NES Godzilla Chapter 7: Zenith (2. část)

14. listopadu 2015 v 15:25 | STIAK |  CR∃∃P⑂P∀S⊥∀
Závěr tady je... Epickej... Už nám zbývají jen tři díly...

Enjoy, humanoids.

Když jsem to viděl poprvé, bylo to pevně spojené se zemí, jenže pak to začalo dokonce i poletovat, a narozdíl od bosse z Krvavých jezer nemělo tohle žádná omezení a létalo to třeba i napříč zemí, aniž by se něco stalo.
1zcjtip
Když to takhle létalo zemí, mělo šanci se kdykoliv vynořit a zakousnout se do Godzilly. Když jsem to ale sem tam nakopal do obličeje, nechalo toho. Jeho horní čelist je jeho slabina


Canidontfight2
Další jeho strategií bylo vznést se rychle nahoru a pak rovnou zaútočit, a když se HP mé Godzilly začalo ocitat nebezpečně nízko, pálil jsem bezhlavě Heat Beamy, proti kterým se to nemohlo bránit.
Canidontfight3
V posledním kousku zápasu tomu normálně přeskočilo, vylétlo to nahoru a rychle s otevřenou pusou zmizelo. Dvacet ran, bylo po něm.
Canidontfight4
"Ještě poslední level..."

Neváhal jsem. Vybral Solomona a začal hrát.
Inferno1z
A tohleto bylo něco sakra divného. Takovouhle grafiku nejspíš NES normálně prostě nezvládne... a hudba mi tu byla povědomá. Hudba, která hrála na hřbitově s Pekelnou příšerou.

Hned po několika sekundách se objevil nepřítel, kentaur s bičem. A nebyl sám.

Když jsem začal bojovat, najednou se jich objevily hromady dalších. Z obou stran přicházeli ve stejnou dobu, byli obtížní. To, že uměl Solomon létat, mě asi zachránilo. A přestože mě kentauři sledovali, očividně létat nemohli.
Inferno2
Při útěku před kentaury jsem si všiml děr v zemi. Pokusil jsem se je přeletět, a proti mě vyskočila kreatura s ústy připomínající meč, k tomu ještě další po mě vyskočila z lávy. Tenhle level začínal být docela dost obtížný.
Inferno3
Ještě další problémy mi přidělávali rudí nepřátelé chrlící oheň, u kterých jsem musel vyčkat, až se otočí zády, a pak je skopnout dolů. A tady jsem si taky všiml, že mi zatím v tomhle levelu ze zabíjení nepřátel nepřibývalo HP.
Inferno4
Mimo jiné, ne všechny plošinky tam byly stabilní. Někdy některé dokonce pluly sem a tam nebo se potopily, když jsem si na ně stoupl. A být tak blízko lávě nebylo nejlepší, objevila se mi tam nová lávová stvoření.
Inferno5
Taky mi bylo z toho všeho vedro, byl jsem zpocený a nemohl se tak pořádně soustředit. Taky jsem si to prostě už musel několikrát pauznout a dojít si pro vodu. Tenhle level mě tam skutečně nervoval.

A na konci jsem se setkal s obřím lávovým bossem, který mě přivítal hrdelním řevem.
Firebrand1
A když vystoupil na suchou zem, až tehdy mi došlo, že je takhle gigantický. Ještě k tomu jsem se musel vyhýbat tomu, jak chrlil oheň.
Firebrand2
Firebrand3Abych se ohni vyhnul, létal jsem. Tehdy jsem taky mohl po něm zaútočit a donutit ho tím couvat dozadu. Protože se mě ten šmejd snažil natlačit doleva, kde byla jen láva a nic jiného.

Naštěstí, monstrum dělalo mezi chrlením ohně časové mezery, očividně musel nabírat sílu. Místo toho jsem se musel vyhýbat máchání jeho pařáty. A když už začínal být slabší a slabší, byl také rychlejší a rychlejší.

