Informace

4. srpna 2015 v 14:09 | Attano |  I DARE YOU!!
Takže, prý mám k tomu dodat i já vlastní slova, ale já k tomu pomalu nemám co říct. Děkuju.
Stiak se vám totiž, jak jste si někdo mohl všimnout, stěhuje, a přes den nemá čas něco vůbec překládat, proto pracuje na článcích v noci. A všichni víme, že v noci jsme většina z vás unavení, takže mi mozek nepracuje tak, jak bych chtěla. (Um, hlavně psaní SD je pro mě háček, všimli jste si, že poslední vyšlo 30. června? Zatraceně >< Nom, takže dělám, co můžu, ale i tak.
Takže znova děkuju Attanovi za článek a já letím pryč, neznámo kam.

Ahoj lidi. Po dlouhé době se ozývám já s jiným článkem než další creepypasta-teorií.

Jde tu o Dares a neúčast na něm. Ani tak moc nejde o to, že se neúčastníte, chápu, že třeba nemáte čas nebo nápady... Ale hodilo by se vědět, že tenhle blog je z větší části v provozu kvůli VÁM. A zrovna VY ho tvoříte, stejně jako my, admini. Dares vzniky v době, kdy Stiak neměla čas či chuť něco vydat, napsat nebo přeložit, a ještě jsem tu nebyl já, abych napsal tu trošku, co je teď náhrada za to, když Stiak nemá co vydat. Od toho tu je ta rubrika, abyste nám s tím pomohli.

Well... je pravda, že vy admini nejste, takže se ani tak moc nemusíte starat o články, jen sem jednou za čas přijít, něco si přečíst a spokojeně odejít s tím, že tu zítra bude další článek. Lidská rasa je strašně sobecká. Pokud nedostanou to, co chtějí, začnou se po tom shánět a dorážet na toho, co to tvoří. Krásným případem toho jsou komentáře tady.
I
"Napiš další, jinak tě ubodám," "Už si brousím nožík, mehehe, jestli nenapíšeš další..." Všichni to znáte a četli jste to tu. Ale rád bych vám napsal jednu věc...

VY tvoříte tenhle blog. VY jste důvod, proč je každý den další článek. A kvůli VÁM byly vymyšleny Dares... Jestli chcete aktivitu na blogu a nové články, účastněte se jich. Tohle je něco jako výměnný obchod - něco za něco. Vy napíšete Dare, my napíšeme článek. Žijeme ve světě, kdy nic není zdarma. Takže - Dares se taky mohou zrušit. A vycházely by tu jen překlady a FanFikce. A kdo by si občas nechtěl přečíst něco od jiných lidí, než jen Stiak, mě a TSOB-erek?

Abych se dostal k pointě, konečně. Tenhle blog jede kvůli vám a když de nebudete účastnit, upadne, protože Stiak není robot na překlady. A vy přece nechcete, aby upadl...


Tenhle článek nedává žádný smysl a pokud jste to dočetli až sem, gratuluji, dostanete pomyslnou sušenku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | 4. srpna 2015 v 14:47 | Reagovat

(Mňam sušenka), já jsem svoje komentáře typu brousíme si nožíček myslela jako srandu, na toto Dare mě nic nenapadá předchozí Dare jsem nestihla to předtím ano a ty dva před tím jsem nemohla napsat protože jsem tendle blog neznala, každopádně mít víc nápadů posílala bych sem víc Dares, i já mám blog (mám dva ), takže vím že se to nedá stíhat, mám tu tendenci přeložit něco do půlky pak jít sepisovat svoje OC a pak přepisovat další CP do půlky a k tomu prvnímu se nevrátit a pak jít na druhý blog říct si to nemá cenu a vysrat se na vše. Ano vím o tom, tento komentář se odklonil od tématu a zřejmě nedává smysl, ale to jsem celá já. (začínám si uvědomovat že to co jsem napsala je kravina, přesto mačkám tlačítko Komentář)

2 Anonym Anonym | 4. srpna 2015 v 16:20 | Reagovat

*čekám na pomyslnou sušenku*
Mno, tak, já bych se rád do dare zapojil, ale bohužel, na toto téma mě nic nenapadá, takže se omlouvám, a předchozích dvou jsem se zúčastnil, protože na to jsem nápad měl. Pokud mě na příští téma DARE něco napadne, slibuji, že se pokusím něco sepsat abych "pomohl" blogu ^^

3 Attano Attano | 4. srpna 2015 v 18:12 | Reagovat

[2]: *Podá mu poslední sušenku, ostatní sežral Tobi* Chápu, že tě k tomuhle nic nenapadá - nás taky ne. A Stiak... ta se s tím nepárá. A díky, jedna FanFikce lepší než žádná. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)