Rainbow Factory - epilog | DARE č.10 - Jiný pohled na svět

9. prosince 2015 v 16:53 | creepypasters |  DARES Fanfikce
Musím to sem dát.

Máme tu od creepypasters naprosto nádhernou fanfikci na Rainbow Factory.

Je to úžasné.

Pokud jste nečetli Rainbow Factory, upalujte, vím o dvou dostupných českých překladech.
Je to nádherná Ponypasta.
A tahle FanFikce je něco úžasného.

(By the way, opravila jsem tam pár chyb, okay, creepypasters? :3)


Chystala jsem se do práce.Všechno bylo sbalené: Plášt, paralyzér... Ale nastal problém. Když jsem chtěla vyjít z domu, chtělo se mi zvracet...

,,Jste těhotná," oznámil mi lékař.

,,Cože?! Jak je to možné? Vždyt já-" zarazila jsem se. Před devíti měsíci zemřela Scootaloo a pár dní na to jsem začala chlastat, hulit. Jeden večer na koncertě jsem potkala Thunderlana a... byli jsme opilí, sjetí. Po tom, co se to stalo, jsem se vším přestala.


,,Takže kdo je otec?" zeptal se už s opovržením.

,,T-Thunderlan." Ani jsem to nedokázala doříct. S tím líným hřebcem mám mít hríbě?
,,Za pár týdnů se to narodí," řekl a pak dodal. ,,Chcete vědět pohlaví?"

Chvíli jsem premýšlela. Chtěla jsem jít na potrat, strašně moc ale... něco mi to nedovolilo a to něco se zeptalo na věc, která-

,,Bude mít křídla?"

,,Ano," řekl chladně s přimhourenýma očima.

,,A bude to klisna?"

,,Ano." Ještě chvíli jsem premýšlela. ,,Bude se jmenovat Graycloud," řekla jsem s úsměvem.

,,Jak chceš, Rainbow, je to tvoje hříbě."

________________________________________________________________________________________________

Ležím v nemocnici. Brzy mi donesou můj uzlíček štěstí. Říkali, že budou muset provést pár testů. Za půl hodiny přišla sestra.

,,Tady ji máte," řekla s úsměvem na tváři Redheart a dala mi hříbě do kopyt. Jen co jsem se na ní podívala, strnula jsem. Byla oranžová, jako Scootaloo. Díky bohu, že moje tělo zamrzlo, jinak bych s ní hodila o zeď. Najednou jsem ji chtěla zabít. Můj pud mi říkal, ať ji uškrtím, ale když jsem se podívala na její oči... Tohle byly moje oči.

,,Máš krásné oči." To byla první věc, co jsem jí řekla. Všimla jsem si ještě jedné věci, co máme z části společnou. Vlasy duhové a stejný sestřih. Jenže to nebyla modrá, červená a žlutá. Tohle byla bílá, šedá a černá. Vypadaly jako černobílý film. Měla jsem strach. Jakoby ten poník věděl, co jsem v minulosti udělala. Ale když se její oči střetly s mými, věděla jsem, že ji budu milovat a ona mě.

Postupem času jsem si uvědomila, že ten pocit, který jsem měla v ten den, to nebyl pocit. To byl bůh. Dal mi druhou šanci, i po tom všem, co jsem udělala. Cítila jsem potřebu splnit ten neoficiální slib. Nejen kvůli sobě, ale i vůli Scootaloo. Ale nemohu se vzdát své práce. Kdybych to udělala, bude ze mě modrý pruh duhy.

Ze Graycloud vyrostl výtečný letec. K tomu měla ohromnou vášeň pro chemii. Hlavně chemii duhy. Do doby, než objevila svůj Cutie mark, ji všichni milovali. Ale když se ji na boku objevil znak továrny na duhu... Byla z toho zdrcená, nedokázala se soustředit. Ale vždycky, když se koukla na mě, věděla, že se na mě může spolehnout. Na svou milovanou a bezchybnou matku. Kdyby tak věděla.

Thunderlan neví, že má dceru, a ani jsem mu to neměla v plánu říct, ale jeho bratr Rumbel se to nějak dozvěděl. Naštěstí je chytřejší než jeho bratr tak slíbil, že nic neřekne. Za měsíční "poplatek". Pro mě to nebyl problém, dostávala jsem přinejmenším slušný plat. Věděla jsem, že se Graycloud jednou doví, kdo je její otec, ale dnes to nebude. A velice dobře vím, že se dozví i o mé práci. Už teď sbírá informace. Za pár týdnů jí to budu muset všechno říct. A je jenom na ní, jestli se s tím smíří a nebo ji zabiji. Ale nebude to mým kopytem.

,,Mami?"

,,Ano Gree?" (Takhle jsem ji říkala zkráceně.)

,,P-proč mám tenhle Cutie mark?"

Zaváhala jsem a chvíli ji pozorovala.

,,Ještě dřív než ti to řeknu,na čí straně stojíš?" Asi čtvrt hodiny se na mě koukala svýma velkýma růžovýma očima. Konečně odpověděla.

,,Na straně šedi." Usměji se a začnu vyprávět o tom peklu. Celou dobu co mluvím mě neprerušila. Jenom se na mě dívala.

,,Takže když neudělám zkoušky..." Začala,ale já jsem ji přerušila.

,,Neboj,ty to zvládneš, jsi jedna z nejlepších letkyň, co celá Equestrie poznala," řekla jsem konejšivým hlasem a pohladila ji po hřívě.

,,Ty víš, že jednou tu nebudu, ta továrna mě zničí a já chci, abys nastoupila na moje místo a převzala to břímě." Hned jak jsem to dořekla, utekla z pokoje.

Koukala se z okna. Stála jsem ve dveřích a pozorovala, jak brečí. Dneska měla dělat zkoušky. Ona věděla, že je někdo neudělá a skončí v té díře. A dobře věděla, kdo bude jeden z nich, Brony. Byl to první poník, co se s ní po dlouhé době bavil. Milý a laskavý hřebec. Ale špatný letec. Věděla až moc dobře, že o něj přijde. Věděla, že už nikdy neuvidí jeho bílou srst s fialovou hřívou. Věděla, že bude zase sama.

Na zkouškách jsem být nemohla, jelikož se musela připravit na naše nové návštěvníky. Měla jsem strach o Gree (jestli udělá zkoušky a aby zvládla ztrátu Bronyho.) S pár dalšímy poníky. Už otevřeli dodávku a já se modlila, aby tam nebyla Gree. Díky bohu ne, ale Brony tam byl. Měl svěšenou hlavu, sklopené uši a celý se třásl. Jako většina z nich. Jeden odvážlivec se pokusil utéct, ale paralyzéry ho dostihly, než uběhl pět metrů. Chtělo se mi zvracet. Tohle místo bylo nasáklé krví, strachem a zoufalstvím pegasů, kteří nezvládli jeden pitomý test.

Když jsem se vzpomněla, jak jsem se chovala ke Scootlatoo... Z přemýšlení mě vytrhlo dloubnutí do ramene.

,,Rainbow, rychle, tyhle sračky musíme pomlít ještě do oběda," usmál se jeden ze strážných a vstoupil do továrny. S těžkým srdcem jsem vstoupila za ním.

Šli jsme do té věrné známé místnosti s řetězy a jedinými dveřmi na záchranu. Kvůli poslednímu "incidentu" jsme je vyměnili za železné. Začala jsem s přednáškou, během které jsem si sundala kuklu, aby všichni věděli, kdo jsem. Někteří brečeli, jiní se na mě dívali prázdným pohledem nebo vykřikovali nadávky. Paralyzér je uklidnil. Vždycky jsem vybírala, kdo půjde první. Vybrala jsem klisnu se zelenou hřívou a žlutými kopyty. Vypadala, jakoby se se svojí smrtí smířila. Potom šel hřebec, co řval jako nějaký spratek. Ale když jsem se koukla do jeho očí, zamlžených od slz, a viděla v nich spalující se ambice, sny. Když jsem se podívala po místnosti a zahleděla se do jejich očí. To nebyli jejich oči, to byli Greeny oči. Věděla jsem, že to někomu musím říct. Rodiče mají právo vědět, co se stalo s jejich dětmi. Vím, že skončím pod troskama téhle továrny, ale ještě předtím... Začala jsem zabíjet všechny poníky kolem sebe. Vrhali se na mě s paralyzéry, kopyty, křídly, zuby. Ale byly moc pomalí.

Po prvotním šoku se ke mně začali přidávat ostatní vyvrhelové ve slepé naději, že změní svůj osud v lepší. Měla jsem klíče, takže přes masivní železné dveře jsme se dostali lehko, ale teď po nás šli továrníci a hlídači. Rychle jsem se ohlédla dozadu, abych zjistila, kolik z nás možná vyvázne živých. Bylo jich asi šest. Ale Brony mezi nimi nebyl. Asi byl buď rozdrcen a nebo elektrickými šoky dohnán k smrti. Už zbývalo jen padesát metrů ke dveřím s nápisem exit. Ale něco nebylo v pořádku.
Bylo to až moc snadné.

To cosi, co ve mě bylo, když jsem se rozhodovala o mateřství, bylo zpátky. A to "cosi", co ve mě hlodalo tehdy a teď nebyl bůh.

To byl ďábel. Teď mi to docvaklo. On chtěl, abych si to hříbě nechala. To on ji dal její hnusnou osobnost, to on ji splodil. Možná stihnu to ještě oto-

Něčí kopyto mě praštilo do hrudníku. Na chvíli jsem ztratila dech a spadla na zem. Ostatní poníci leželi vedle mě na podlaze, drženi strážními. Přede mnou stála Gree a za ní Brony. Dívala se na mě, se šíleným výrazem ve tváři.

,,P-proč?"

,,Jaký proč? Tohle plánuju léta. Chci velet téhle zkurvené továrně tak zatraceně dlouho. Víš, že mám pár nápadů na vylepšení? Například k rozdrcením žeber a rozsekání na kaši přidáme žíravinu, aby se uvolnilo ještě víc barvy," zajiskřilo ji v očích. ,,Věděla jsem, že tvoje hnusnější tvář zvítězí, a že budeš všechno chtít vykecat. Zašla jsem za Celestií, a ta mi po tvojí smrti slíbila tvoje místo a život Bronyho, když tu budeme pracovat."

Teď si stoupl vedle ní a kousl ji do krku.

,,Až to skončí, zajdem do tvé nové pracovny a rozdáme si to," řekl a olízl ji ucho. Přitom jsem mu plivla do ksichtu.

,,Ty prase! Jak se můžeš k ní takhle chovat?"

,,Drž hubu ty děvko," odsekl a kopnul mě.

,,No nic, byla jsi fajn matka, ale všechno jednou končí," naklonila se ke mně a šeptla mi do ucha. ,,A neboj, nastoupím na tvoje místo s úctou a to břímě si ráda vezmu."

Už se chystala vzlétnout a pak dodala. ,,Udělám z tohodle místa rodinný podnik."

Vzlétla a namířila si to na moji hlavu. Uvědomila jsem si, že Scootlatoo byla moje prává dcera. A teď jsem chtěla skončit život stejnou větou jako ona. ,,Máš krásné oči." Továrnou se rozhlehl zvuk praskajicí lebky.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zelený Obamův Kabát Zelený Obamův Kabát | 9. prosince 2015 v 17:02 | Reagovat

první!!! yeeeeesss!!!

2 Maki Maki | 9. prosince 2015 v 17:06 | Reagovat

To je fakt nádherné O-O a sakra smutné... Chudáček ;-;

3 Bea(st) Bea(st) | Web | 9. prosince 2015 v 17:06 | Reagovat

Pod článkem: Rainbow System :D
Ale teď k článku. Víííííí! Moc hezké :3 ^^  *Vrtulník startuje* Víííí! Uvidíme se na Masru (-Twl proč to tady dávám?-)

4 Zelený Obamův Kabát Zelený Obamův Kabát | 9. prosince 2015 v 17:09 | Reagovat

to je boží o.o to je prostě.... boží..prostě.. jen..boží *.* prostě ... boží xD já nemám slov *.* prostě... BOŽÍ!!!!!

5 Ami Ami | E-mail | Web | 9. prosince 2015 v 17:53 | Reagovat

[2]: Mno chudáčik, mno.
Jau, do lebki neeeee xD

6 Att Att | 9. prosince 2015 v 17:56 | Reagovat

OMJ TO JE ÚŽASNÝ :333 *-*

7 Venosaurka Venosaurka | 9. prosince 2015 v 18:01 | Reagovat

[3]: a rainbow hotel pod godzilkou zenith byla reklama na francouzké hodaiky zenith:D

Já ponypasty moc ráda nemám ale co bylo to dobrý já nerozumim ale dobrý ale rainbown dash znám :)

8 creepypasters creepypasters | 9. prosince 2015 v 18:49 | Reagovat

[1]: yyyyeeeeee

[2]: dik a trochu tý brutality muselo být😷

[3]: eeeeeeeeeeeeeeeee

[4]: děkuju to vy jste boží

[5]: heh to máš pravdu ale mno...vymyslela jsem i brutálnější

[6]: divim že se líbí <3

[7]:to že se ponypasta líbila tobě to něco znamená‼

9 creepypasters creepypasters | 9. prosince 2015 v 18:51 | Reagovat

A musím říct že tohle je první věc kterou píšu vážně.Tak se divim že líbí ale hlavně že se líbí😃ne fakt noc dik a možná že se na dare nevyseru...

10 StringlessPuppet StringlessPuppet | 9. prosince 2015 v 18:59 | Reagovat

Rainbow hotel... no jo... Já tam chci na exkurzi!!! 👻
Ale tohle bylo taaaaak wžumikózní!!!😀 (vysvětlení:💛nejluxusnější z nejvíce luxusních věcí luxusních svou nadměrnou luxusností💛)

11 Starvoice Starvoice | 9. prosince 2015 v 19:00 | Reagovat

Tohle... No to prostě... Wow... Úžo

12 Venosaurka Venosaurka | 9. prosince 2015 v 19:13 | Reagovat

[8]: není zač někdy se to podaří mně raibown factory připadala asi nejlepší to já bych ti mněla děkovat u mně je tahle creppa s jessicou pinkami eeee strangled red ostaní poképasty :D a jeff the killer homodical liu(druhá verze) a konečně jack sou prostě srdcovky jak to jen říct líbilo líbilo:D

13 Att Att | 9. prosince 2015 v 19:53 | Reagovat

[8]: Jsem obrovskej brony, a tohle bylo prostě epický na maximálním levlu, pokračuj v tom. ^^

14 creepypasters creepypasters | 9. prosince 2015 v 20:13 | Reagovat

[13]: budu ale na DA😷

15 Nightmare Nightmare | 9. prosince 2015 v 20:40 | Reagovat

Nemám slov pro to, abych napsala, jak úžasné to je! Lepší FF jsem snad nečetla! :D

16 creepypasters creepypasters | 9. prosince 2015 v 21:19 | Reagovat

[10]: dik nechápu jak se vám to může líbit

[11]: co dodat že?

[12]: jáji mám ze všech ponypast taky nejradši

[13]:Ale notak.Psala jsem to dva dny,udělala z toho sračku,zmrdala si mozek a vám se to líbí?Ježiš <3<3
[15]:

[15]:

[15]:

[15]:

17 creepypasters creepypasters | 9. prosince 2015 v 21:21 | Reagovat

Ta [13]: má patřit [15]: creepypasters neumi psat

18 Venosaurka Venosaurka | 10. prosince 2015 v 6:52 | Reagovat

[17]: vymyslela sem skvělou fanfikci ale nevím kde ji zveřejňit :(  snad se bude líbit

19 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 10. prosince 2015 v 12:28 | Reagovat

Dokonalost. q.q

20 creepypasters creepypasters | 10. prosince 2015 v 13:40 | Reagovat

[18]: na DA a nebo to pošli sti přeba ti vyhový

[19]: vy jste dokonalý<3

21 Venosaurka Venosaurka | 10. prosince 2015 v 16:14 | Reagovat

Né ty brala bych tréning posílání mích OC i tobě :) byla by škoda kdybys němněl blog nebo bys mi uspoň neřekl napsala sem další dares ale z chybkami v ději ale drobnými snad to STIAK opraví :)

22 creepypasters creepypasters | 10. prosince 2015 v 18:09 | Reagovat

[21]: snad jo a v budou cnu plánuju udělání blogu.Ale až budu mít články😷

23 Nightmare Nightmare | 11. prosince 2015 v 14:03 | Reagovat

[17]: Ejo! Že váháš! Je to úúúúžasné!
A opravdu to je podle tebe sračka?
Ok no...Každý hold říká dokonalosti nějak jinak :D Podle mě je to dokonalost sama o sobě :33

24 creepypasters creepypasters | 11. prosince 2015 v 15:08 | Reagovat

[23]: WTF????No možná si fakt založim ten blog😷

25 Ami Ami | E-mail | Web | 12. prosince 2015 v 10:47 | Reagovat

[24]: To by bolo supeeer xD

26 Bibi Bibi | Web | 12. prosince 2015 v 13:42 | Reagovat

Och to bol trhák. :D

27 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 15:09 | Reagovat

Chichjo... tady je ticho... 😦

28 Venosaurka Venosaurka | 13. prosince 2015 v 15:25 | Reagovat

Ano je a nuda

29 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 15:47 | Reagovat

Tady nemá být ticho ani nuda...

30 creepypasters creepypasters | 13. prosince 2015 v 16:58 | Reagovat

[25]: dekuju<3

[26]: OMG dekuju moc.

[27]: bohužel jo☹

[28]: achychjo to máš pravdu

[29]: ale na druhou stranu si Stiak odpočine😷

31 Nightmare Nightmare | 13. prosince 2015 v 18:05 | Reagovat

[24]: Jooooo! Pokud si ho založíš, tak mi dej prosím odkaz :3

32 creepypasters creepypasters | 13. prosince 2015 v 18:33 | Reagovat

[31]: ok ale bude to chvíli trvat😷

33 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 18:55 | Reagovat

[32]: jako moje chvíle= půl roku, takže... just chill... ale stejně stalkuju tě od teď, ať se ti to líbí, nebo ne. 👻

34 creepypasters creepypasters | 13. prosince 2015 v 19:03 | Reagovat

[33]: no já mám spíš v plánu vymýšlet creepypasty takže budu potřebovat čas na napsání pár příběhů.Ale moc dik

35 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 19:05 | Reagovat

[34]: jej! Tak to se těšim... ale ne, že se budeš vrtat v mojí krabici od bot, kterou mám pod postelí, kde mám všechny OC, ff a... už mlčim.

36 creepypasters creepypasters | 13. prosince 2015 v 19:23 | Reagovat

[35]: pod postelí jo....

37 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 20:13 | Reagovat

[36]: mňuheheh... >:3

38 STIAK STIAK | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 20:45 | Reagovat

Já se chcu taky zapojit do debaty YnY (a ano, Stiak se právoplatně rozhodla, že pod články od jiných autorů na všechny komenty fakt odpovídat nebude :D)

Budu vás všechny stalkovat. Všechny. Do jednoho.

39 creepypasters creepypasters | 13. prosince 2015 v 20:51 | Reagovat

[38]: ok já v tý anketě na Facebook hlasuju pro lil miss rarity a doufám že vše bude brzy v poho

40 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 21:31 | Reagovat

[38]: Stiaaak... *creepy face* ... jej!😀 jsi zpátky!

41 STIAK STIAK | E-mail | Web | 13. prosince 2015 v 23:21 | Reagovat

[39]: Do Vánoc budu vypadávat ;-; :D Ale díky!

[40]: Nejsem, anebo, jsem tu pořád, ale mlčím :D O Vánocích ale bude novej mobil a články, co tu mám na papírech *-* x3 zatím se jen snažím udržet mobil ve funkčnosti a číst si u vás x3

42 Ami Ami | E-mail | Web | 14. prosince 2015 v 15:44 | Reagovat

[38]: A ja zas idem čítam a komentovať tvoje starè články o sto šesť xD (aby som mala čo čítať :3).
A som fakt rada že si sa nam nestratila, lebo bez teba je to tu ako krčma bez opilca x,DDDD

43 creepypasters creepypasters | 14. prosince 2015 v 18:22 | Reagovat

[41]: vyš že po tom co jsi vydala tenhle článek se ti rozbil mobil?Ty vole já nesu takovou smůlu.😷

44 listopadka51 listopadka51 | Web | 15. prosince 2015 v 11:59 | Reagovat

vypadá to zajímavě, ale omluvám se, že jsem nečetla celý článek, na mě je to dost dlouhé, jako starší člověk mám už problém se zrakem. Však už jsem babka. Dík za návštěvu a milý komentík

Jo a že mažeš blbý a urážlivý komentáře je jen dobře, nač si nechávat na blogu něco takového, to jen schvaluju a asi se taky podle toho zařídím. ;-)

45 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 17. prosince 2015 v 20:34 | Reagovat

I absolutly love this

46 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 12:41 | Reagovat

Wow... Jediný, co říkám je Wow!
Tohle se skutečně povedlo!!!

47 creepypasters creepypasters | 19. prosince 2015 v 16:35 | Reagovat

[45]: dik

[46]: povadlo?Cože?!

48 Kris Kris | E-mail | Web | 20. prosince 2015 v 10:51 | Reagovat

To je úžasný ^^
Určitě si založ blog :DD

49 creepypasters creepypasters | 20. prosince 2015 v 12:44 | Reagovat

[48]: Založim ale až budu mít víc článků.A tohle je taky moje http://nightmarenight.blog.cz/1512/one-hand

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)