Slender's Diary- Day #8

6. srpna 2015 v 19:39 | STIAK |  Slender's Diary (DOKONČENO)
Jak jste si mohli všimnout, dělá mi hrozný problémy SDčko psát. Dělá mi hrozný problémy vůbec psát.

Ale, stále jsem tu, stále naživu, a doufejme že stále pro vás!

To, co si před chvílí přečetla, bylo dost vtipné. Tiše se tam smála, ale i tenhle tichý smích se prázdnou chodbou domu Creep rozléhal. Ozvěna jejího vlastního hlasu se jí děsivě vracela do uší. Přivolávalo to adrenalin. Zasmála se hlasitěji. A pak si uvědomila, co to vlastně dělá. Možná by mohla jít do toho pokoje Slendermana, kde deník našla...

A tam se posadila na tu dlouhou Slendermanovu postel a četla dál.

Day #8, 12:05


Včera jsem si ani nestihl zapsat, když jsme přišli z lovu. Stalo se toho fakt hodně. Nejdřív jsem musel vymotávat Puppeteera z jeho vláken, do kterých ho zamotaly holky, a to zabralo nějakou tu chvíli. Pak jsem samozřejmě šel vynadat holkám, které se poschovávaly všude po domě. Hledat ty dvě je občas fakt na obtíž, obzvlášť když jsou tak malé a já jsem tak vysoký. Snadno je přehlédnu.

Když jsem je konečně obě dvě chytil, musel jsem jim víceméně rázněji vysvětlit, že tohle Puppeteerovi nemůžou dělat, jednak tak můžou oslabovat jeho vlákna, což jsem si sice vymyslel, ale potřeboval jsem, aby to nedělaly, a jednak to je vážně nepříjemné. A samozřejmě také se mu kvůli tomu Zero neustále vysmívá a dobírá si ho, ale to jsem nehodlal zmiňovat, hlavně proto, že by se toho holky ještě tak akorát chytly.

Další věcí byly problémy s krabicí sekyrek. Toby se stále dožadoval, abychom mu je věnovali, když už nikoho nejsou. Ano, tak to je prostě jen krabice sekyrek, proč bychom to měli řešit? Ale i tak, prostě nevíme, kde se tu vzala, a potřebujeme to vědět. A Toby to rozhodně neusnadňuje. Naštěstí jsem mu to, alespoň pro ten den, vymluvil.

Ještě další problém byl s rozhádaným Rakem a Jeffem. Nakonec Jeff skončil se škrábancem přes půlku obličeje, takže jeho úsměv, alespoň na pravé tváři, vypadal jen jako stopa po dalším drápu.

No, stalo se to nějak takhle.

"Hej, Wolverine! Ty sis lakoval nehty, nebo to tak jenom vypadá?" vykřikl Jeff. Rake zakoulel očima.

"Provokatére," sykl.

"Ne, fakt, ten lak se mi líbí! Odkud ho máš? Tos' šel někam nakupovat? Mezi lidi? To takovou obludku nerozeznali?" dobíral si ho pořád Jeff.

"Sakra nech toho," zavrčel a udělal k němu krok blíž, postavil se na zadní nohy. Jasně dával najevo svou výškovou převahu.

No, bylo tedy jasné, že jestli se budou ještě chvíli takhle pošťuchovat, nedopadne to dobře. Nedopadlo. Rake se po Jeffovi ohnal drápama, ten ale uskočil a začal se mu smát. Tak se Rake ohnal druhou rukou, a trefil se. Jeff zapištěl jako holka a než odběhl, hodil po Rakeovi sakra naštvaný, ale sakra komický pohled. Takhle Jeff přišel ke svému trojitému úsměvu. Ne vážně, tak to fakt vypadalo.

