Informace

4. srpna 2015 v 14:09 | Attano |  I DARE YOU!!
Takže, prý mám k tomu dodat i já vlastní slova, ale já k tomu pomalu nemám co říct. Děkuju.
Stiak se vám totiž, jak jste si někdo mohl všimnout, stěhuje, a přes den nemá čas něco vůbec překládat, proto pracuje na článcích v noci. A všichni víme, že v noci jsme většina z vás unavení, takže mi mozek nepracuje tak, jak bych chtěla. (Um, hlavně psaní SD je pro mě háček, všimli jste si, že poslední vyšlo 30. června? Zatraceně >< Nom, takže dělám, co můžu, ale i tak.
Takže znova děkuju Attanovi za článek a já letím pryč, neznámo kam.

Ahoj lidi. Po dlouhé době se ozývám já s jiným článkem než další creepypasta-teorií.

Jde tu o Dares a neúčast na něm. Ani tak moc nejde o to, že se neúčastníte, chápu, že třeba nemáte čas nebo nápady... Ale hodilo by se vědět, že tenhle blog je z větší části v provozu kvůli VÁM. A zrovna VY ho tvoříte, stejně jako my, admini. Dares vzniky v době, kdy Stiak neměla čas či chuť něco vydat, napsat nebo přeložit, a ještě jsem tu nebyl já, abych napsal tu trošku, co je teď náhrada za to, když Stiak nemá co vydat. Od toho tu je ta rubrika, abyste nám s tím pomohli.

Well... je pravda, že vy admini nejste, takže se ani tak moc nemusíte starat o články, jen sem jednou za čas přijít, něco si přečíst a spokojeně odejít s tím, že tu zítra bude další článek. Lidská rasa je strašně sobecká. Pokud nedostanou to, co chtějí, začnou se po tom shánět a dorážet na toho, co to tvoří. Krásným případem toho jsou komentáře tady.
I
"Napiš další, jinak tě ubodám," "Už si brousím nožík, mehehe, jestli nenapíšeš další..." Všichni to znáte a četli jste to tu. Ale rád bych vám napsal jednu věc...

VY tvoříte tenhle blog. VY jste důvod, proč je každý den další článek. A kvůli VÁM byly vymyšleny Dares... Jestli chcete aktivitu na blogu a nové články, účastněte se jich. Tohle je něco jako výměnný obchod - něco za něco. Vy napíšete Dare, my napíšeme článek. Žijeme ve světě, kdy nic není zdarma. Takže - Dares se taky mohou zrušit. A vycházely by tu jen překlady a FanFikce. A kdo by si občas nechtěl přečíst něco od jiných lidí, než jen Stiak, mě a TSOB-erek?

Abych se dostal k pointě, konečně. Tenhle blog jede kvůli vám a když de nebudete účastnit, upadne, protože Stiak není robot na překlady. A vy přece nechcete, aby upadl...


Tenhle článek nedává žádný smysl a pokud jste to dočetli až sem, gratuluji, dostanete pomyslnou sušenku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | 4. srpna 2015 v 14:47 | Reagovat

(Mňam sušenka), já jsem svoje komentáře typu brousíme si nožíček myslela jako srandu, na toto Dare mě nic nenapadá předchozí Dare jsem nestihla to předtím ano a ty dva před tím jsem nemohla napsat protože jsem tendle blog neznala, každopádně mít víc nápadů posílala bych sem víc Dares, i já mám blog (mám dva ), takže vím že se to nedá stíhat, mám tu tendenci přeložit něco do půlky pak jít sepisovat svoje OC a pak přepisovat další CP do půlky a k tomu prvnímu se nevrátit a pak jít na druhý blog říct si to nemá cenu a vysrat se na vše. Ano vím o tom, tento komentář se odklonil od tématu a zřejmě nedává smysl, ale to jsem celá já. (začínám si uvědomovat že to co jsem napsala je kravina, přesto mačkám tlačítko Komentář)

2 Anonym Anonym | 4. srpna 2015 v 16:20 | Reagovat

*čekám na pomyslnou sušenku*
Mno, tak, já bych se rád do dare zapojil, ale bohužel, na toto téma mě nic nenapadá, takže se omlouvám, a předchozích dvou jsem se zúčastnil, protože na to jsem nápad měl. Pokud mě na příští téma DARE něco napadne, slibuji, že se pokusím něco sepsat abych "pomohl" blogu ^^

3 Attano Attano | 4. srpna 2015 v 18:12 | Reagovat

[2]: *Podá mu poslední sušenku, ostatní sežral Tobi* Chápu, že tě k tomuhle nic nenapadá - nás taky ne. A Stiak... ta se s tím nepárá. A díky, jedna FanFikce lepší než žádná. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama