Jason the Toy Maker | DARE č.10 - Jiný pohled na svět

3. prosince 2015 v 17:56 | Starvoice |  DARES Fanfikce
OWWW!

Starvoice nám poslala fanfikci na Jasona the Toy Makera! :3
A prý si ho rovnou i přeložilaaaa :'3

Tahle FF je awesome! (Ne, že by ostatní nebyly! :D)Pusťte si to k tomu, jako jste si pouštěli video u Leily, má to dokonalej efekt...

I wanna be on the front line, knotted up suit ties
Talking like a headstrong mamma
Got a picture in your wallet,
Making me a habit wearin' your vintage t-shirt
Tied ribbons on your top hat,
Tellin' me I'm all that, just like the girls from your hometown
Sweet blooded and up-stranded, see if I can stand it,
drinking in the shallow water...

Tři roky. Už je to tři roky, co jsem jí byl darován. Co se stalo před třemi lety tak zvláštního? Nevím. Nepamatuji se. Stejně jako ona trpím amnesií. Jediné, co se mi vybavuje, je obraz z jejích snů. Medově zlaté oči, kouzelný úsměv, hudba hrací skříňky, milý smích. Vřelý pocit radosti, který ji obejme pokaždé, když o něm znovu a znovu sní.
Ze všech svých hraček má nejraději mne. Nelíbí se jí nikdo jiný. Protože oni ji sledují. Viděl jsem mnohokrát, jak otáčí své hlavy, aby jí mohli probodávat mrtvýma skleněnýma očima. Když spí, dávám pozor, aby se nepřibližovali. Ani o milimetr se k ní, k mé drahé Meggie, nesmí nikdo přiblížit.


Hlídám její sny. Stačí vždy jen zakrýt černé knoflíkové očko dlouhým pruhovaným rukávem mého oblečku a zadívat se na ni přes mou tmavou pásku. Pokud má zlý sen, prožívám ho s ní. Občas se ji snažím vzbudit. Není to nic platné. Naštěstí nemá zlé sny často. Většinu nocí má bezesných. Bdím u ní a jen dávám pozor, aby se nikdo nepokusil pohnout blíž.
Před třemi lety se ale muselo něco stát. Něco zlého naší rodině. Skončili jsme oba v dětském domově. Celé tři roky nás ostatní pomlouvali. Ubližovali nám. Nikdo o nás nestál. Až teď, konečně, asi před týdnem, tenhle teror skončil. Do své náruče nás přijali Maddalena a Steven. Noví milující rodiče. Začal náš nový život.

Už v domově chodila do školy. Tam má svou jedinou a nejlepší lidskou kamarádku. Když jí matka budí s tím, že přišla, Meg vždycky vypadá nadšeně. Přál bych si být taky tak milovaný. Protože přes to všechno, co pro ní pořád dělám... Nikdy není tak nadšená, že může jít za mnou. Ležím v posteli v pokoji. V tom hrozném pokoji, kde na ní všechno zírá. Kde k ní všechno mlčky vysílá touhu po její smrti. Nenávidí všechno v tom pokoji kromě mě.

A já její nenávist sdílím.

Rodiče ji vozí po doktorech, kvůli jejímu děsu z plyšových hraček a panenek. Všichni tvrdí, že je nemocná, paranoidní. Traumatizovaná z něčeho, co se stalo před třemi lety... Všichni chtěli vědět, co se tehdy stalo. Ale my to nevěděli! A oba dva jsme se hroutili z těch neustálých výslechů. Jediný, kdo nás tímhle netrápí, je Daisy. Megiina školní kamarádka.
Moc, moc bych si přál, abychom konečně zjistili, co se stalo. Stejně, jako Meg. Ale mám obavy, že by to bylo tak hrozné, že... že by jí to ublížilo. A proto jí přináším pocit strachu z těch věcí. Praskání ve zdi každičkou noc. Čas od času zlé sny o zjištění pravdy... Tak, aby to nikdy neudělala.

Magnetic everything about you,
You really got me, now
You did to me so well
Hypnotic taking over me
Make me feel like someone else
You got me talking in my sleep
I don't wanna come back down
I don't wanna touch the ground
Pacific Ocean dug so deep
Hypnotic taking over me

Zdi kvílí a zní praskavě všude kolem nás. Meggie usíná a svírá mě ve své náruči. Cítím, že něco není v pořádku. Všechny hračky se otočily pryč od ní. Jakoby snad měly strach. Strach z Meg. Ne, spíš z něčeho poblíž Meg... Ze mě? Ne, to je nemožné. Jediný důvod, proč mě má Meggie ráda je právě ten, že jsem nejbezbrannější ze všech hraček.
Meggie sebou trhne. Rychle se na ní podívám. Vykřikne a z očí se jí spustí proudy slz. Okamžitě si zakryju své knoflíkové očko a sleduju vše přes mou pásku. Tedy, rád bych to sledoval. Ale nevidím nic, než tmu. Tmu všude okolo. Ne!
Uslyším smích. Ten smích... neznáme ho? Odkud? Odkud?! Odkud bychom ale MOHLI znát tenhle smích? Smích, který... který... ubližuje? Který chce ublížit tak nevinnému děvčátku, jako je Meggie? Kdo by to vůbec mohl chtít? Koho by to mohlo napadnout? Jako další přijde hlas...

"Ona patří mně" zašeptá. Slyším ten hlas jakoby byl v mém vlastním dlouhém oušku. Tohle je přece... na sen až moc reálné! Z tmavé hlubiny přede mnou se najednou rozzáří dvě zelené oči. Bylo to tak náhlé, že sebou trhnu a málem vypadnu Meg z náruče. Ty oči doopravdy... září!

"Jsi pro mě jen překážka" zasměje se Megiině bolesti, kterou najisto prožívá, i když je to jen sen! Pak řekl... řekl, že jí celou opraví. A začal ji různým nářadím pižlat a krájet a řezat! Mou milovanou Meggie!

Všimla si po straně otevřených dveří. Byli v té tmě, krom těch děsivých očí, jediná viditelná věc. To je ono, Meg. Je to jen sen, zvládneš to! Musíš se dostat k těm dveřím. Oči se ti zavírají, ale nesmíš tomu podlehnout. Jsou tam lidé. Oni ti pomůžou, Meggie.

Ano, už jdeš blíž. Dveře se přibližují! Ti lidé tam ti pomůžou. Ti lidé- Ne, co to mají s obličeji? Proč koukají do prázdna? Mají na tvářích úsměvy, slzy i hrůzu, ale... ale jejich pohledy jsou tak... chladné... Proč? Co se to s nimi stalo? Ale hlavně, proč vypadají jako panenky a reální lidé dohromady?! Meggie, nezvracej. Je to jen sen. Nic z toho není reálné, je to jen sen!

"Ona patří mně"

Meggie se vzbudí. Netuším, kdy se to stalo, ale ležím na podlaze kus od postele a sleduju mou vyděšenou Meg. Srdce jí musí bít jako splašené... stoupne si a zase sedne. Po chvilce se pro mě natáhne a vezme si mě zpět do postele, když dveře otevře Maddalena.

"Zlatíčko, slyšela jsem křik, jsi v pořádku?"

Meg chvíli zaváhá. Co by měla říct? Že jí málem rozporcoval nějaký chlápek před skupinou podivných panenko-lidí?
"Jen noční můra, nic mi není. Všechno už je v pořádku."

"Dobře," usmála se Maddalena, "přišla za tebou Daisy, čeká v obýváku."

Meg najednou prudce vstane. Vystrčí matku z pokoje a v rychlosti se oblékne do prvního, co jí padne pod ruku. Vyběhne z pokoje, nechávajíc mě samotného na posteli. Na svých místech jsou srovnané ostatní hračky, kterých se i přes tu hrůzu nikdy nedokázala zbavit. A já tu teď jsem s nimi sám. Jako každý den.

Vrátí se večer. Hned co ulehne, zavře zase oči. Chystám jsem se zakrýt si očko, abych viděl ten sen, ale všímám si, že ve zdi je puklina. Určitě tam předtím nebyla! Puklina se o něco zvětší a někdo z ní pomaličku tiše vylézá. Kdybych mohl, zakřičel bych nebo alespoň vzbudil Meg, ale nemůžu nic z toho. Z pukliny vyšel vysoký muž. Polodlouhé červené vlasy na ramena, medově zlaté oči, vysoký klobouk a sako s peřím na ramenou. Podíval se mým směrem a usmál se a přišel blíž.
"Jak se máte, Mr. Bunny?"

White threads on my laces,
Struck on the hinges, swinging the door to the back yard
'Cause dwellers walk a tight rope
Spot like a bandage touch on the outer surface
Bright eyes of the solstice wherever your mind is heading
from a freight train city
Locked up till you moon it,
Brushing my hair back,
feeling your lips on my cold neck

Ta slova mnou projela jako horký nůž máslem. Zůstal jsem ho sledovat. Ano. Moje paměť se vrátila. Ano, to je on. Můj tvůrce. Se stále stejnýma medově zlatýma očima. Se stále stejným milým úsměvem. Se stále stejnými rudými vlasy. Se stále stejnou malbou pod okem. Není pochyb. A přinesl s sebou panenku. Blonďatou panenku. V ústech má růži a na sobě vyšívané, krajkované bílé šatičky. Pokládá jí do nohou Megiiny postele a pak se vrátí do pukliny. Tohle mě štve. Meg má z ostatních strach. Jediný, kdo může být na její posteli jsem já.

Zaregistruji pohyb. Meg je vzhůru. Najednou se mi povede otočit k ní hlavu. Meggie zaječí a shodí mě z postele. To ne... ne, Meg, nesmíš se mě bát! Neublížím ti. Nikdy bych ti neublížil... Otáčí se k panence. Ne, já jsem tady, Meg! Tady dole na zemi. Shoď tu panenku. Zbav se jí!

Ano, Meggie hází panenku na zem. Zeď s puklinou hlasitě zapraská. Barva začne padat. Dřív se tomu Meg vždycky smála. Teď křičí. Za opadanou barvou se objevují modré dveře. Ty se otvírají. Meggie strne a ztuhne. Z už otevřených dveří se vynoří pár černých rukou.

"Nemáš radost, že tě Daisy přišla navštívit?" promluví můj tvůrce ze dveří, "Taky jsem jí neměl rád. Příliš křičela, víš?"
Ano, jistě. Daisy. Nikdy jsem jí neviděl, nemohl jsem si být jistý, že je tou panenkou vážně ona. Meg se zničeho nic vrhne k panence na zemi. Ne, Meggie, nedělej to!

"Daisy, Daisy!" pláče Meg. Nechápu jí. Má mít přece radost. Tak, jako vždycky dřív. Milovala přece jeho panenky. Teď ale začíná panikařit. Škrábe do vosku, ve kterém je panenka zabalená. Brzy její nehty zbarví krev. Můj tvůrce se zdá být rozzlobený, nedivím se mu. Zamkne dveře do pokoje, ke kterým mezitím doběhli Maddalena a Steve.
"Má nádherná Meggie, zničila jsi svou panenku!" řekne s jakýmsi tajemným podtónem a chytí jí za ruku. Oči se mu znovu rozzářily do zelena, jako v tom Meginém snu.

"A dokonce jsi hodila Mr. Bunnyho na zem, ale odpouštím ti. Musíš se navrátit na místo, kam patříš: Po mém boku!"
"Kdo ksakru jsi?!" zakřičí na něj Meggie.

"Jsem Jason the toymaker," odpoví jí. To jméno jsem už neslyšel tak dlouho... "Tvůj věrný přítel, jediný, komu jsi mohla věřit!"

Meggie pomalu strne. Chvíli Jasona jen tak mlčky sleduje. Určitě už si taky vzpomněla. Vždyť už předtím si přece pamatovala jeho oči. Jeho smích. Dokonce i zvuk jeho drahocené modré hrací skríňky. Nemohla ho přece TEĎ nepoznat. Ne?
"Byl jsi to ty!" zakřičí na něj ve vzteku a začne do něj bít. "Zabil jsi je! Ty!"

Dál ho bije. Ale on se usmívá. Dveře Megina pokoje se pomaličku tiše otvírají.

"Jistě, že jsem to byl já, můj nádherný výtvore. Mr. Bunny ti to navíc už ukázal. Udělal jsem ti spoustu hraček a už se nemůžu dočkat až ti představím Mereandu, ale můžeš jí říkat Mandy, jestli chceš."

Už chvíli sleduju Steva, jak se plíží od dveří s baseballovou pálkou. Teď, když Jason domluví, praští ho silou po hlavě. Kdybych mohl, usměju se. Dřevo se rozletí na kousky a Jason nemá ani škrábnutí. Otočí k němu hlavu. Maddalena už začala ječet, Steven ale dál bije Jasona, až ten nakonec Meg pustí. Všichni se rozeběhnou dolů a já s Jasonem osamím.
"Nebojte se, Mr. Bunny," osloví mě klidně, "najdeme vám lepší kamarádku."

"Meggie, dávám ti poslední šanci. Pokud nepřijmeš, obarvím všechny stěny krví těch, které máš ráda. Ty potvoro!"

You did to me so well
Hypnotic taking over me
Make me feel like someone else
You got me talking in my sleep
I don't wanna come back down
I don't wanna touch the ground
Pacific Ocean dug so deep
Hypnotic taking over me
Hypnotic taking over me
Hypnotic taking over me
Ahh, ahh
Sedím na rameni mého tvůrce. Odcházíme společně do modrých dveří jeho království. V náručí nese dívku, která nám oběma bývala přítelkyní. Už brzy z ní bude jedna z nejkrásnějších panenek, jaké kdy kdo udělal. Po zdech jeho hračkářské dílny, mého pravého a jediného domova, visí různé hračky a panenky. Každá je jiná a přece mají jedno společné - výrazy vytvarované do emocí, ale i přesto svým způsobem prázdné a mrtvé.

Dveře se za námi zavřou a skryjí tak pohled na Megin pokoj. Když se opět otevřou, místo za nimi je jiné. Slunečná, teplá louka, vonící květinami a senem. Jediný, kdo je v dohledu je usměvavá brunetka. Ocitám se brzy na zemi a ona mě zvedá.
Dobrý den, jsem Mr. Bunny. A chci být tvým přítelem navždy.

Autor: Starvoice (http://starvoice.blog.cz/)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 17:58 | Reagovat

První XD

2 Bea(st) Bea(st) | Web | 3. prosince 2015 v 18:10 | Reagovat

WoW! Tohle je úžasné :3 Kam se na to hrabe moje Pinkamina... Nádhera! Fantastique! (- Je to vůbec slovo? :D)

3 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 18:13 | Reagovat

[2]: mně ponypasty nebavěj a a tohle taky

4 Att Att | 3. prosince 2015 v 18:48 | Reagovat

[3]: Pokud tě to nebaví, co tu děláš?

5 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 18:52 | Reagovat

[4]: já si vybírám tohle neni můj styl ake mám ráda poképasty a tak třeba normal creppy z ošoupaným dějem ale tohle mně nechytlo

6 Att Att | 3. prosince 2015 v 19:02 | Reagovat

[5]: Ty "ošoupané" děje jsou spíše jen copypasty, ne creepypasty. Copak není lepší to, aby bylo něco originálního, než další the Killer či jiný příběh plný nesmyslů a brutality?

Jo, a doporučuji ti poslouchat na hodinách čj, mně i poměrně pomohly.  [Jen si mě zhejtujte, no.]

7 fanoušek CreepyPasty fanoušek CreepyPasty | 3. prosince 2015 v 19:03 | Reagovat

[3]: bez urážky, ale co tebe vůbec baví? Jenom to, co napíšeš ty jsama, že? ><

8 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 19:09 | Reagovat

[6]: max userové nebo něco tkaového nebo chat třeba jablko nebo to co bylo minule polybius tam zajdu ale tohle je až moc nebaví a hotovo jak se ti chce dělat čeština z učitelkou která je podprůmnerem baví

[7]: hlavně poképatsty ale tohle mně nechytlo nejlepší poképasta je jessica a nejlepší creppypasta je jeff te killer nebo ursname 666 twbe sem tu ještě nevyděla tak zkus se zařdit né jeno mjménm

9 Nogitsune Nogitsune | 3. prosince 2015 v 19:09 | Reagovat

Do háje to je perfektní :3 a ty obrázky... Prostě wow

10 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 19:13 | Reagovat

[6]:každý máme jiný vkus já nesnáším poníky a hudbu což znaméná že tohle mi nesedlo každej má jinej vkus

11 Att Att | 3. prosince 2015 v 19:19 | Reagovat

[8]: Psala jsi, že jsi ve čtvrté třídě, že? To ti je kolem devíti az jedenácti. Asi budu znít hnusně, ale počkej s creepypastou do dvanácti, minimálně.

12 creepypasters creepypasters | 3. prosince 2015 v 19:20 | Reagovat

Ahoj shit krutý.Už se těším na překlad😷

13 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 19:29 | Reagovat

[11]: non nepočkám moje vůle baví mně jen něktekterý já sem sem dostala kvůli poképasty a pak se mi to začalo líbit já nechi a tečka není to tvoje starost nech to bejt mně bavěj jen některý a tečka konec

14 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 19:38 | Reagovat

[13]: Pokud ti u toho vadí ta písnička, nepouštěj si jí. Nesnažila jsem se o to kvůli písničce, popravdě ta se moc nelíbí ani mně. Mně šlo o to, udělat ten příběh maličko... jak to říct... citlivější? Ale pokud se ti nelíbí, ok. Budu se příště snažit o lepší.

15 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 19:40 | Reagovat

[14]: ne to je tak každý má svůj osobitý styl a tak já tu creppypaatu nikdy nečetla víš tkažw je neznam každý má styl a do toho mémho se špatně trefuje beru to tak že se do toho vždyky vcítím

16 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 19:43 | Reagovat

[15]: Hlavně neříkej, že čteš lemon fanfikce :'D

17 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 19:43 | Reagovat

[16]: ne nečtu za co mně máš :D

18 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 19:46 | Reagovat

[17]: Za nic :D jenom chci vědět, jestli mi zkritizuješ můj plán na Offendera (ne, lemon posílat nebudu, jde mi o postavu)

19 Venosaurka Venosaurka | 3. prosince 2015 v 20:03 | Reagovat

[18]:to ne jenom tohle moc ne

20 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 20:10 | Reagovat

[19]: Ach jo :) Nerada růžičky? Má fajnou Trollpastu, ale ta mě moc nevzala. No, ok, nebudu to zatím hrotit.

21 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 20:33 | Reagovat

[2]: Jé, páni děkuju! Pinkamina byla taky perfektní!

22 creepypasters creepypasters | 3. prosince 2015 v 20:48 | Reagovat

[21]: suprově píšeš škoda že nemáš blog.

23 Starvoice Starvoice | 3. prosince 2015 v 20:54 | Reagovat

[22]: Wow, díky... no, zatím mi to nechybí. Mám jednu fanfikci na Wattpadu a to mi pro teď stačí :D

24 Ami Ami | E-mail | Web | 3. prosince 2015 v 21:09 | Reagovat

Tu CP som nikdy nečítala a keď som videla ten nadpis tak ja že to Stiak už preložila ale som videla že je to z Dares. Samozrejme to mi ani trošku nevadí, som rada, že som si to mohla prečítať (aj z pohladu Mr. Bunnyho xD). Ale je to fakt supernè, fantastisch^^

25 Maki Maki | Web | 4. prosince 2015 v 6:24 | Reagovat

Starvoice... Starvoice... Nic mi to neříká, ale od teď je pevně zapsaný v mojí hlavě jako někdo kdo umí psát!

[23]: MÁŠ WP?! Davaaaj! :33

26 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 7:00 | Reagovat

[20]: já o tom nic nevím a růžičky ráda ale hudbičku ne

27 StringlessPuppet StringlessPuppet | 4. prosince 2015 v 8:33 | Reagovat

(Pořádně si překontrolujte všechny starý porcelánový panenky na skříni, plyšáky, v tom jeden začne hrát)  Jako na přepis je to celkem creepy a... jak se ten vycpanej bígl zastavuje!

28 Starvoice Starvoice | 4. prosince 2015 v 8:44 | Reagovat

[27]: Nebyla porcelánová panenka u Puppeteera?

29 Starvoice Starvoice | 4. prosince 2015 v 8:45 | Reagovat
30 StringlessPuppet StringlessPuppet | 4. prosince 2015 v 10:57 | Reagovat

[28]: Doufám že ne! Já jich mám na skříni devět! (Bere židli a koště)

31 Starvoice Starvoice | 4. prosince 2015 v 11:19 | Reagovat

[30]: Jop, byla :D Ale význam moc neměla

32 StringlessPuppet StringlessPuppet | 4. prosince 2015 v 12:17 | Reagovat

[31]: Fjuuuuuh! (Spadne zpátky do postele, vezme si čaj a pokračuje v čtení dalších creepypast, který musí umět nazpaměť do června) 🍵
jinak psát umíš fajnen. Neva, když tohle řeknu na výletě?

33 Starvoice Starvoice | 4. prosince 2015 v 14:53 | Reagovat

[32]: Vůbec ne, budu ti jen děkovat ^^

34 StringlessPuppet StringlessPuppet | 4. prosince 2015 v 14:57 | Reagovat

[33]: jej! 😀

35 Bea(st) Bea(st) | Web | 4. prosince 2015 v 15:10 | Reagovat

[6]: Souhlasím.... Z té její gramatiky mě šibne (Ne že já bych měla nějak úžasnou gramatiku, taky sem tam něco napíšu špatně, ale Gympl s i.... To umí napsat bez chyby i můj osmi letý brácha s poruchou)

36 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:31 | Reagovat

[35]:promiň ale na tabletu píšu špatně a jak se cheš učit když učitelka píše asi ještě hůř než můj táta

37 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:33 | Reagovat

[35]: tak se to snaž přelouskat ať tě klidně šibne můžu pak napsat creppypastu

38 Att Att | 4. prosince 2015 v 15:39 | Reagovat

[37]: Nemůžeš, nebo minimálně to neuveřejňuj. Dej to někomu přečíst a ustoj tu kritiku, s tou se budeš setkávat celej život.

39 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:42 | Reagovat

[38]: já píšu špatně jen na tabletu pokud jí šibne a bude mrtvá a bude tu strašit budu mít pravomoc zréjmné ale až po 30 letech :D

40 Att Att | 4. prosince 2015 v 15:44 | Reagovat

[39]: Nejde tu jen o pravopis, jde tu i o logiku a inteligenci.
Já bych si tak rád zanadával...

41 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:48 | Reagovat

Už mi neodpovídej na komentáře bude to tak lepší

42 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:50 | Reagovat

Nechi aby tu došlo k hádce

43 Viki Viki | E-mail | Web | 4. prosince 2015 v 15:55 | Reagovat

Epické! Úplně jsem se do toho ponořila :33 A musím poděkovat za to že si mi ukázala další skvělou písničku Hypnotic <3 díky!

44 Att Att | 4. prosince 2015 v 15:57 | Reagovat

[41]: Ale já chcu.

45 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:58 | Reagovat

Jo a víte co bych brala creepypastu o virech na počítačích ja vím že je croschatt ale ta se stáhla z emailem a stejně tak make it stop který se stáhnul ale já bych chtěla něco o tom že se to přemístí s normálniho viru

46 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 15:59 | Reagovat

[44]: a já nechu stejně by to k ničemu nebylo

47 Att Att | 4. prosince 2015 v 16:07 | Reagovat

Už jsem tu i z těch komentářů přefiltroval džus.

48 Venosaurka Venosaurka | 4. prosince 2015 v 16:16 | Reagovat

[47]: filtruj dál a už prostě nechu no

49 Hanča Hanča | 8. prosince 2015 v 9:29 | Reagovat

Ahoj holky,
musím se podělit o nejúžasnější video - nejromantičtější požádání o ruku v kině. Je to nejlepší video, které jsem kdy viděla.
To musíte vidět. Odkaz zde:

https://www.youtube.com/watch?v=11v5dQzUyZg&index=1&list=PL3ht8uelp-gqO_tRQ_cSGwS_sipcyJo6-

PS: Pokud chcete aby se vám také něco takového splnilo, pošli to minimálně 5 lidem. Já rozdhodně sdílím :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)