Jako poníci | DARE č.7 - V duchu MLP

30. srpna 2015 v 17:44 | Markéta Kaki |  DARES Fanfikce

Markéta Kaki nám tu také něco poslala! ^^ A to bude k tomuhle DARE poslední, tak počkejte, než napíšu něco nového ._.' :D No nic, nebudu tu zbytečně kecat, mějte se! ^^

Když už jsem se na předchozí dare zdovolení vysrala, skusím něco zplodit s poníků! Pokoušela jsem se udělat úplnou hovadinu typu Kobereček, aby mi to netrvalo dlouho, seděla jsem nad tím celý večera víc -.- tak se podívejte, co s toho vylezlo .-. předem upozorňuju, je to nelogická hovadina, a nevíc púořádně mlp neznám O.o Tak nic no :DDZačelo to, když Liu běžel po lese a Sally mu seděla na zádech. Liu jí to totiž slíbil a Sally by ho přizabila, kdyby ji nesvezl. Tak teďka běžel nočním lesem, hlasitě oddychoval a úpěl a Sally se vesele vezla a pištěla mu radostím do ucha. "HIJÉ KONÍČKU, HIJÉÉÉÉ!!!" prozpěvovala si a lezla tím Liuovy na nervy. Nemohl ale nic namítnout, protože mu přišla Sally neskutečně cute, když se tak radovala. "A TEĎKA HOOOP!!!" samozdřejmě Liu prostě musel zakopnout o nějáký pařez a skutálet se dolů s nějákého svahu. Hodil držku, posadil se a pokusil se dostat pryč veškerou hlínu, co si naryl do rypáku. "Hele, kouzelný dědeček!" začela se zase radovat Sally. Ta neutrpěla žádnou újmu. Bodejť, když je duch. Je vlastně možné, aby byl duch tak těžký?... Zapřemýšlel se Liu, ale hned ty myšlenky zahnal a podíval se na Sally, aby se jí zeptal na něco v tom smylu, co že to hulila, ale zasekl se, když viděl že tam vážně někdo sedí. Už chtěl říct něco jakože že ať to zabije, že neví, kde se to válelo, ale ten někdo ho předběhl. "Oh, cizinci, už jsem týden nejedl, nemáte sousto jídla?" zaúpěl stařík. Dřív než Liu cokoliv řekl, vytáhla Sally s jeho kapsy kuš chleba a dědkovi ho podala. "Já u sebe měl chleba?" divil se Liu tiše. Dědula se podíval na Sally, když dožral chlebík. "Za to, že jste mi dali najíst vás splním tři přání!" řekl. Sally zapištěla radostí. "Já chci... Aby byl Liu poník!" začala poskakovat. Liu protočil očima. "Rovnou si můžeš přát, aby byly všechny creepy-lidi poníci a poníci a ostatní kreatury lidi." zavrčel. "Staniž se!" prohlásil dědek. "A já chci ještě dortík!" zapištěla Sally. V klínu jí přistál dortík. Dědula zmizel a jako mávnutím kouzelného proutku se to všechno stalo. Liu ucítil, jak se mu deformují kosti. Ani ne za pár sekund s něho byl poník. A nejen s něho. Se všech creep.


Jeff byl zrovna někde schovaný za záclonou a pozoroval, jak se jeho oběť pomalu probouzí a rozhlíží po místnosti. Šklebil se a pevně svíral nůż. Potom ale pro něho nepochopitelně sletěl a rozmajzl se přes celou místnost až k posteli malé holčičky. Ta vyskočila na postel a chvíli šokovaně zírala na toho kluka, co se proměnil na poníka. Potom začela hrozně vyvádět. "PONÍK!!! DĚKUJU ZOUBKLOVÁ VÍLOOO!!!" vrhla se nebohému Jeffovy kolem krku. "Doháje!" vyjekl Jeff a pokusil se nahmatat nůž, ale nemohl ho kopytem uchopit. "Doháje doháje doháje!" začel vyvádět, protože se v obětí holčičky dusil. "Vlhký pegaaaaaas!!!!" řvala holčičku, protože se pravděpodobně dotkla krve na Jeffově oblečení, které kupodivu zůstavalo stále na něm. Jeffovy se nakonec podařilo se s jejího sevření dostat. Neuměl pořádně chodit, ale podařilo se mu vypadnout s okna v pátém patře. Kdoví, jak se tam dostal... No, zjistil, že je vážně pegas. Něják se mu podařilo křídla rozepnout tak, že se nezabil. Dole pod barákem se začel zajímat o to, co se sakra stalo. Došel jenom na to, že je poník s křídly. Že se úplně najednou stal poníkem. "Dohajzluuuu..." zaúpěl. "No, alespoň jsem krásný poník." zamumlal potom a pokusil se zamávat křídly. No, lítat se mu nakonec povedlo a letěl přímo, přímo do SM.

Zatím už Liu běžel ve své poníkovské podobě lesem, na zádech měl Sally, která si pochutnávala na dortíku. Sally byla pravděpodobně úplně jediná creepa, která poníkem nebyla. A Liu... Si to popravdě celkem užíval, že byl poník. Už se nemohl dočkat, až se bude moct prohlídnout v zrcadle v jejich "doupěti". Najednou ho vyrušila s přemýšlení Sally, která dojedla dortík. "Ta vyjížďka byla lepší, než jsem čekala!" zašvitořila vesele. "No, Sally..." vydechl Liu. "...tentokrát s tebou i souhlasím!" usmál se a dal se do trysku, až se musel Sally přidržet hřívy.

"ČUM MASKY JÁ JSEM JEDNOROŽEC!!!" Drbl do Maskyho Toby rohem. "Nech mě spáááát..." zívl Masky naštvaně a přetočil se, čímž sletěl s postele. Pokusil se rychle postavit po lidském způsobu, ale přepadl přímo na Tobyho a jeho roh, tak se nabodl a roztrhl si oblečení "TOBY!" vyjekl a převalil se na zem. Postavil se a podíval se na něj. Toby se celý šťastný otočil dokolečka a postavil na zadní. "Toby ty seš fakt jednorožec!?" vyhrkl Masky šokovaně. Toby se přiusmál a vypádil ven s pokoje, hned naproti do pokoje Hoodieho. Vyskočil mu na postel. "ČUM HOODIE JÁ JSEM JEDNOROŽEC!!!" zařval mu do ucha a drbl do něj kopytem. Hned po tom přiběhl Masky, který si něják pokusl nasadit masku, ale vypadal jako úplný dement, protože to na poníkovskou lebku moc nešlo. "Hoodie vstávej! Toby je jednorožec a my dva jsme poníci!" vyjel na něho. Hoody zamručel něco ve stylu "co jste si šlohli feťáci" a pokusil se převalit, tak ale udělalo to to samé jako u Maskyho. Sletěl dolů na zem a rychle se postavil. Ani nesletěl, coż byl vyloženě zázrak. Vyděšeně zamrkal a rychle se ohlédl na svoje tělo. "Mám-mám na prdeli přeškrknutý kroužek?" zeptal se a udělal si kolečko. "Tak se vysleč." utrousil Toby a pokusil se pokrčit rameny, ale místo toho spadl předníma nohama na klouby. Masky se na něho pohoršeně podíval. Hoodie po pokusil o facepalm, ale převážil se a epicky sletěl. "Vono by ale fakt nebylo od věci se vysléct." řekl Toby ještě, a to to už Masky nevydržel. "Tady budeme dělat nějákou pornografii bo co?!" ozval se naštvaně. "Big Macovy by se to líbilo." utrousil Toby. V tom všichni ztuhli. Stejný nápad, stejná myšlenka. "Doprdele!" kníkl Toby za všechny.

Big Macinthos měl ale úplně jiné starosti. Vylezl nahý s postele po čtyřech a skutálel se dolů ze schodů. Zvedl se zas na čtyři a nasraně se rozhlédl. Uviděl Eyelesse, který se už se svou poníkovskou verzí pravděpodobně smířil a seděl na židli a pokoušel se jíst nějáké vnitřnosti. "Vole nežer to! Budeš mít průjem! A to nechceš, věř mi! Eyup!" vyjekl na něho. EJ se na něj podíval a hned po tom zaklonil hlavu. "Neeeeee" zakňoural. "Hej?" ozval se Big Mac ještě. Jack se na něj podíval. Jakože "podíval". "Já mám prsty?!" nadzvedl obočí. "Eyup." podotknul Jack kysele, schválně jeho hláškou. Nahý poník v lidské verzi se na něho podíval. "Neser mě!" zavrčel a znovu se postavil na čtyři. Očividně jako člověk chodit neuměl. "Eyup." zasmál se Jack škodolibě. Big Macinthos na něj chtěl vystartoval, ale dřív než stihl cokoliv udělat, sletěla na něj nahá Pinkamena. Takže tam na sobě nazí leželi, jak nečekané. "No, na tohle se dívat fakt nemusím." utrousil EJ, seskočil se židle a odešel někam pryč.

"UAAAAAAAAAAAA!!!!!!" začela řvát Jane, když uviděla v zrcadle svůj odraz. Clockwork se k ní přidala a nakonec ztrhly i Zero. Tak si tam chvíli ječely, než se Zero zastavila a naklonila se k Clock. "A proč vlastně ječíme?" nadzvedla obočí. Clock se zastavila taky, takže už řvala jenom Jane. "Nevím." pokusila se pokrčil rameny, ale sletěla, jak nečekané. Zero přišla ke dveřím do koupelny, zabouchla je a byl klid. Teda, ten řev slyšet byl, ale byl alespoň tlumený.

Zatím si proxies zabaridákádovali pokoj, protože se báli Big Macinthose. Tak se tam schovávali, až by to jednomu přišlo vtipné. Objevil se za nima Slendy. "Co to vyvádíte?" zeptal se jich. Toby se jediný otočil, aby ho uviděl. Celkem ho překvapilo, že byl taky jednorožec. "Vyhýbáme se znásilnění!" odpověděl. Slendy si neodpustil facepalm. "Víte, že se všechny nehumanoidní bytosti včetně poníků proměnili na lidi?" oznámil jim a zase zmizel. "Počkat..." zapřemýšlel Toby. "...takže tam dole někde bude nahá Pinkamena?" chvíli bylo stísňující ticho. "Toby, ty seš prase." uznal Masky. "No dovol?! Já jsem jednorožec!" postavil se Toby rovně a hrdě, až zase Hoodie spadl vinou pokusu o facepalm.