Ostatní si ho začali dobírat, nejvíc asi Jane. A taky samozřejmě Ben. To je další problém.
Ben si se mnou začal vést nehorázně zdlouhavé dohady o tom, jak nejen on, ale i spoustu dalších creepypast potřebují centrální počítač. Že prý bez něj to tu vskutku nepůjde. I když jsem mu vysvětloval, jak zbytečné to je, přesvědčil mě a dotáhl si do první místnosti ve sklepě jeden fakt obrovský přístroj, kterému začal říkat "BENův MegaSuperUltraHackerskýPočítač", a všechny přesvědčoval o tom, že si ho poupravoval sám. No, ale o tom všichni docela dost pochybují. Hlavní bylo, že se přes něj dalo napojit do dalších počítačů, a třeba Ben tak mohl přelézt z jednoho do druhého. Pak chtěl ještě zapojit WiFi. Žadonil přede mnou, že bez toho se nemůže hackovat do ostatních počítačů, jenže to už jsem se rozhodl zamítnout. Ať si přeleze někam jinam a tam se na ostatní počítače napojí. Věděl jsem, že jednou s tímhle přesvědčí on mě, ale teď ne.

Prostě, stalo se toho nějak moc, ale teďka se vrátíme do dneška. Sedím ve svém pokoji. Sedím, a poslouchám. Zezdola se ozývá naštvaný hlas Bena, který nadává nad počítačem. No, takže tak "Super" asi přeci jenom nebude. A k němu někdo scházel dolů, podle kroků asi Jeff.

"Co s tím máš?" Jo, tak tohle byl určitě Jeff.

"Hádej, Poškrábanej Bělouši," odfrkl si a bouchnul pěstí do obrazovky.

"Řekl bych, že ti to nefunguje," uchechtl se Jeff.

"No trefa, neříkej," zavrčel Ben. "A co máš ty s tím xichtem?"

Teď se to obrátilo, vrčel Jeff a uchechtnul se Ben.

"Rake se vytahoval."

"Jo ták. A tys ho naštval, že?"

"Víceméně. Protože machroval. Hej, a co je s tím počítačem teda?"

"Nechce fungovat. A navíc nemám internet. Jsem schopný se hacknout i bez něj, ale je to sakra pomalé, to neurychlím. A navíc," bouchl do obrazovky, na které v zelených písmenech létal nějaký pták, spíš pterodactyl, nebo co, "nejde s ním pracovat, nemůžu se přesunout."

Jeff pohlédl na obrazovku.

"To sis' hrál nebo co?" uchechtnul se zase Jeff.

"Je to stále lepší společnost, než ty," zavrčel Ben a kopnul do počítače. Já jsem v tu chvíli už stál ve dveřích a pozoroval je. Jeff stál skoro u dveří, a když se pomalu otočil, pravděpodobně málem dostal infarkt. Vskutku, málem leknutím vyskočil z kůže.

"Bojíš se mě, Jeffe?" zeptal jsem se tlumeně. "Anebo máš jen obavy z toho, kde po tobě vyskočí Rake?"

Jo, jasně, tohle se stát muselo.

"Co já?" zařval zeshora Rake, aby ho bylo slyšet.

"Nic," odpověděl jsem mu.

"Sakra, Slendy, tohle mi nedělej!" řekl Jeff a chystal se vyjít ven, pravděpodobně si to ale hned zase rozmyslel, když mu došlo, že je Rake nahoře.

"Jo, um, Slendy, měl bych dotaz," ukázal Ben, ať jdu k němu. Také jsem to udělal. Následoval zdlouhavý výklad, při kterém se Jeff v nepozorovanou chvíli vytratil, o tom, že jeho počítač je nějak vadný, a že nutně potřebuje WiFinu. Znovu jsem jeho návrh zamítl a po chvíli dalších keců jsem odešel zpátky.

Po nějaké době, kdy se ozývalo sem tam zuření Maskyho nad Hoodyho nesnesitelností, protože na sebe byli kvůli výběru pokojů stále naštvaní, sem tam sténání Smile Doga, kterého si Sally a Lazari osedlaly a jezdily na něm obě po obýváku, sem tam se škodolibě smějící Ben a Jeff spolu, sem tam bouchnutí do počítače, sem tam Jeffův holčičí výkřik, sem tam hádání se Tobyho a Skrolla, sem tam hlasitě se smějící Leryl, Tessa, Shadow Walker, Sarah a Mona, sem tam sáhodlouhé rozhovory Jane, Veronicy a Zero, prostě sem tam všechno. Taky za mnou dolů ze schodů přiběhla jedna krysa. Attanova krysa. Zvedl jsem ji, a chystal jsem se ji odnést zpátky nahoru. Kráčel jsem nahoru.

Byl jsem už blízko jeho pokoje, když jsem tam odsud zaslechl hlasy. Jeden, to byl určitě Jeff. Pak samozřejmě Attano, a to poslední asi Ben. Neviděl jsem, co všechno se dělo, ale když jsem přišel a měl možnost sledovat alespoň to, co se dělo, nemohl jsem se nesmát.

Jeff samozřejmě dorážel na Attana, protože ho jaksi "uráželo", že mu nic neříká. Stáhl k tomu všemu Bena na svoji stranu, takže v Attanově pokoji byli kromě jeho vlastníka a docela dost krys ještě dva nehorázní dorážející otravové. Attano jejich kecy bral naprosto s klidem a sem tam se jim zasmál. Taky že jim se nesmát nedalo.

"Ne, vážně, kámo, trochu komunikuj, prospěje ti to," pobídl ho Jeff.

"Tobě by prospělo, kdybys zavřel hubu," odsekl Attano.

"Ale kdybychom o tobě něco věděli, měl bys lepší pocit," řekl jízlivě Ben. Attano na něj pohlédl prostě jako 'What?' a pak lehce zakroutil hlavou.

"Ty si fakt koleduješ, svině," sykl, a pak se k nim otočil zády, jasné gesto, aby už neotravovali. nemusí to s nima skončit nejlíp. Ben pohlédl na Jeffa a začal mu něco šeptat do ucha. No, on nešeptal, bylo to totiž sakra slyšet. A jak tak Ben nevnímal dění okolo, jenom něco kecal Jeffovi do ucha, přistála mu na hlavě voda. Attano vzal ze svého stolu sklenici a její obsah vesele lil Benovi na hlavu. Jeho reakce byla téměř okamžitá.

"Jáááááá, vodaaaaaa!" začal Ben vyděšeně poletovat sem a tam a pak se chytil Jeffa. Docela se klepal. "Voda," sykl znechuceně.
"Budeš chtít ještě?" uchechtl se Attano. Benův výraz jasně naznačoval "Ne", a pro jistotu radši zdrhl z pokoje. Cestou do mě narazil, a zatraceně se lekl. Vypadalo to, že toho měl dneska dost.

"A ty bys moh' laskavě následovat Bena, pokud nechceš skončit podobně," pohlédl Attano na Jeffa.

"Nemám jediný důvod," zachechtal se Jeff.

"Zjevně tě baví srát," řekl Attano.

"Tak jsi Creepa, která se mnou jako spoustu dalších nehodlá mluvit. Nemysli si, že mě to neštve," řekl.

"Štvát by tě měly spíš ty škrábance. Hnedka nezmiznou." Problém je ten, že nezmiznou asi nikdy. Skoro.

"Tak já nemůžu za to, že Rake provokoval," pokrčil Jeff rameny. Ne é, provokoval tady Jeff, stejně jako vždycky, a svádí to na ostatní. Což mu nikdo nevěří. Chudák, cokoliv kdo udělá, má možnost nakonec to hodit na něj. Sed lajf.
"Mimochodem, máš zajímavej obličej," dodal Jeff a sledujíc Attanovu kovovou masku ve tvaru krysí lebky k němu přišel blíž.

