Corpse party v Creepypasta Stylu | DARE č.8 - Kombinace Fandomů

6. září 2015 v 18:54 | Bea(st) |  DARES Fanfikce
Tady máme fanfikci od Bea(st), kombinaci Creepypasty, Doctora Who a Corpse Party. Tak ať se líbí!

Takhle to dopadá když po mě někdo chce abych něco spojila dohromady s creepypastou. Samozřejmě, jako whovian jsem tam nacpala Doctora a jako fanoušek anime i Corpse party. Snad se bude líbit.

"Kam se dnes vydáme? Na planetu z želé? Z želé mají vše. Diamanty, jídlo, půdu dokonce i obyvatelé jsou z želé. Co ty na to Amy?" Doctor ani nečekal na odpověď a už tahal za páčky a mačkal knoflíky.

"To vypadá lákavě. Hlavně když to bude něco klidného. S mimozemskými upíry se mi teď nechce prát a ani se mi nechce bojovat o přežití." Doctor si narovnal motýlka, ujedl pudinku a šel se ujistit, že jsou na správném místě. Obrazovka ale ukazovala něco úplně jiného. Zůstali na Zemi. Přesunuli se jen do Japonska. Čas, dimenzi ani přibližný rok Tardis nedokázala rozpoznat. Doctor jen mlčel a hypnotizoval obrazovku.

"Co se děje Doctore? Nejsme na planetě z želé?"


"Ne nejsme. Amy běž připravit další várku pudinku a rybích prstů".


*Mezitím v jiné dimenzi, ve Slender Masion*

Sally si jako vždycky chtěla hrát. Nikdo kdo by si s ní ale hrát chtěl ve Slender Masion nebyl.

"Proč je Ben furt u počítače?!" začala se Sally vztekat. A jediný kdo to odnášel, byl Puppeteer.

"Mě se neptej. Asi zase někoho hackuje. Co kdyby sis hrála chvíli sama?"

"Ale hrát si sám není žádná zábava! Už vím! Ty a Jason mi vyrobíte další panenku. Pak mi s ní zahrajete divadlo! Shodou okolností si se mnou jedna holčička včera nechtěla hrát, takže je teď u mě v pokoji. Z ní by byla úžasná panenka."

"Sally víš že, já a Jason ti rádi nějakou uděláme, ale máš jich už šest."

"Ale všechny smrdí. Já si chci hrát!" Sally si dupla. V hlavě se jí už rýsoval plán jak si najít nějakou zábavu. Napadlo jí, že by mohla ukrást Benovi čepici. Jestli je Ben na něco háklivější než na to, že by si mu někdo sedl za jeho počítač tak to, že mu někdo ukradne jeho milovanou čepičku. Takže mu ji strhla z hlavy a hodila Lucy. Lucy se chovala jako pes, začala čepici žužlat a trhat a pak si na ni sedla. Nehodlala se jí vzdát. Ben se za svou milovanou čepičkou rozeběhl. Toho Sally využila. Sedla si za počítač, párkrát něco odenterovala a byla na googlu. Chtěla najít nějakou hru. Nejlépe s papírem, protože pro Sally je papír Pááápííír! Našla něco, co jí zajímalo. Kouzlo s papírovou panenkou Sachiko. Vzala si růžový papír a vystřihla z něj růžovou panenku. Jakmile ji dostříhala, vrátila se Zero z nákupu. Za ní se plahočil Jeff obtěžkaný taškami.

"Máme všechno! Ledvinky pro Eyeless Jacka, srdce pro Veronicu, speciální vyživující šampon pro Jane, a spoustu dalšího zboží. Dokonce i ruku! BoB bude mít radost. Krom toho jsme sehnali i matroš. Extázi, kokain, koks a spoustu dalšího. Ale přidělovat bude strejček Slendy, protože jinak si vše ukořistí Masky a druhý den skončí xichtem v bahně a rozbombardovaným pokojem. Pak se všichni zhulí a na mě nic nezbyde!" Zero začala fňukat. Objala useknutou ruku a odtáhla si ji do pokoje. Sally ji ale zanedlouho zavedla zpátky do obýváku. K tomu ještě zavolala Slendyho, Puppeteera a za trest i Bena.

"To je jako všechno?" zeptal se Ben. Kdo ví, co by se stalo, kdyby to neřekl. Možná že nic. Jakmile to ale dořekl, začala se podlaha měnit v černou díru. Propadání podlahy doprovázela menší zemětřesení. Zero, Puppeteer, Slenderman, Sally a Ben se propadli. A nebyl by to Jeff, kdyby za nimi neskočil taky. A jelikož byl "páníčkem" Smiledoga tak se Smiley vrhl za ním. Zvláštní černá díra se za Smileym zavřela.


Creepy se probudily ve zvláštní místnosti. Soudě podle lavic, zelené tabule a jiného školního vybavení jim došlo, že jsou ve třídě, a podle klikyháků zřejmě v nějaké Asijské zemi. Třída působila staře. Jakoby zamrzla v čase. Jediné co zářilo novotou byla, modrá policejní budka v rohu třídy. Nikdo se o ni nezajímal. Všichni měli spoustu vlastní "práce". Zero objímala utrženou ruku, Puppeteer a Slendy utěšovali Sally, která si všechno kladla za vinu a Jeff se znažil najít cestu ven.

"Ta okna nejdou ani otevřít ani rozbít! To jsou okna na houby!" Jeff se nasral na okna a po jednom hodil nůž. Ten se jakoby kouzlem odrazil a málem se Jeffovi zapíchl do hlavy. Jeffův nůž se zabodl do dveří. Jeff tedy rychle upustil od plánu utéct oknem, a zaměřil se na dveře.

"Jé, hele! Na těch dveřích jsou vlasy. To by se líbilo Jane. Mohli bychom jí udělat nový vlasy. Tyhle jsou černý, lesklý a…. dost silný. To je zvláštní." A tak se Jeff se Smiledogem začali prát s vlasama. Mezitím se na tabuli objevil obrázek. Byl namalovaný červenou křídou a pod ním seděla malá holčička. Nikdo si jí ale ani nevšiml.

*

Doctor se vynořil z modré budky. Bylo mu naprosto ukradené, že tu kolem něj jsou zvláštní bytosti. Přešel rovnou ke dveřím. Jeffového ,Chwašá, tu máš´ a podobných výlevů si nevšímal. Svým sonickým šroubovákem oskenoval dveře a vlasy na nich. Amy se vydala do úplně jiného kouta. Vydala se za malou holčičkou, která se pomalu nafukovala jako Jigglypuff.

"Ahoj maličká. Já jsem Amy. Jak se jmenuješ ty?"

"Amy s nikým se tu nebav. Mohou to být výplody tvé fantazie, nebo je můžeš naštvat. A ještě jedna věc. Proč nemám program na vlasy? Zrovna když vylepším svůj sonický šroubovák tak, aby měl program na dřevo! Proč jsem takový idiot a nenapadlo mě, že i ten program na vlasy se bude hodit?!"

Amy jen zakoulela očima a obrátila se k malé holčičce. "Doctore? Ta holčička zmizela!"

"Vidíš, naštvala jsi ji" Jeff se vrhl na Doctora, se svou typickou hláškou Běž spát.
Doctor se ale otočil a Jeffa proskenoval. A pak to udělal i s ostatními. Rázem ale visel za nohu ve vzduchu. Slendy který držel Doctora za nohu tiše promluvil: "Nevím, kdo jsi a ani jak jsi se sem dostal, ale je možné že tu budeme nějakou dobu, takže nám s tvojí společnicí posloužíš jako svačinka."

"Tím bych si nebyl tak jistý. Každopádně si myslím, že bychom se mohli spojit a dostat se odsud společně. Možná že když shromáždíme všechny, co jsou z jiných dimenzní, planet a času můžeme opravit dimenze a odletět. A teď jsem řekl asi úplnou blbost, co?" Nastalo trapné ticho, které přerušovalo Jeffovo, skoro neutuchající Chwašá.

"Ty víš jak se odsud dostat?" zeptala se Sally.

"Ani moc ne, ale mám loď. Ta budka támhle. Je to stroj času. Jen se mi nedaří vzlétnout. Mnoho dimenzí." Sallyiny naděje rázem klesly ze 100vky na nulu.

"Já vím jak se odsud dostat." Kousek od Sally se objevila mladá studentka v červeném.

"Musíte najít mé tělo. Jsem médium. Pomohu vám. Mohu přemluvit mrtvé, aby vás přenesly. Jenomže to má háček. Přenést můžeme jen určitý počet duší. Ten počet je 8. Dva z vás tu musí zůstat a hrát si s mrtvými. Nesmí to být duch" Sally se zamračila.

"Navrhuju, aby tu zůstal Jeff se Smileym. Oba dva smrdí, jsou otravní a nic krom vynášení odpadků a nošení nákupů se nehodí." navrhla Zero. A nebylo překvapením, že všichni souhlasili. A tak se Doctor a Amy připojili ke creepám. Jediné co Doctora bolelo, bylo pomyšlení, že neuvidí svoji milovanou Tardis. Za přibližně 45 hodin, kdy je pronásledovali duchové, našli tělo dívky v červeném. Společně s ní udělali jakýsi rituál. Tím rituálem odsoudili Jeffa a Smiledoga k nepřetržitému hraní si s mrtvými. Zbylé creepy se po chvíli objevili v obýváku Slender Masion. Společně s nimi i Doctor, Amy a modrá budka. Doctor s Amy odlétli. Málem se dokonce stali večeří. Doctorův i Amyin život se vrátil do starých kolejí. Ve Slender Masion po Jeffovi a Smiledogovi nikdo ani nevzdychl. Všichni si teď žili život, o jakém snili. Žádné pitomé hádky. Žádné krádeže. Každý si užíval klidu a toho že je Jeff někde v prdeli.
THE END

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maki Maki | 6. září 2015 v 19:13 | Reagovat

Proč se mi ten konec zdá odfláknutý? :D

2 Silia Silia | E-mail | Web | 6. září 2015 v 19:40 | Reagovat

To je žúžo 0w0 :DDD

3 Bea(st) Bea(st) | 6. září 2015 v 20:05 | Reagovat

[1]: Bo odfláknutý je :D Přitom konci mě mamka hnala do Tesca pro sešity (ano já veliký inteligent jdu pro sešity na začátku druhého týdne), neměla jsem na to nervy a ani jsem nevěděla jak to zakončit, tak jsem tam plácla první co mě napadlo.

4 Bea(st) Bea(st) | 6. září 2015 v 20:12 | Reagovat

[3]: A co se dalo použít

5 StringlessPuppet StringlessPuppet | 6. září 2015 v 22:08 | Reagovat

Jej👻

6 Clocky777 Clocky777 | 7. září 2015 v 18:41 | Reagovat

To je super! :D

7 Bea(st) Bea(st) | 7. září 2015 v 19:28 | Reagovat

[6]: Jsem ráda že se líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)