A jak že to bylo s tima nehumanoidníma bytostma? No, na lidi se proměnili nejen poníci, ale i mazlíčci. Nahatý lidský Seedeater vyběhl dovnitř a srazil Agnes, která vypadala v podobě poníka celkem zvláštně. "Hnusný Seedík!" vyprskla na něho, protože hned poznala, kdo to je. Seedeater vypadal hrozně zmateně a vystrašeně, vyskočil s Agnes a pohybem typu opice začel skákat kolem stolu. Agnes se postavila a zatřepala svou červenou hřívou. Potom se podívala směrem schody, kde pořád leželi na sobě dva nazí lidští poníci a dívali si navzájem do očí. "Proboha" zakroutila Agnes očima. "Běžte se obléct!" zahuhlala na ně. Tak se Big Mac zvedl na čtyři a pokusil se vylézt schody, ale hned sletěl. Při druhém pokusu ho srazil Seedík a při třetím Pinkimena, při čtvrtém se na oba nahé lidské poníky svalila hromada proxies. Tak to vzdal a něják se mu podařilo ukrást Tobymu kalhoty. Tobymu to bylo fuk, ohledně jako všem, kdyż byl teď v té poníkovské verzi. Pinkamena se rozhlédla, a protože jediná holka v okolí byla Agnes, vrhla se na ní, že si teda ukradne její hadry. Ještě k tomu na jejich hromadu sletěl Seedík. Agnes se tvrdě bránila, věděla totiž, že přece nemůže být poníkem navždycky. A běhat po SM nahá se jí nijak nechtělo. Jak se tam s Pinkimenou prala, ještě se Seedíkem, který se mezi ně zamotal a dělal divné pazvuky, proxies a Big Mac se kolem nich postavili a začeli je povzbuzovat. Takže tam byl strašný hluk a ještě k tomu přiběhl taky nahatý lidský Smile dog a začel si tam vedle nich olizovat pohlavní orgány, jak to psi dělávají. Potom zakňučel a vrhl se do bitky taky, peroucí se bez zjevného důvodu s Seedeaterem. Takže tři nazí lidi a jeden polorobotický oblečený poník. Nakonec to dopadlo to, že to Agnes vzdala a vydala svoje oblečení doprovolně. Tak si to Pinkimena oblékla a sedla si na pohovku, divně se při tom sezení hrbila. Agnes se tam dostala taky a položila se na pohovku do pokrouceného klubka. Toby uznal, že by se mohl taky přidat, tak se rozběhl a skočil na gauč, div se nepřevrátil. Zatím už se nahé lidské verze Smiliho a Seedíka přestaly prát a seděly tam vedle sebe. "Měli by jste jim taky obětovat oblečení." ozvala se Agnes na Hoodieho a Maskyho. Pravděpodobně to neřekla, aby nebyli jejich mazlíčci nahatí, ale aby se necítila potom divně, když se zase promění spátky. Ale co když... Co když už budou poníky navždy? Agnes rychle vyhnala tyhlety hnusné myšlenky se svojí hlavy. "Agnes má pravdu" zvedl hlavu Toby. Tak se teda pokusili něják se navzájem vysléct, ale kopyty jim to vůbec nešlo. "Já chci spátky prstyyyy" zaskučel Hoodie. Poníci, kteří byli aktuálně lidi je pozorovali s pohovky a jenom se jim smáli.
No, samozdřejmě, že když se stal poníkojednorožec i se Slendyho, Zelgo dopadl stejně. Chvíli nadával, ale potom uznal, že je to vlastně úplně fuk. Přece jenom, byl ztělesnění chaosu, tak mu bylo úplně ukradené, jestli má podobu poníka a nebo třeba osmihlavého slimáka, který vypadal jako koktejl.

Pupeater se stal poníkem s křídly stejně jako Jeff. Motal se do svých vlastních nitek a zakopával o vlastní končetiny, ale když poznal, že má křídla, něják se mu je podařilo použít. Nitky vlály za ním, takže to vypadalo, jakoby na obloze letěla obrovská, svítící chobotnice, naplnující lidi děsem a hrůzou.

Zatím už se Jeff dostal domů a naskytl se mu kuriózní pohled na poníky, pokoušející narvat Seedeatera v lidské verzi do Hoodieho oblečení a na lidského Smile doga, sedícího na zemi a pozorující to všechno. "Já se na to vyseru!" začel řvát Hoodie na Seedíka, který začel dělat nelidské pazvuky a Smile začel štěkat, protože ho Hoodie asi vyděsil. Potom se podíval na Jeffa a zmlkl, chvíli se na něj díval, ale potom se rozeběhl a sejmul ho a začel mu oblízávat ksicht. Jeff se nemohl bránit, tak jenom kopal nohama a pištěl, až to přilákalo Eyelesse. Ten okamžitě zaregistroval Seedíka. "NECHTE HO BEEEJT!" začel vyvádět a skočil do toho klubka rvoucích se creep. Do toho všeho se tam ještě dostal Liu se Sally, která byla hrozně nadšená se všech těch poníků okolo. "BRÁCHA POMOŽ MI!" začel řvát Jeff na Liua. "Nieh." usmál se Liu a sledoval Smilea, jak pečlivě čistí Jeffovu hlavu jazykem. Poníci v lidských verzích, teď už oblečení i s Agnes a spícím Tobym seděli zatím na pohovce. Big Macinthos s Pinkimenou a ještě Twilight, která tam taky přišla, nebo spíš přilezla, si tam dotáhli popcorn a dívali se na ječící creepy jako na kino. Agnes je taky s povytaženým obočím sledovala a Tobymu to bylo očividně všechno fuk a spal. Liua zatím přestalo bavit se dívat na Jefffa, tak si přiklusal k pohovce a vyskočil na ni. Udělal si tři kolečka a lehl si. Pinkimena se na něho podívala. "Hele, tohleto ale dělají psi, ne poníci." zamumlala. Liu zvedl hlavu. "Není to fuk?" zeptal se. "Pravda." pokrčila Pinkimena rameny.

K tomu všemu se tam dolů dokutálely ještě Zero s Clockwork. Clock se otřepala a vydala se směrem k pohovce a spícímu jednorožci Tobymu. Chvíli se na něj tak dívala, a potom přes něj zuby přetáhla deku. Nadskočila a šla pomoct Zero se zvednout. Jak jí tam podpírala, přiskákala Sally. "Budeme hrát na babu?" řekla se zářícíma očima. Kdo ví co ke k tomu vedlo, ale souhlasily a začely se tam nahánět, přičemž pištěly. K tomu všemu randálu od řvoucího Jeffa, smějících se lidských poníků a vrčícího Jacka, honících se pištících Sally, Zero a Clock a kňučícího nahatého Seedeatera, se přidalo ještě Tobyho přidušené chrápání.

A pak najednou...

Pak začely najednou všichni něco cítit. Jak se jim začínají tiše protahovat nebo zkracovat kosti. Měnili se zase spátky.

Puppet sletěl dolů do křoví, nedaleka SM a začel hlasitě a sprostě nadávat. Jeff ze sebe odstrčil znovu normálního Smileyho, který se přitom zamotal do Hoodieho oblečení, nahatý Hoodie a Masky vyrazili nahoru do svých pokojů, stejně jako Agnes, Tobyho to neprobudilo, ale poníci rozsypali popcorn. Seedeater vyběhl ven, celý šťastný i s Eyelessem na zádech, a Jane u zrcadla konečně přestala ječet. Sally s Zero a Clock přestaly hrát na babu. "Wow" podotkla Zero. Chvíli tam stály, než se Sally nevydala zklamaně do svého pokoje a Zero a Clock podle jejího vzoru taky. V SM byl zase klid.

--později--

Toby se konečně probudil. Pomalu se posadil, odhrnul deku a postavil se. Hoodie ho okamžitě zastavil. "Zalez spátky pod deku." řekl. "Co?..." nechápal Toby. Pochopil to, až když se podíval dolů a zjistil, že je od pasu nahý. "Aha..." kvíkl a běžel nahoru do svého pokoje, zase se obléct.

Autor: Markéta Kaki (http://marketakaki.blog.cz/)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | 30. srpna 2015 v 18:16 | Reagovat

:D

2 Mel Mel | E-mail | 30. srpna 2015 v 20:26 | Reagovat

Toľko dvojzmyslov.......napr. vlhký pegas XD

3 Marťa Marťa | Web | 30. srpna 2015 v 22:29 | Reagovat

:D super, je to luxusní ;)

4 Silia Silia | E-mail | Web | 31. srpna 2015 v 11:05 | Reagovat

To je úžasnè !! Luxus vole  ='D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)