"Nech toho," zavrčel Attano. Jenže se Jeff rozhodl sledovat tu masku, a komu by tohle bylo příjemný. No, Attanovi očividně určitě ne, protože za ani ne dvě sekundy přiletěla jedna pěstí. Bylo na něm vidět, že měl mžitky před očima. Zavrávoral a málem upadl.

"Neser. Rozuměno?" sykl po něm Attano. Jeffovi chvíli trvalo, než se vůbec postaví na nohy.

"Fajn," vyfoukl Jeff vzduch a dopáleně vyšel ze dveří, ještě hodil po Attanovi naštvaný pohled. Cestou málem ztratil rovnováhu, tak ale to bylo docela i pochopitelný.

"Hej, Jeffe!" zavolal ještě Attano. Jeff se otočil zpátky ke dveřím, kam Attano před vteřinkou přešel.

"Co je?" sykl.

"Tady máš ještě jednu," dostal Jeff od Attana pěstí do druhé tváře. Au. Chudák Jeff, tohle bylo až tak silný, že spadl. Spadl na zem a pomalu se odplazil pryč, s očima přilepenýma na Attanovi, kdyby náhodou. Potom, když se dostal ke schodům, pokusil se co nejdřív zmizet pryč. Toho, že se mu v kapuci usadila jedna krysa, si asi nevšiml. A mimochodem, vypadá to, že se Jeff bojí krys víc než Jane.

Docela jsem se pobavil ještě potom, když si mě Jeff na poslední chvíli všiml. Vyjekl ještě hlasitěji a nakonec zmizel úplně někde dolů. Rozhodl jsem se ho následovat.

Vlastně, teďka se tam už pomalu nic nedělo. Maximálně asi po dvou hodinách se zase něco stalo. Ben se ze svého pokoje ve sklepě zase ozval. Zjevně naštvaně.

"Co tohle sakra zase je?" Při slově "tohle" mu přeskočil hlas. Sešel jsem dolů za ním, akorát v tu chvíli, kdy z obrazovky počítače přímo na Bena vyskočil Dark Link a začal ho škrtit.

"Tak tady seš, ty hajzle," vrčel Dark na Bena a škrtil ho dál.
Tohle donutilo Jeffa, aby taky přišel. Ne, krysy si pořád nevšiml. A ten křik tu krysu zrovna probudil, a tak se rozhodla, že jí to v té kapuci nebaví, a pokusila se seskočit na zem. Jeff si toho všiml. A v zápětí se domem ozval křik.

"KRYSAAAAAAAAAA!"


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Attano Attano | 6. srpna 2015 v 19:48 | Reagovat

Rada do života(nebo posmrtného života): Neštvěte Attana. Dostanete pěstí.

2 Marketa Kaki Marketa Kaki | Web | 6. srpna 2015 v 20:23 | Reagovat

Lolz :D suprové c:

3 Angie Angie | 6. srpna 2015 v 21:02 | Reagovat

Konečně! xD Já se tak těšila a opět to čekání stálo za to! x3

4 Markísímo Markísímo | E-mail | 6. srpna 2015 v 21:03 | Reagovat

Omg Omg Dark Liiiiink a BEEEN!!! xDDD *fangirl mod activated*
To je tak suprový, já jsem asi z toho umřela xD
Ty mi čteš myšlenky? já jen že vždy když na něco myslím či se mi něco zdá tak je to najednou v tomhle příběhu, to je divnééé xD
Ještě mi řekni, že se Dark bude snažit Bena zabít, protože si bude myslet že to je Link, a pak když zjistí, že pravej Link je někde jinde tak se s Benem rozhodne ho najít a zabít, tak to už tě budu moct oslovovat stalkerem xD

5 pannikdo06 pannikdo06 | 6. srpna 2015 v 22:11 | Reagovat

Zajímavé. :)

6 suri02 suri02 | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 0:19 | Reagovat

