Creepy a duhová želatinka | DARE č.7 - V duchu MLP

29. srpna 2015 v 17:19 | Bea(st) |  DARES Fanfikce

Fanfikce od Bea(st)! ^^ Já jsem tu jen na skok a zase zmizím. Užijte si čtení, a promiňte, že to je bez víc obrázků ^^;

Byl by to obyčejný den, nebýt Jeffa. Ale to (o den) předbíhám.
Bylo úterý, venku se stmívalo a všichni se připravovali na lov.
Všichni si brousili nože, nůžky, sekyrky a hádali se, kam na lov půjdou. Nakonec se všichni rozutekli. Všichni šli tam kde je reálná šance někoho zabít, až na Jeffryho. Ten odešel do opuštěné vědecké laboratoře. Samozřejmě že tam nikdo nebyl.


Jeff ale našel lednici plnou nejrůznějších věcí. Byla tam mrtvá krysa, gumová kachnička na koupání a zvláštní duhová želatinka ve skleněné nádobě. A Jeffry jako správný kachničkofil si vzal kachničku a duhovou želatinku. Ve Slender Masion tuhle želatinku ochutnal. Byla sladká a chutnala velmi dobře. Jeff se proto rozhodl se, že dá ochutnat ostatním. Poníci, mladší z creep, postižení a naprosto retardovaní si želatinky dali s chutí. Ti ostatní co měli alespoň gram mozku si nedali. Jeff jim ale tu želatinku zamíchal do jídla a tak docílil, že ji snědli všichni (až na smilelyho). Druhý den všichni zjistili otřesnou věc. Z creep se stali poníci a z poníků se stali lidé. Kluci si mysleli že si museli dát nějakou dost silnou drogu a holky ječely, že si nemohou obléct šaty. Nikdo si to neužíval, tedy až na dvě osůbky. Samo sebou že ta jedna osůbka byla Sally. Změnila se v růžového poníka s hnědou kudrnatou hřívou a se zakrváceným medvídkem jako značkou. Druhá osob, která si tu poníkovskou výměnu užívala byl Liu. Ten byl hnědý poník s krátkou hřívou a šálou jako značkou. Ti dva pobíhali venku jako pominutí. Ostatní se shromáždili ve sklepě a promýšleli co s tím budou dělat a jak to zastaví. Všem se náhodně objevovala křídla a jednorožčí rohy. Slendy který vypadal jako princezna Celestia v mužské verzi (bez hřívy a obličeje, s krátkým černým ocasem, chapadly trčícími ze zad a s fialovou chobotničkou na zadku) se snažil všechny uklidit.
A jelikož měl dost mozkových buněk napadlo ho, že to musela být ta duhová želatinka co jim nabízel Jeff. Takže poníkovský Jeff visel za nohy (kopyta) ve vzduchu a mezitím do něj Jane kopala a fackovala ho kopytem, takže tam teď měl otisky podkov. Jen dva to tu neřešili. E. Jack se snažil sníst jednu z ledvinek, a jelikož byl vychovaný tak elegantně okusoval ledvinku. S koňskejma zubama to ale moc nejde. Takže to vyřešil jako Toby. Ten byl ten druhý, kterého dění kolem nezajímalo. S rohem, který se mu objevil na čele si hnědý poník s proxyovskou wafflí na zadku vyčaroval horu wafflí a skočil do ní po hlavě. Jeff zachvíli vypadal jako sněhulák v podobě poníka a jahodovou štávou na vrchu. Do sklepa se na tu komedii přišly podívat i Pinkie s Rainbow. Pinkie pak napadlo že když se proměnili creepy v poníky a poníci v lidi po snězení duhové želatinky jestli v té ledničce není nějaká želatina která by chutnala odporně, ale zvrátila by účinky želatinky duhové a vrátila by vše do normálu. Takže je zmlácený Jeff pak všechny dovedl k ledničce a byl pak donucen najít lahvičku, která by byla protilátkou. Naštěstí pro ostatní fungovaly lektvary jen na Jeffa, takže když se proměnil v ufona, proměnil se jen on. Za půl hodiny zbyl v ledničce jen jeden, a sice černý a plesnivý koláč z želatiny. Po snědení tohoto plesnivého něčeho se všichni pro měnili na zpátek. Jeff nakonec dostal od Slendyho vyhlídkový let na měsíc. Liu a Sally byli ale nešťastní a tak našli duhovou želatinku a dali si ždibec. A tak můj příběh končí, Liu a Sally si dali želatinky a proměnili se na poníky, Jeff se zmlácený vrátil z výletu na měsíc a ostatní se chovali, no normálně.

Autor: Bea(st) (http://beastscove.blog.cz)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Proinfo Proinfo | 29. srpna 2015 v 19:49 | Reagovat

kachničkofil :D *představuje si jeffa s kachničkou* bóže :D

2 Bea(st) Bea(st) | 29. srpna 2015 v 20:59 | Reagovat

Až teď si uvědomila co za kravinu jsem to zase vymyslela :D

3 Silia Silia | E-mail | Web | 29. srpna 2015 v 22:08 | Reagovat

To je žúžo ^^ :3

4 Kalamity Iharo Kalamity Iharo | E-mail | Web | 30. srpna 2015 v 16:10 | Reagovat

Zní to jako zajímavá pohádka. Bohužel tam nejsou moc dialogy, ale líbí se mi představa Tobyho topícího se ve Waflích... Jen tak, ten začátek, hodně se ti tam opakuje slovo všichni... Pozor na to. :)

5 Bea(st) Bea(st) | 30. srpna 2015 v 16:35 | Reagovat

[4]: Dialogy jsem tam chtěla dát, ale sepisovala jsem to po 11 hodině v noci a posílala jsem to druhý den po 9 hodině večer takže můj mozek nenapadlo zkontrolovat to nebo to upravit. A za to všichni, juj! Fakt se mi už vypínal mozek a já myslela na postýlku. Každopádně dík za postřeh a do příště se to snad zlepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)