Mewtwo

1. srpna 2016 v 22:55 | STIAK |  P◯K∃M◯N CR∃∃P⑂P∀S⊥∀
Nechte mě vám říct jeden příběh.


Ztratil jsem svoji Blue kazetu. Bylo mi to líto a přišlo mi to jako hrozná škoda, navíc jsem si to chtěl zase jednou zahrát. Ne stahovat si emulátor, to by nebylo to samé. S vědomím, že už kazetku asi nenajdu, jsem si zašel do obchodu, kde naštěstí jedna Blue byla. Koupil jsem ji, vložil ji do konzole a připravil se se Squirtlem znovu prožívat skvělá dobrodružství. Zanedlouho jsem si s posíleným týmem získal Boulder a Cascade odznaky.

Byl jsem takhle v trávě, hledal jsem Abru. Ano, tam poblíž Celurean Cave. Tehdy to začalo, najednou proti mě stál...
Mewtwo.

S levelem 70, jako v Cerulean Cave. Bylo to... divné. Přísahám, Gameshark jsem neměl ani doma, nikde. Můj tým byl dohromady mnohem slabší, než Mewtwo, a nešlo se vyhnout souboji. Několik útoků Psychic zcela můj tým zabilo, a když jsem se vrátil do PokéCenter, neměl jsem vyjma svého startera žádného Pokémona. Ano, mí Pokémoni nejen že omdleli, dokonce byli odstraněni. Nemohl jsem je najít ani v PC, prostě nikde.

Frustrovaně jsem hru resetoval a začal hrát od posledního uložení. Ale hádej co, Pokémony jsem zpátky nedostal. A aby toho nebylo málo, můj Wartortle byl zase Squirtle s levelem 5. Nevím, proč, nevím, co tím ta hra myslela, možná mi jen resetovala startera, když jsem byl ❝zabit❞ Mewtwo. Nevím, jak to mám chápat, jak tomu mám uvěřit. Donutil jsem sám sebe k nové hře. Ještě předtím, než jsem se dostal do Viridian Forest a Mt. Moon, jsem si koupil pár Pokéballů a stavěl si tým.

Zbytek příběhu najdete tady:

Překlad je můj a jakékoliv nepovolené zacházení s ním (tj. kopírování, využívání pod vaším jménem, publikování bez mého vědomí atd.) bude nahlášeno.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | Web | 2. srpna 2016 v 21:14 | Reagovat

Krásné, nádherné.Cítím z toho to, co jsem už dlouho necítila.Je to úžasné.Vlastně...tenhle pocit jsem ještě necítila.Chci víc takových poképast.

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 7. srpna 2016 v 22:44 | Reagovat

[1]: Taky se mi tahle Poképasta neskutečně líbí a usadila se mi v srdci, hlavně taky proto, že prostě Mew a Mewtwo... Jsou prostě super, co se týká první generace x3 Má to prostě jinačí nádech, než valná většina Poképast, příběh se snaží naznačovat i něco z... Reality? Docela jo, ne? Jak tam je řeč o tom, že je Mewtwo brán jako samozřejmost... A to většině Poképastám chybí. Tahle se snažila něco říct čtenáři a díky tomu ji zbožňuju :3
Snad se najde víc podobných! ^•^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)