Super, pokračuj! Attano je pěkně vytrvalý. Má jeho autor DeviantART? Ráda bych se podívala, jak vypadá, protože v mojí mysli vypadá... Divně xD (Jako duch s maskou a kolem něho krysy - Nic zajímavýho -.-)

7 Attano Attano | 7. srpna 2015 v 8:40 | Reagovat

[6]: DeviantArt mám, ale žádné obrázky mé postavy tam nejsou. Mohu nějaký vyfotit a poslat ti ho na e-mail, pokud chceš. Ale upozorňuji, mám jen jeden, věnuji si spíše jeho backstory a psaní těch... cosi do své rubriky.
A taky štvaní Stiak, aby něco napsala.

8 suri02 suri02 | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 13:19 | Reagovat

[7]: Nemusíš mi to posílat, mě to i nevadí :D Mohla bych se zeptat na tvůj DA? Jop, chápu :D Štvaní Stiak? Super, ještě že jsi tu :D

9 Attano Attano | 7. srpna 2015 v 15:46 | Reagovat

[8]: Zeptat se jistě můžeš, ale nedám ti ho, promiň. Chci, aby na mě lidi neměli moc kontaktů. A taky si ho nepamatuji.

10 suri02 suri02 | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 21:32 | Reagovat

[9]:  Aha, chápu :D

11 klarka klarka | E-mail | 10. srpna 2015 v 11:20 | Reagovat

ahoj

12 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 12:56 | Reagovat

Koukám, že Attano se stává hlavní hvězdou... Jeff se mu skutečně hodně věnuje (slyšíte ty narážky?? Ta holka má absťák)
Vcelku pěkný díl. A jsem zvědavá na Dark Linka vs. Bena

13 klarka klarka | E-mail | 11. srpna 2015 v 19:47 | Reagovat

ahoj iharo

14 Attano Attano | 13. srpna 2015 v 17:05 | Reagovat

[12]: Štve mě to, ale nemám ta srdce to říct autorce. Ani nejsem tak moc creepa, fňuk.

15 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 13. srpna 2015 v 19:53 | Reagovat

[14]: Jen neboooj, ano si to tady v těch komentářích nejspíš přečte :)
Navíc je vidět, že tvoje postava má v jejích očích potenciál.

16 Attano Attano | 14. srpna 2015 v 6:26 | Reagovat

[15]: Na to, že nemá ani dopsaný backstory...

17 Natali Natali | 21. srpna 2015 v 15:27 | Reagovat

Super čekání stálo za to ! Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

18 Česká Republika Česká Republika | 27. srpna 2015 v 19:11 | Reagovat

BOOM! A už chcípám smíchy! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD P.S. Může se tam objevit třeba Leon the Killer,Mountain Freak anebo Annie the Killer? Jinak píšeš very very good. :)

19 STIAK STIAK | 11. dubna 2016 v 7:36 | Reagovat

[1]: Jau :DD

[2]: Kuju ^^

[3]: D'awww, děkuju moc ^w^

[4]: Creepypasteři si hold jsou navzájem propojení, nah :DD (toho musím využít ještě vííc ccccx)

[5]: Arigato >w<

[6]: Ale já nechcu pokračovat, mě to nebavííí Y-Y xD

[7]: Já nepotřebuju, aby ma někdo štval k napsání něčeho, já to zvlá-----
Okay, radši držím hubu................. XD

[11]: Hai ^^

[12]: Nah, Sti nevěděla, co psát... Děkuju ^^

[14]: Sorreh Y-Y se polepším cx

[17]: Ale notak xD Děkuju :'3

[18]: Asi se tam neobjeví,... Chci tuhle sérii co nejdřív ukončit, nebaví mě to psát a znechutilo se mi to >< Maybe somewhere else... Ale tady semhle nenacpu do posledního dílu ještě další tři, to tak nějak nestihnu... :D
Sorry y.y
A děkuju ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama