Creepypasta Style | DARE č.7 - V duchu MLP

22. srpna 2015 v 14:50 | Markisímo alá Koberec |  DARES Fanfikce
Áno, jak jste si jistě všimli, poníky moc nemusím, ani nevím proč to dělám xD
No, ale něco mě napadá, je načase ten nápad sepsat xD
Varování, tento příběh obsahuje opravdu všechno, tak se připravte!
Z poníků tam dělám trapné bytosti, tohle se stane když se mi pod ruku dostane takovéhle téma
Tentokrát to bude takové kratší
Jako každý týden, Creepy vyrazily na výlet. Tentokrát namířili do jeskyně hned vedle jejich baráku ( Opravdu epická adventůra, trvalo jim to nejdéle XD) No a jak tam vešli, byl tu takovej starej dědek (Legend of Zelda confirmed), a ten tam míchal lektvary."Duh Meh" cosi brblal

"wtf" BEN jako první musel něco kecnout, a tak ho Creepy vyhodily z jeskyně pryč.

Tobyho IQ se v tu ránu snížilo na 7 a tak sletěl na ty lektvary.

Ty se samozřejmě převrhly a popraskaly a to jako obvykle toho Dědka nasralo. Ukázal na ně prostředníček kterej mu upadl na zem kde ho sežral Smiley a tak ukázal alespoň palec nahoru. " Zničili jste mé plány na zdevastování země a zrušili jste mojí destinaci, snesu na vás kletbu, připravte se!"

Jeff vyprsknul smíchy a tak jako první dostal magickou hůlkou do zadku.
Dědek šermoval z hůlkou a všichni to schytávali do rozkroků či do zadků, bolelo to, a jakože sakra moc.

Sally mu tu hůlku sebrala a vrazila do pupku, hůlka zareagovala a udělala z něho melvina pupkatého. Všichni
zrázu utekli do domu, kde zůstali nečekaně.

Ráno se Jeff vzbudil s tím, že je postel nějaká malá.

Asi žral příliš mnoho houbiček.

vstal a hodil hubu, jak tak ležel a čuměl na své ruce, zjistil že má kopyta.

"eeeeek!"
Jeho jekot probudil všechen svrab a tak se na něj vrhnul.
stoupnul si a běžel do koupelny kde už byla Clock co tam ječela utrpením. Clock se dívala do zrcadla, v odrazu viděla že je z ní poník.

Jeff co se tu proboural oknem spatřil totéž.

"Co to kurva?!?"

Ječel a sletěl na zem, protože neudržel rovnováhu. Clock zakopla o svůj ocas a také sletěla dolů.

BEN spinkal na televizi, probudil ho Jeremy co tu pobíhal dokola a ječel. " proč ječíš--" BEN se zarazil když uviděl že Jeremy je nějaká duhová obluda. Vybuchnul smíchy, ale smích ho ihned přešel, když zjistil že je to samé. Šlo vidět že všechny Creepy tím byly. ( Jenom Svrab ne).

Byl čas porady. Slendy přistoupil, snažil se udržet balanc, bohužel na něj sletěla Jane a tak se tu váleli jak prasata.

" Co. Se. To. S. Náma. Stalo.?!?!?" Jane ječela na Slendyho, ten jí absolutně ignoroval, spíš se snažil vstát, ale kdykoliv vstal, zakopl o svou hřívu.

BEN si už chystal kyianid, ale Masky mu to vyrval z ruky a řekl že to je jeho. Vyklouzlo mu to z ruky, protože nemá prsty sletělo to na zem, kde to sežral Smiley. Ano, i Smiley byl Poník. Sally jako jediná ze všech se radovala, že tím je, a tak jí narvaly do krbu a trošku přidusili. Jack stoupnul po dvouch a myslel si, že je borec, bohužel ho Toby srazil, běžel zrovna na vafle. Kopytama se je snažil nabrat, místo toho, ale je pěkně rozerval po kuchyňi.

Zalgo se přišel na ně podívat, ty jejich výkřiky roztápěly bagety a ničily stěny pekla.

Clock se rozbrečela a tak se jí BEN smál, proto dostal Tobyho kopytem do hlavy. " To je dobrá zbraň" pronesl.

na Samových zádech se vozil svrab, bylo to teď lehčí, alespoň vypadal jak pavouk s mláďaty než jak bezdomovec ze skládky. Jeremy už nemohl fetovat a tak běžel spáchat sebevraždu, a to takovou, že se zazdí, bohužel ho Sam zarazil a tak musel trpět dál.

Chudáci nevěděli co si počít, sebevražda nepomáhala, Zalgo nechtěl, aby zhebly, ale aby trpěly.

" Takhle nebudu moct strašit lidi!"

BEN zakňučel a radši vylezl na televizi.

Toby si běhal za jeho krátkým ocáskem, tomu to asi nevadilo.

" Hm... není to kvůli tomu jak nás ten dědek zaklel?

" Jane měla až takovou inteligenci, aby jí to napadlo, ostatní totiž měli kolem 10ti, ona 20.

Po pár hodinách zjistili, že nejsou jediní co byli proměněni, ale i Poníkovské Creepy byly. Teda, změnili se na lidi, zkrátka si jen všichni prohodili role. A jak to zjistili? No šli je najít bez známého důvodu. Když přišli někam do lesa do nějaké ohyzné chatrče, byli v ní nečekaně poníci, no, tedy už poloponíci.

Jako první kdo si toho všimnul byla Pinkamena ( nevím jak se to píše xD). " Jůůů, konečně mám prsty, konečně budu moct dělat koláčky aji z Creep!" Poskakovala dokola až srazila Lil Miss Rarity. " Je načase si dát nějaké oblečení" řekla nasraně, ale než mohla mlít dál tak jí Rainbow Dash prohodila oknem. Slendy jako první zaklepal na vrata a ztratil balanc tak sletěl na dveře. Apple Jack otevřela dveře a skřípla si rozkrok ve dveřích ( just kidding).

Creepy vstoupili dovnitř a první co spatřili bylo jak tam běhaj nazí po čtyřech a brutálně ječí. SlaughterShy kuchala Pinkamenu nožem a přitom ječela jakej humáč to je, ale nepřestávala.

" Jestli tu budem s něma ještě minutu tak nám vyprchaj biologické hodinky" zašeptal BEN Slendymu. Slendy přistoupil blíž: " Měli bychom si promluvit"

Rainbow Dash začala hrabat díru do země a začala požírat červy. " Nám je to jedno" Rarity po nich házela oblečení a pak to zalévala benzínem a pak to i zapálila, bohužel utekli.
Po pár minutách všichni seděli v kruhu. Hoodie kousnul Maskyho do ucha a tak se začali rvat. Jane mlátila Jeffa koypty do hlavy až je zastavila Clock co je začala také kopat a tak se rvali, mezitím co BEN podkopával všem nohy, najednou narazil na kotvosmasha a už o něm nikdo nikdy neslyšel. Toby se mu smál a tak se tu také zjevil kotvosmash a unesl ho. Sally tu poskakovala, až jí setřásnul kotvosmash bazukou. Jack si už koupil celej náklaďák kyanidu, bohužel minimetr před tou jeskyní ( záhadně je to teď jeskyně) to explodovalo. Musel najít jinej způsob jak se zabít. Skočil tedy ze srázu, bohužel vletěl dole na melvina pupkatého, odrazil se a vletěl zpátky do jeskyně kde vletěl na Slendyho takže monster kill. Bohužel se tu zjevil znovu.

Rainbow Dash už zahubila všechny červy a tak neměla co napráci. Všichni tu seděli v kruhu, a přemýšleli co maj dělat. Bylo ticho které přerušil kvičící Jeremy s tím že chce heroin.

" Heeerooiiin!"
Sam po něm házel svrab, aby zmlknul, bohužel to bylo ještě horší. Vyhodili ho z jeskyně a už byl klid.

SlaughterShy prosedla židli a tak jí poníci vyhodili oknem. Slendy už začal cosi říkat: " Musíme najít způsob, jak se vrátit zpátky do normálu" Rainbow dash si vrazila popcorn do nosa a dělala ze sebe kukuřici. Všichni začali hořet a jejich těla se proměnila na tekutou hmotu, co vtlela do města. Po chvilce se vrátili a zasedli za stůl co shořel. Všichni přemýšleli co to mohlo způsobit.

To že rozsedli dítě tím to asi nebude, nebude to ani asi tím že strčili vydličku do zásuvky a ani tím že odpálili město. " Hej, a co ten dědek co nás proklel?" Jane nabrala intelignci, bohužel jí zase ztratila a propadla se do země. Všem to najednou docvaklo. Šli ho tedy najít.

Jack jim celou cestu říkal, že je v propasti, oni ho ale neposlouchali. " Je načase si nasadit nějaké oblečení" Poníci zkopali Rarity s tím, ať už drží hubu a šli dál. Došli do jeskyně ve které ten dědek nebyl, akorát tu byly tesla brány. Všichni jako sebevrazi tím probíhali a kopili se tam jejich těla co se spalovaly.

Pár hodin uběhlo, a oni kempovali někde v lese. Pinkamena tam dusila SlaughterShy a tak dále a tak dále. Všichni se tím bavili až ohniště nabralo jiné rozměry a pohlitlo je. Zjevili se před tím dědkem co tam do sebe dával čokoládu milku.
Byl celý zašpiněný od čokolády a chtěl je všechny obejmout.

" Hej, jaktože už nejseš melvin pupkatej?" Hned jakmile to BEN dořekl dostal botou ze které ze které vyběhl kotvosmash s tím že někdo narušil jeho dům. " Tohle prokletí zlomíte když mi políbíte haxny" Všichni se vrhli na jeho haxny. On se jim vysmál a řekl, že si dělal jenom srandu. " Správně byste měli zničit město" Všichni ho zničli do pár vteřin. " Vlastně musíte zmlátit Slendyho" všchni se na něj vrhli a takhle to pokračovalo do večera. Najendou nějaká zář bla bla dramatická hudba střih bla bala. Creepy přestaly být poníky, a poníci přestali být lidmi. Creepy ztratily oblečení v kanalizaci a dostaly průjem tak běželi do domu, kterej se před něma odpálil, konec. ( Doma se spřelámali o schody)

Všimli jste si, že tam vůbec nebyla waterlover? lel xD
a ano, ten konec je odfláknutej
a ano, Smyliho jméno se tam objevilo jen dvakrát
LOL
By the way, obrázek je můj, tak se ho opovažte ukrást! xD
by the way 2, tohle je podruhé v životě co kreslím poníky, tak se nedivte jak hrozně ten obrázek vypadá xD


Autor: Markisímo alá koberec (http://silvymadny.blog.cz/, taky na http://shadeofhappiness.blog.cz/)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | 22. srpna 2015 v 15:18 | Reagovat

Tak tohle je skvělý! :DDD

2 Attano Attano | 22. srpna 2015 v 15:46 | Reagovat

Oh. My. Jashin. Mé IQ s hodnotou vyšší jak 135 pláče bolestí nad tím, jaká je to kravina.
Co jsem to zase vymyslel za téma.

3 Markísímo Markísímo | E-mail | 22. srpna 2015 v 16:02 | Reagovat

[1]: Děkujííí xD

4 Markísímo Markísímo | E-mail | 22. srpna 2015 v 16:03 | Reagovat

[2]: Já píši samé kraviny, to nevíš? xD
a ano, všechny témata co se mi dostaly pod ruku, skončily opravdu hrozně ;-;

5 Natali Natali | 22. srpna 2015 v 17:44 | Reagovat

Sakra já nemůžu ! XD popadám se za břicho až jsem spadla na zem ! Dobrý ale fakt ujetý !:-D Né že by to nebylo dobrý pokračuj jen tak dál a posílám srdečný pozdrav z podlahy XD !

6 Markísímo Markísímo | E-mail | 22. srpna 2015 v 18:13 | Reagovat

[5]: Aweee, až tak moc jooo? xD
chudáčku, snad nám přežiješ! xDD
děkuji mnohokrát ^^

7 bleading angel Ange bleading angel Ange | 22. srpna 2015 v 23:21 | Reagovat

Attano je Jashinista. :D To je super.

8 Attano Attano | 23. srpna 2015 v 9:03 | Reagovat

[7]: Jo. Obětuju tě vidličkou a stane se ze mě psychopatický monstrum, bacha. :D

9 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 14:25 | Reagovat

Řekla bych si "V klidu, Iharo, tohle je prostě jen trollfikce..." ALE NEJDE TO.
FanFikce, které jsem od tebe kdy četla, Markísimo, nedávaly smysl a byly naplácané hala bala... A tohle je toho všeho král.
Přijde mi, že se snažíš být vtipná, ano, snažíš se, ale to je vše. Čím víc chceš vygradovat vtipnost povídky, tím víc sraček tam nameleš a akorát úroveň textu degraduješ níž a níž a níž... Plácáš tam všechno na sebe, přes sebe, skrz sebe... Nejen, že se ztrácím v textu, ale ztrácím i chuť celé dílo číst.
Téma je dobře zpracovatelné. Dá se to udělat vtipně. Věřím tomu. Jenže mě už přijde, že ty se sedneš, náhodně naházíš slova do textového editoru, nacpeš tam toho, co se jen vejde a bez ladu a skladu to pošleš. A pak si jen tak ještě dopíšeš "Vím, že je to kravina a nedává to smysl, tak to omluvte".
Jenže takhle to přece fungovat nemůže!! A Nefunguje.
Nerada píšu tyto komentáře, ale teď prostě budu hnusná a zlá a myslím, že by sis to měla vzít víc k srdci.
Přemýšlej nad tím, co píšeš, nešlap tolik na plyn. Šíleně tam ty humorné věci cpeš a je jich tam takový přehršel, že nejsou vtipné, jsou tam odporně vecpané a namačkané na sebe, že je to k pláči, nebo k vzteku. A já se nesměji, já mám chuť ti za tohle nafackovat. Moje rada zní: "Žádné výmluvy, že víš že to nedává smysl, protože když to víš, něco s tím dělej. Můžeš psát líp, to jsem si jistá. Necpi tam toho tolik. Přemýšlej nad tím..." A já nevím, co ještě... *dochází jí dech*
A ještě detail: obdivuji ty, kteří sem píší, jak je to pobavilo. Buď lžou a mají tě natolik rádi, že napíší tohle, nebo jim skutečně stačí málo k smíchu. A nebo - jsou na tom inteligenčně skutečně špatně...
*hate smí přijít - Iharo vás vítá*

[8]:  Jen tak mimochodem, Attano, vítej v klubu. Ale na tohle je i Jashin krátký.

10 Eressiël Eressiël | 25. srpna 2015 v 15:13 | Reagovat

Já souhlasím s Iharo. Tohle je téma, které by se dalo dobře zpracovat, vtipně a dokonale, ale tohle to nepředstavuje ani v nejmenším.
Upřímně, chut' k četbě přešla už po čtvrtém odstavci (pokud se to tak vůbec dá počítat).
Možná napsané a promyšlené trochu lépe by to bylo lepší. BYLO. Někdy méně znamená více. Možná tam všechno hned nenacpat a třeba chvíli počkat, tady úplně vidím jak zasedneš a bez jakéhokoliv přemýšlení prostě píšeš co ti na mysl vyvstane a potom se zrodí něco nepřehledného, nad čím člověk jen vrtí hlavou.
Neříkám, že jsem odborník na Creepypastu, ale kdyby nestačil ten chaos v příběhu/textu, za který hádám nemůže ani Zalgo, tak doráží už jen to, že postavy Creepypasty se nechovají tak je se chovají většinou.
Například: zrovna Clockwork si neumím představit jak hystericky brečí a řve. Jediný, kdo mi tam asi tak víceméně povahově sedí jak je ukázaný je TiccyToby. Ale zase u něj bych to v reálu viděla tak, že si jen hraje na blbce.
Snad to příště bude lepší, ale tohle opravdu odrazuje. Dalo mi práci to dočíst a... bolí to. Opravdu ano. Vtip nějak přestává být vtipem, třebaže je to myšleno dobře...

11 Attano Attano | 25. srpna 2015 v 15:17 | Reagovat

[9]: Bohužel ano.

[10]: Popravdě, ty a Iharo jste sem napsali vše, co jsem měl na srdcích i já. Jen to mé slabé nervy nedokázaly napsat slušně.

12 Markísímo Markísímo | E-mail | 25. srpna 2015 v 15:52 | Reagovat

[9]: Však ano, takový je můj styl, mám ráda nesmyslný humor, také že to je aji jediný, který umím použít.
tohle bylo nic moc, mlp nesnáším, proto sem o tom nechtěla nic moc napsat a nechtěla jsem tam používat postavy o kterých nevím jakou mají povahu
Tvojí kritiku beru, a vážím si ji, ale i když se snažím sebevíc, tak to jaksi nejde udělat lépe
já se snažím přemýšlet, bohužel mé nízké IQ zabraňuje tomu, abych si to uvědomila

[10]: Víš co je to AU? No tak já mám vlastní AU, ve kterém se chovají všichni tak jak já si představuji, aby se chovali. a KLIDNĚ jsem tam mohla udělat například že Slenderman se bude chovat jak největší retard, a stále by mi nikdo do toho nemohl kecat, protože je to mé AU, můj názor, a to, jak si představuji že by se opravdu chovali v retardované formě. Navíc to střídám, podle toho jaké je téma, na tohle moc vážná fikce by nešla, proto jsem využila příležitosti, a udělala z toho totální kravinu.

13 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 17:33 | Reagovat

[12]: Markísimo, je rozdíl mezi osobním stylem humoru a nesmyslnou slátaninou. A teď už budu skutečně hnusná, ale ty nemáš osobní styl, ne, ty píšeš slátaniny, které je bolestivé číst. Je to na úrovni dítěte ze školky. A když nemáš ráda MLP, není důvod na to psát. To je něco co mi nejde do hlavy. jestli to celé píšeš přes nechuť k MLP jen proto, aby jsi se zúčastnila DARE, tak je to pro mě ubohé. A klidně se s tebou o tom budu hádat.
Jsem ráda, že jsi kritiku vzala, ale žádné ALE drahoušku. I já napsala bláboly, za které se stydím. A pracovala jsem na sobě a řekla bych, že dnes je to lepší. Jenže ty na mě působíš, že sis sedla a rozhodila se slovy "No jo, moje nízké IQ mi to nedovolí dělat lépe, tak já se budu dál topit ve sračkách a vymlouvat se."
Pokud si myslíš, že to líp nedokážeš, tak to ti teda nevěřím. Zkus to napsat. Třeba takhle. Pak si to přečíst. Smazat tam ty nadbytečné hnusy, udělat to lehčí na strávení... A nebo - což je kruté - neposílat, nezveřejňovat... Najdi si betareadra, který už něco za sebou má, Já nevím, někdo na úrovni mě, nebo Attana, kdo se ti nebude bát říct, že to za nic nestojí a pomůže ti dotáhnout to dál. Piš pro sebe a pro tu druhou osobu. Nechci tě odradit od psaní. Chci tě odradit od psaní slátanin.
A poslední kapka - Já osobně být tady adminem, tak ti zveřejním jednu, dvě povídky a pokud bych dostala další na stejné nesmyslné úrovni, odmítla bych ti je zveřejnit. Buď jen ráda, že ti tohle STIAK neudělá.

14 Eressiël Eressiël | 25. srpna 2015 v 17:45 | Reagovat

Nemám nic proti upravování povahy charakterů, ale tohle mi prostě přijde už přehnané.
Další věc je, pokud nemáš ráda MLP opravdu nechápu proč na to nějak vůbec píšeš. Může to docela odradit ty co mají rádi MLP a Creepypasty z MLP. Prostě když to nemáš ráda, nepiš na to. Nezkoušej tím pobavit, je to pak spíš mínus.
Celkově abych to upřesnila je to jako by ses někoho zeptala: když mám dva velbloudy a kyblík barvy jak může být pondělí, když mám dvě jablka a díky jaderné válce se vyrábí zmrzlina?
Prostě to nedává smysl.
Nechci říct aby jsi přestala, ale opravdu ubrala, snažila si víc, dala si na čas, před vydáním to třeba dala někomu přečíst a ne psala co tě napadne navíc do toho i zapojovala něco co tě nebaví a nemáš to ráda.

15 Markísímo Markísímo | E-mail | 25. srpna 2015 v 19:31 | Reagovat

[13]: Já vím že píši slátaniny, to je účel. Všichni to tu píšou normálně a nebo trochu vtipně, tak proč nebýt originální a neudělat to po svém?
Napsala jsem to, protože jsem na to dostala nápad, jinak bych se na to s prominutím vysrala
Promiň, ale psát jsem začala teprve nedávno, proto nevím co je správné a co ne
Když teda tenhle styl není dobrý tak dobrá, přestanu klidně

[14]: Jenom v těhle verzích se všichni chovají tak pitomě, víš? Jinak ne

16 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 21:15 | Reagovat

[15]: Ano, všichni to tu píšou tak, že to dává smysl a po přečtení si člověk nechce do hlavy udělat díru mixérem. Ty ne, ty jsi originální.
Chápu, že pokud jsi začala psát nedávno, tak asi hned nebudeš Christopher Paolinni, nebo GRR Martin... Či snad JRR Tolkien... Ne, to nejsem ani já po nějakých třech letech...
Ale pochop, tohle není styl. Tohle je hloupost.
Jak jsem zmínila, pracuj na sobě. Piš do šuplíku a nechávej si to opravovat a konstruktivně kritizovat jednou nebo dvěma lidmi. KONSTRUKTIVNĚ. A postupně se vyšplháš na čitelnou úroveň... Jen mi přijde hloupé říct tohle: Já vím že píši slátaniny, to je účel."
Víš, hodně toho v sobě držím, protože se mi chce plakat a nadávat ti zároveň. Ale také se ti snaží pomoct a dostat tě dál. Protože uvnitř to určitě máš... Měj si svůj styl. Ale prosím, měj ho čitelný. Tohle je něco, co se čte těžce a dočítá s odporem.
Ode mě je to pod tenhle článek vše. Dál už budu reagovat přes email.
A klidně ti i osobně pomůžu.

17 Markísímo Markísímo | E-mail | 26. srpna 2015 v 11:48 | Reagovat

[16]: ano
No, zkusím tedy trénovat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)