Přestože to nebylo nejlehčí, po čtyřiceti úderech jsem ho zabil a zároveň i dotlačil do lávy, ze které přišel. Konečně, tenhle level byl u konce.

Teď tu zbývali jen dva bossové, než jsem měl zamířit do finálního souboje s Pekelnou příšerou, kterého jsem se, samo sebou, obával.

Nevím proč mě napadlo, že souboj s Ghidorahem bude snazší, ale vybral jsem ho, spolu s Godzillou.

S originální hudbou Ghidoraha mi přišlo nové monstrum, King Ghidorah,
Kingghidorah1
Kingghidorah2který byl mnohem silnější, než kdy jsem ho znal. Jeho útoky měly mnohem větší grády, alespoň oproti Godzillovi.
Kingghidorah3
Vymyslel jsem si tam na něj taktiku, kterou mi naneštěstí brzo prokoukl a každou hlavou na mě útočil. Znemožňoval mi tak se k němu vůbec dostat, ale mě něco napadlo. Počkat si, až použije jednu ze tří hlav, a ihned vypálit Heat Beam.
Kingghidorah4
Kingghidorah5Fungovalo to a Heat Beam skutečně jednu jeho hlavu zničil. Trvalo mi jen několik sekund, než mi došlo, co se děje...
Kingghidorahtransforms
MechakingghidorahKing Ghidorah použil svoje schopnpsti a změnil se do Mecha King Ghidoraha. Co mě překvapilo, bylo nejen to, ale taky změna hudby, která už rozhodně nebyla na NES, ale ze hry Super Godzilla. Tu hudbu jsem slyšel, to si pamatuju, zněla během souboje s Mecha King Ghidorahem.

A první útok téhle kyborgové potvory byl nejhorší: The Machine hand. Podobný útoku Gigana, znemožnilo to Godzillovi pohyb. Jenže naštěstí, než stihl Ghidorah dát ránu, vypršel čas.
Mechakingghidorah2
Potřeboval jsem ho rychle sejmout, aby nedal ránu, a tak k němu vyslal Solomona.
Mechakingghidorah3
Solomon je moje rychlostní tajná zbraň a i tady uspěl, takže se Ghidorah setkává se svým koncem.
Mechakingghidorah4
Zpátky na mapě mi tu zbýval jediný Boss a vítězství jsem měl na dosah ruky. Poslední ikona vzadu se přebarvila na rudo.
Ghidorahgone
Do boje s Destoroyahem jsem šel rovnou s Anguirusem, a poslouchal tam hudbu ze souboje s Ghidorahem. Destoroyah začal ve své mikroskopické formě, pak se po jednom úderu změnil do Juvenile. Další z jeho ne příliš obtížných forem.
Destoroyah1
Destoroyah2Souboj začal být zajímavý, až když se Destoroyah změnil do další formy, kdy útočil svýma prodlouženýma rukama.
Destoroyah3
Roll Attack, útok Anguiruse, mi tu byl takřka k ničemu, protože když jsem se o něj pokusil, Destoroyah ho hladce blokoval. Na řadě byla prostě jen hrubá síla.

Ještě než vypršel čas, změnil se Destoroyah do létající podoby, a já se rozhodl dobojovat s ním s Mothrou, jelikož na tohle byl Anguirus téměř nepoužitelný.
Destoroyah4
Přestože byla Mothra mnohem slabší, taky s ní šel souboj mnohem lépe a útočit i vyhýbat se bylo z mé strany o mnoho lepší. Jenže Destoroyah se pak změnil do finální formy, kde měla Mothra jen slaboulinkou šanci, útoky na něj skoro vůbec nepůsobily.
Destoroyah5-1
Takže jsem jenom čekal, až vyprší čas, vyhýbajíc se útokům.

Bylo skoro nemožné Destoroyaha zničit Mothrou, stále tu ale byla tři monstra, která jsem mohl použít. Přestože finální forma Destoroyaha byla těžce obrněná.

A tak jsem v téhle části souboje už ani nevymýšlel strategie, ale jenom útočil, co nejvíc to šlo.
Destoroyah6
Destoroyah7Destoroyah8Když Destoroyahovi zbývalo jen poslední pole života, chystal se použít útok, o kterém jsem nevěděl, jak bude působit. Šlo o vystřelení energie z jeho hrudi.
Destoroyah9
Ale to, jak to bude působit, jsem se nakonec skutečně nedověděl, protože jsem na ten hrudník zaútočil a tak ho rychle zabil.
Destoroyahdead
A bylo to tady. Poslední kaiju boss zemřel. Byl jsem z toho veselý a tak dobře naladěný, že jsem zapoměl na ještě jednu věc.
3145yrp
To, jak jsem uviděl tu tvář, mě praštilo jako tuna cihel, na několik minut jsem tam zamrzle zíral na obrazovku. Tak dlouho mi trvalo, než jsem se dostal sem. Jenže jsem měl obavy, nechtěl jsem vědět, jak to bude vypadat.

Než jsem stihl nad tím ještě déle přemýšlet, pohnul jsem z Godzillou na to místo. "Jsi konečně tady. Tohle je konec. Poslední věc a všechno to skončí."

Obrazovka mi odhalila level. Bylo tam...
Darkot
Nic.

Nic tam nebylo, jen Godzilla a černá obrazovka. Šel jsem tam, zpátky, vypálil Heat Beam, nic se nedělo. Dokud jsem teda neuslyšel známé drnčení bubnů.
Eyesz

RED-1

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | Web | 14. listopadu 2015 v 16:16 | Reagovat

Víííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! Je mi trochu líto, že to končí, ale co se á dělat :D *Už zase startuje*

2 Bea(st) Bea(st) | Web | 14. listopadu 2015 v 16:17 | Reagovat

[1]: A pod tím :"Švýcarské hodinky Zenith" :D

3 creepypasters creepypasters | 14. listopadu 2015 v 16:28 | Reagovat

Dobrý líbí😷 jako vždy

4 Doctor Puppeteer Doctor Puppeteer | 14. listopadu 2015 v 18:30 | Reagovat

Precital som si original ale to je tak uzasne normalne som na konci plakal. Ale tato creepypaata je ako droga.

5 ami1987 ami1987 | E-mail | Web | 14. listopadu 2015 v 18:41 | Reagovat

Juuuu, už sa zas blíži môj obľúbený červený dinosauríček^^

6 StringlessPuppet StringlessPuppet | 14. listopadu 2015 v 20:29 | Reagovat

Konec? Já nechci! Já budu brečet, až tady otevřu poslední díl...😢😣👻

7 STIAK STIAK | E-mail | Web | 16. listopadu 2015 v 23:08 | Reagovat

[1]: I mě to je líto... ;-; Bau, proč to je tak krátký?
(To si děláš prdel Stiak...:'D)

[2]: No tak ty reklamy to zabíjej úplně :'DDD

[3]: Tak to jsem jedině ráda! :3

[4]: Budeme všichni brečet spoluuuu q-q Já... Když to čtu znova, tak mi to pořád přijde... Stejně nádherné...

[5]: Tak tohles' zabila, Ami, kdybych měla menší postel, tak už jsem na zemi :'DDDD

[6]: Spíš ten předposlední, ten je hodně deep doják. Ten poslední, ten epilog, mi už nepřijde tak smutnej... Ale dělá ten příběh prostě... Ještě reálnější, přijde mi.

8 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 20:05 | Reagovat

Godzilla-senpai neeeee!! Nemůže skončit!
K: Iharo, já tě nepoznávám... Je to herní Creepypasta...
Ale je to Godzilla-senpai!!! A já si ji oblíbíla. Godzilla-senpaiiiii!!

9 STIAK STIAK | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 20:12 | Reagovat

[8]: Musí ;-; Ale skoro nikdo nevíte, jak. >w<
A docela mě diví, že sis ji tak oblíbila, ale jsem jedině ráda! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama