Mewtwo

1. srpna 2016 v 22:55 | STIAK |  P◯K∃M◯N CR∃∃P⑂P∀S⊥∀
Nechte mě vám říct jeden příběh.


Ztratil jsem svoji Blue kazetu. Bylo mi to líto a přišlo mi to jako hrozná škoda, navíc jsem si to chtěl zase jednou zahrát. Ne stahovat si emulátor, to by nebylo to samé. S vědomím, že už kazetku asi nenajdu, jsem si zašel do obchodu, kde naštěstí jedna Blue byla. Koupil jsem ji, vložil ji do konzole a připravil se se Squirtlem znovu prožívat skvělá dobrodružství. Zanedlouho jsem si s posíleným týmem získal Boulder a Cascade odznaky.

Byl jsem takhle v trávě, hledal jsem Abru. Ano, tam poblíž Celurean Cave. Tehdy to začalo, najednou proti mě stál...
Mewtwo.

S levelem 70, jako v Cerulean Cave. Bylo to... divné. Přísahám, Gameshark jsem neměl ani doma, nikde. Můj tým byl dohromady mnohem slabší, než Mewtwo, a nešlo se vyhnout souboji. Několik útoků Psychic zcela můj tým zabilo, a když jsem se vrátil do PokéCenter, neměl jsem vyjma svého startera žádného Pokémona. Ano, mí Pokémoni nejen že omdleli, dokonce byli odstraněni. Nemohl jsem je najít ani v PC, prostě nikde.

Frustrovaně jsem hru resetoval a začal hrát od posledního uložení. Ale hádej co, Pokémony jsem zpátky nedostal. A aby toho nebylo málo, můj Wartortle byl zase Squirtle s levelem 5. Nevím, proč, nevím, co tím ta hra myslela, možná mi jen resetovala startera, když jsem byl ❝zabit❞ Mewtwo. Nevím, jak to mám chápat, jak tomu mám uvěřit. Donutil jsem sám sebe k nové hře. Ještě předtím, než jsem se dostal do Viridian Forest a Mt. Moon, jsem si koupil pár Pokéballů a stavěl si tým.

Zbytek příběhu najdete tady:

Překlad je můj a jakékoliv nepovolené zacházení s ním (tj. kopírování, využívání pod vaším jménem, publikování bez mého vědomí atd.) bude nahlášeno.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | Web | 2. srpna 2016 v 21:14 | Reagovat

Krásné, nádherné.Cítím z toho to, co jsem už dlouho necítila.Je to úžasné.Vlastně...tenhle pocit jsem ještě necítila.Chci víc takových poképast.

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 7. srpna 2016 v 22:44 | Reagovat

[1]: Taky se mi tahle Poképasta neskutečně líbí a usadila se mi v srdci, hlavně taky proto, že prostě Mew a Mewtwo... Jsou prostě super, co se týká první generace x3 Má to prostě jinačí nádech, než valná většina Poképast, příběh se snaží naznačovat i něco z... Reality? Docela jo, ne? Jak tam je řeč o tom, že je Mewtwo brán jako samozřejmost... A to většině Poképastám chybí. Tahle se snažila něco říct čtenáři a díky tomu ji zbožňuju :3
Snad se najde víc podobných! ^•^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama