016 v 14:44 | STIAK |  ¡NF◯RM∀ČK⑂╱S⊥¡∀K¡N∀ P◯TŘ∃B∀ S∃ V⑂K∃C∀T
Začala škola.

Yep, we noticed.

A tak bych chtěla informovat celkově o tom, co se bude na tomhle blogu dít a dát si určitá předsevzetí. A možná něco navíc :D

Nuže, začal nám další školní rok a já už vás zdravím z prváku. Předešlých 365 dní uteklo neskutečně rychle a ani si nepamatuju na svůj nástup do devítky, no budiž. Každopádně dnes po první hodině chemie mi došlo, jak moc v určitých předmětech zaostávám a jestli fakt chci vyznamenání, budu se muset snažit.

Ale nechci tenhle blog uvést v zapomění a tak se pokusím být víc aktivnější, než doteď, a přiblížit se k aktivitě minulého roku. Zní to složitě? Ani nebude, vzhledem k tomu, že mi v hlavě běhá tolik nápadů na fanfikce a navíc mám jak MoC, tak MTS v rozepsaných předepsaný až do sedmého dílu. (A to MTS ještě ani nezačalo... XD)


Tahle aktivita ve všech ohledech by ale určitě byla na úkor něčeho, jenže... No uvidíme, snad to nebude takový problém. Dále bych hrozně ráda řekla jedno: Pokusím. Se. Sakra. Víc. Odpovídat.
Pokud mě znáte z FB, dA, G+ nebo prostě odkudkoliv z netu blíž, mohli jste si všimnout, že hrozně, ale hrozně moc odkládám odpověď. Komukoliv. Jasně že mě to štve, ale prostě nejsem schopná odpovědět včas, už se mi vžilo to, že to natáhnu, a často se to počítá i na měsíce. S tím bych fakt ráda něco dělala a taky udělám, jen ještě dokončím pár určitejch věcí (oh, koupila jsem si věci, ze kterých si můžu udělat piny z TWEWY, snad mou vášeň pro to chápete... XD), ale přísahám na svý čestný slovo, že se o to dneska pokusím. (Fuck, to budou trapasy)

A odnaučím se to :DD

Mimo jiné, někdo by chtěl vědět, proč nevychází FR?

Jednoduchá odpověď: člověk, co sere na fandom, nemůže zodpovědně vyplňovat Fandom Report XD
Ale toho taky nechám, dun worry qwq Pokusím se tu být fakt aktivnější :D

Co mě k tomu přesvědčilo?

Jíme kejky cz/sk. Takovej Facebook skupinovej chat plnej lidí.
Jsou tu lidé, které znám díky téhle komunitě. A věřte, je tu s nima neskutečná prdel :'D #imrie (oh, ano, vy dvě tam, bojte se xD)

Došlo mi, že v tomhle fandomu je na 100% mnohem víc lidí, se kterýma je takováhle prdel, ale to člověk nezjistí, pokud tu na to bude kašlat.

Jo a by the way, Ponypasta rubrika bude teď asi HODNĚ AKTIVNÍ, protože mám takovou hrozně brony-creepypasta náladu a je toho tu ještě toliiiiik co přeložiiiit~~~~~

Každopádně, co se týče školy, udělala jsem teď naprostou hovadinu, ale doufám, že mi to pomůže do radosti z učení :'D Vytiskla jsem si obrázky svých oblíbených postav (Clocky a Suri, pokud tohle čtete, můžete to přeskočit, vy o tom už dávno víte xDD), jakože třeba Ene, Hatsune Miku, Gumi, Kaita, Ryuka, Kanekiho, Joshuu, Skull Kida etc a přilepila si je na sešity. (Teda... ještě nepřilepila, ale who cares~~)

Mám mnohem větší radost z jejich otevírání, než když tam byla jen samolepka "nesahat" a tak dále, doufám teda, že mi to vydrží delší dobu a že o ně budu víc... Pečovat a že se mi hned nezmačkají :D Celkově se pokusím být o něco víc pořádnější .-. :D

Btw ano, snapchat XD s Clocky totiž teď děláme neskutečný hovadiny a to zahrnuje i snapchat, a mimo to, kdyby si mě tam chtěl někdo přidat, tak s radostí, guyz :D stiak_3 ← Here u have mainu usernamo xD

Jo, mimo jiné, budu muset taky dokončit to moře WIPek a celkově víc kreslit, protože co se týče MoC, tak ty postavy, co jste posílali, tam chci dát až s obrázkem a hrozně to loudám xDD

Každopádně nevím, jestli tenhle článek dává nějaký smysl, ale je to celková aktualizace a i sebemotivace, kterou jsem docela potřebovala :D

Takže fajn, dneska ode mě čekejte ještě celkově okolo aktivitu xDD

A nezapomeňte se usmívat, začátkem školy nekončí svět TwT
A bacha, ryba je kámoš, né žrádlo!

Fajn, jdeme začít celkově žít naplno! :D
Bojte se mě TwT
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | 2. září 2016 v 21:44 | Reagovat

Ou, budou ponýpašty. :33
Hodně štěstí, snad to všechno doženeš. Zapojíš se do soutěže u Jackie?

2 Clocky777 Clocky777 | 4. září 2016 v 13:56 | Reagovat

Bruh, go go go xD
Neviem jak ty, ale ja keď budem potrebovať motiváciu na učenie, tak si pustím AoT opening (1.) a myslím si že to nakopne xD (nevju jak u teba, but give it a try xDD)
Celkovo good luck s učením a aj s aktivitou.
.
.
.
Bojím.

3 Kathy Kathy | E-mail | Web | 14. září 2016 v 16:33 | Reagovat

Yes! Ponypasty! Tento rok jsem si také slibovala a) více aktivity b) být pořádná ve škole :D a zatím se daří ( kecám vůbec skoro nic neztíhám).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama