Mazel - Jakože žvížátko | DARE č.4 - Zvířata ve Slender Mansion

19. července 2015 v 13:05 | Iharo S. K. |  DARES Fanfikce
Vydržte se nesmát. Vydržte tohle přečíst s naprosto vážným výrazem po celou dobu. A nepodvádějte. Iharo se totiž zase ukázala, a je to vskutku dobré! Víc než dobré, co myslíte? :3

Chci oficiálně poděkovat STIAK, Natlay a Eyeless Jackie za to, co jsem se dočetla u nich a mohla tak zužitkovat v této... V tomto... No tady v tomhle!!!


Jeff se právě chystal vyhodit kulové eso a totálně setřít E.Jacka, který by jinak stopro vyhodil sedmu, na kterou by Jane taky hodila sedmu a protože TCO není blbá, tak by stopro taky hodila sedmu a Jeff by si musel brát strašně moc karet!!! A už teď na tom byl v téhle hře bídně. S takovou ho ostatní oberou ho všechny desetníčky, které mu Slendy na dnešní hazardní dýchánek půjčil! Už tak mu za tyhle slíbil posekat zahradu. Ještě by mu musel zastřihnout plot! A i tak, hra ho baví, takže by začal hrát na dluh a pak by sekal všechny trávníky a stříhal všechny ploty v Creepyvillu! A ačkoli to byla vesnička, kde žily Creepy, byla to vesnička pořádná!! Už je napadlo zažádat si o status městysu, jenže to by museli odhalit existenci Creepyvillu a to by nevyšlo. No. A tak už Jeff držel to eso, že ho vyhodí, když se ozvalo zakňučení. Shlédl od stolu směrem k zemi. U nohou mu seděl Smiley.
"No co je, Bramboro?" pozvedl Jeff obočí. Bramboro říkal Smileymu vždycky, když jeho drahý přítel přišel, zakňučel a pak jen seděl a hleděl jako… No jako Brambora. Teda, Brambora většinou nehledí, pokud není extra ekologicky prolezlá červy… Ale to by ho už The Clever one opravovala že i v tomto případě hledí ti červi a ne ta Brambora! A to ani v případě, že ta Brambora je fakt Extra Ekologická a Kompletně Skrz na Skrz prolezlá těma červama. Pořád hledí ti červi. A momentálně na něj hleděl Smiley… Jako ta Brambora. Respektive červi… Respektive...


"… Hraj už Jeffe!" ozval se netrpělivě Eyeless Jack. Chtěl, aby ten osel už vyložil to eso, co má v ruce, aby on mohl vyložit taky eso a Jane taky a TCO by vyložila to poslední, tudíž by byl Jeff v prdeli, E.Jack by vyložil jednu sedmu, Jane druhou a TCO třetí a Jeff by byl v prdeli na druhou, protože tu čtvrtou sedmu jim už Smiley kdysi sežral. A nikdo ještě nedoplnil balíček. Hovada jsou to lenivá.

"Jo, jo… Červe, respektive Bramboro, vlastně teda Smiley, počkej, jo? Taťka hraje karty. Až nebudu hrát karty, půjdu ti házet s Bramborou. Teda míčkem." Odpověl Jeff Smileymu a vyložil eso.

"Co to máš furt s těma bramborama, Jeffe?" pozvedl E.Jack obočí a vyložil své eso.
"Asi mu pan domácí zapomněl nechat jídlo v misce, když odcházel." Ušklíbla se Jane a vyložila své eso.

"Hlavně aby pak nesežral granule Smileymu… Nebo Smileyho…" dodala The Clever One a vyložila poslední eso. Jeff zasténal.

"Jeffe, hodláš někdy vlastně přestat vyžírat Slenďáka a žít sám?" optal se E.Jack, zatímco vykládal sedmu. Jeff už ohryzával stůl, protože viděl, jak tam Jane i TCO přidaly svoje sedmy a on tu čtvrtou nemá, protože ji snědl a svedl to tenkrát na Smileyho.

"Prší!" zavýskla The Clever One.

"Cože?" zblblý Jeff se ohlédl k proskleným dveřím do zahrady, které byly za ním. Venku pomalu zacházelo slunce za špičky stromů, ale ani kapka.

"Hra, nekňubo!" protočila očima TCO. Jeff se otočil a zaznamenal, že The Clever One už nemá ani kartu. Smiley vedle něj štěkl a poskočil. Hlavou vrazil do okraje stolu a převrhl ho.
"Smileyyyyy, Mohl jsem to v dalším kole obrátit!" vykřikl zoufalý Jeff.

"No, to těžko. Ani kdyby při tobě stál Zalgo s celou svou armádou úředníků." Uchechtla se The Clever One. Jistě. Starosta Zalgo a jeho parta úředníků. To Jeffa trklo.

"Sakra!!! Slendy už se brzo s klukama vrátí a já neudělal večeři!" vypískl a už letěl do kuchyně. Okamžitě nasadil růžovou zástěrku, co dostal od Splendormana k Vánocům. Nejvíc se mu líbilo, že ji Splenďák šil sám a dal si tak záležet na tom rudém nápisu "Vyžírka". Jane s The Clever One Jeffa pozorovaly s povytaženým obočím. E.Jack, již uvyklý této zástěrce, jekotu a všemu ostatnímu, zvedl stůl a uklidil karty. Přepočítal desetníčky, vysypal všechny cinkuté karty z rukávu, aby je po cestě nepoztrácel a uložil si je do náprsní kapsy.

"Tak se tu mějte a Smiley, hlídej pána." Rozloučil se a vyrazil domů. Měl ještě v ledničce ledvinkovou omáčku a moc se na ni těšil. Jane s The Clever One se také zvedly.

"No, my už… Musíme… CreepyFeministky pořádají další projev, tak to ještě musíme připravit." Vymluvily se na něco, co už jako řádné CreepyFeministky měly vlastně předepsané na roky dopředu a vyletěly z domu dřív, než je mohl Jeff zastavit. Nikdo nechtěl riskovat, že jej zasáhne Jeffem v kuchyni způsobený výbuch. Nikdo, krom věrného Smileyho. Ten totiž věděl, že Jeff je šikovná hospodyňka a být jen o pár desetiletí zpátky, tak by o něj byl zájem, protože by byl šikovná ženuška. Uklidí, uvaří, mile se usměje, o zvířátka se postará… Postará…

"U všech padlých a jejich utrpení Smiley nepleť se mi tu pod nohy!!! Slenďák s bráchama jsou tu z práce za chvíli a já jim musím udělat večeři, pokud nechci být bez deky! Huš!" vybouchl Jeff, když se málem o svého drahého přítele přerazil. Smiley se sklopenýma ušima odcupital pod stůl, který před chvilkou sám shodil. Stulil se pod něj do klubka a zakňučel.
"Ale no jooo, Bramboro, budou zbytky!!" slíbil Jeff "pokud ti taťulda nějaký nechá, mám taky hlad." Dodal si ještě pro sebe.

Jeff měl štěstí. Když přišla Slendyho velká parta, večeře už byla skoro hotová, jen je usadit.
"Hele, vyžírko, proč je Smiley nešťastný pod stolem?" optal se Splendorman, který vždycky zasedal jako první.
"Nějak jsem si s ním nestihl hrát." Odpověděl Jeff upřímně. Ke stolu dosedali postupně další bratři. Offenderman nezapomněl Jeffa plácnout po zadku.

"Jednou ti z toho ta ruka upadne." Zamumlal Splenďák. Offender si jen odfrkl. Poslední židle patřila samotnýmu Slendermanovi. Ten ještě všechno prošel, zda je uklizeno, povysáváno a zda Jeff jen neschoval všechem bordel pod koberce a nábytek. Zahleděl se na stůl, pod kterým depkařil Smiley.

"Hazardní večírek." poznamenal.

"Jo." Houkl Jeff.

"A zase ani Des… Hele, zbyl ti jeden desetníček… Jsem na tebe hrdý." Kdyby měl Slendy ústa, usmál by se. Ozval se zvonek. Slendy tedy šel otevřít. Ve dveřích stál E.Jack.

"Pardon, že ruším, ale počítali jsme s holkama výhry a tak… A asi jsem si tu zapomněl jeden desetníček." Zaculil se E.Jack. Slendy pro minci natáhl chapadlo a Eyeless Jackovi ji podal.

"Děěěěěkuji uctivě a že nechám starostu Zalgáče pozdravovat." Uculil se pod svou maskou podvodníka alias ředitele banky E.Jack a už si to ťapkal domů, konečně spapat tu svou milovanou omáčičku. Slendy raději došel do kuchyně a zasedl ke stolu.

"Tak už teda hrdý nejsem." Poznamenal. Nikdo se k tomu nevyjadřoval.

"Hele, Slendy, je mi to blbý…" začal Splenďák.

"Není, co potřebuješ?" přerušil ho Slendy. Na zbytečné lži nemá čas. A Splenďákovi není blbý nikdy nic.

"Nechceš si pořídit mazla? Jako… Žvížátko, víš? No, Jeff je naše vyžírka a hospodyňka a očividně už na svého psa nemá čas. A kdyby sis ty taky pořídil žvížátko, tak by se to vyvážilo. Jsi úředník, že jo… Všichni jsme. Až na Jeffa, ten je vyžírka, takže, když ty si pořídíš mazla, jakože žvížátko, ne ten polštář, tak by tu byly dvě žvížátka, na který jejich majitelé nemají čas. A tak by ta žvížátka měla něco společnýho, rozuměla by si a byli by to aj kámoši." Vysolil ze sebe Splenďák myšlenku.

"Než ses vyžvejkal, vystydla mi večeře. Ale fajn. Pořídím si žvížátko." Přikývl Slendy.

"Faaakt?" ozval se ze země Jeff, který vylizoval k večeři kastrol.

"Jo. Ale ne že ho spapáš! To bude Smileyho kamarád, když ty nejsi." Pohrozil mu Slendy.
"To jako, že už Smileyho nemusím venčit?" optal se s nadějí Jeff.

"Ne, to jakože budeš muset krom Smileyho venčit i mého mazla. Jakože moje žvížátko, ne ten polštář." Odpověděl Slendy a pak se zamračil na Splenďáka. Jeho bratr ho už nakazil blábolením.

"Takže zítra mám Zalgáčovi říct, že jsi šel prozkoumat životní úroveň zverimexu?" ujistil se Splenďák.

"Jo, že jsem šel ověřit, jestli se třeba nemají moc dobře a my jim třeba nemohli strhnout dotace." Přisvědčil Slendy.

"Jáááá to vyřídím. Aspoň zas budu moct prohnat šéfikovy sekretářky. Mám pocit, že je zanedbává." Ozval se Offenderman.
"Domluveno. Hej, Smiley, pojď sem!!" houkl Slendy na psa, a sotva k němu Smiley docapkal, pán domu mu dal na očištění svůj talíř.

"Doufám, že se těšíš, chlape, velkej Slendy se bude zítra ulejvat z práce, aby ti našel kámoše." Ušklíbl se Slenderman a odebral se na kutě.

"Koukeeeeeeej!! Tahle je růžováááááááááááá!" první, co Slendy zažil při vstupu do zverimexu byl Jeff nalepený na kleci od růžového poníka. Bloody Mona sedící za pokladnou se na Jeffa podívala.
"Prosím, své děti, současné mazlíčky a labilní příživníky si kroťte." Poznamenala. Slendy tedy zapískal a sám se divil, že to Jeffa tak spolehlivě přivolalo. Podíval se na Smileyho.

"A ty s ním jsi celý den? Chudáčku." Poznamenal k psovi. Smiley na souhlasnou kňoukl. Slendy tedy přešel ke kleci s růžovým ponym.

"Ahoj, já jsem Slendy, hledám kamaráda pro mě a hlavně tady Smileyho." Ukázal na psa vedle sebe.

"Pinkie… Jsem Pinkie Pie." Zazubil se poník.
"Budu váš kamarád… Budeme tak moc kamarádi, až z vás udělám Cupcakes… a sním je s dalšími kamarády." Zaculila se Pinkie.
"A hele, novej kuchař místo Jeffa!" uchechtl se Slendy. Ale přešel dál. S další klece na něj koukala Eevee s krvavýma očima a psychopatickým výrazem.

"Smiley, ta je hezká, že?" poznamenal Slendy a skrze mříže natáhl chapadlo. Eevee se na něj krvavýma očima zahleděla. A pak po chapadle chňapla.
"Budeš trpět!!! Budeš trpět!!! Všichni budou!!! Všichni budete trpět!! Ale nemuseli jste… Kdybyste mě nechali vyvinout!!" začala Eevee podrážděně syčet. A tak se Slendy přesunul dál. Další poník. Chlap. Byl červený a měl tmavě slámovou hřívu i ocas.

"Ahoj chlapáku." Slendy doufal, že tohle Creepy žvížátko nebude natolik Creepy, aby se bál nechat jej se Smileym. S Jeffem by nechal klidně všechny najednou, což o to, ale Smileyho měl vcelku v oblibě.

"Jaký máš jméno, chlapáku?" optal se Slendy. Poník ho pozoroval zaujatým pohledem.
"Big Macintosh." Odpověděl hlubokým hlasem. Slendy chvíli přemýšlel, co ten pohled asi znamená.
"Hele, ty se tváříš, jako kdybys každýho plánoval ojet a rozřezat." Poznamenal.

"Eyup." Přikývl BigMac.

"Aha. No, možná se pro tebe vrátím." Kývl Slendy a pokračoval dál.

"Koukni, koukni!!" ozval se odněkud Jeff, byl u venkovních výběhů. V klecích tam byly dvě prazvláštní bytosti. První měl dlouhé úzké nohy. Černou srst. A na hlavě, podobné psí měl prázdné černé oči mandlového tvaru. Byl vysoký asi 4,5 metru. Vedle byl tvor také s černou srstí a jakousi pomalovanou lebkou místo obličeje. Bylo to ptako-lidské stvoření.

"Ne." Zamítl Slendy okamžitě.

"A-ale proč?" nechápal Jeff.

"Jsou do domu moc velcí. A ze zahrady by zdrhli. A já jsem úředník. Je pod mou úroveň hledat ztracené žvížátko, co mi zdrhlo ze zahrady." Slendy si založil ruce na hrudi na znamení, že je rozhodnutý. Už viděl, jak se Jeff nadechuje.

"Ne! Ty bys je neuhlídal. Ani jednoho. Vždyť ty neuhlídáš ani sebe." Prohlásil dřív, než Jeff vydal hlásku. A tak Jeffova ústa klapla naprázdno.

Po celém dnu stráveném nad výběrem mezi psychopatickou pekařkou Cupcakes, psychopatickým znásilňovačem a psychopatickým kdo ví čím, které se mstilo za nedovolený vývoj odešli ti tři s tím, že Jeff se prostě naučí Smileymu věnovat, nebo půjde do zverimexu do klece a Slendy si vyřídí u Zalgáče povolenku mít žvížátko v práci a Smiley bude nosit lejstra tam, kam ho Slendy pošle. Vlastně… Slendymu se ten nápad natolik zalíbil, že to ještě otočil, strčil Jeffa do jedné z klecí a pro povolenku si šel hned.

"A-Ahoj… Jak že bylo tvý jméno?" optal se nejistě Jeff původního majitele klece.

"BigMac!" zachechtal se Pony.

Autor: Kalamity Iharo (http://zemepribehu.blog.cz)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 giuru23 giuru23 | 19. července 2015 v 13:27 | Reagovat

:D Iharo! Boží! Díky že jsi mi zvedla náladu a Stiak? Tobě dík že jsi to sem dala jinak bych měla naladu na nic asi furt! Zbožňuju vás!

2 Anonym Anonym | 19. července 2015 v 13:45 | Reagovat

No tak twl :DDD dobré mno :D Proč to pokaždé schytá Jeff? :DD Mno nic, stejně... je to super :DD

3 Bea(st) Bea(st) | 19. července 2015 v 13:48 | Reagovat

Taaaak! S vážnou tváří jsem to vydržela ale bylo to těsný! XD Iharo co tě zas napadlo?! XD Tk jo já se jdu vysmát do tunelu a pokusit se nezhebnout smíchy XD

4 Veve777 Veve777 | 19. července 2015 v 15:19 | Reagovat

Super príbeh :D Koľkokrát to ešte Jeff schytá? :D

5 bbb bbb | 19. července 2015 v 19:51 | Reagovat

proc je atano admin vzdyt tu dela hovno fuuuuuuj

6 STIAK STIAK | Web | 19. července 2015 v 20:13 | Reagovat

[1]: Jééé, zvedly jsme Giuu náladuu ^^ To jsem ráda :)

[2]: Jeff, Jeff, chudák Jeff :DD

[3]: Tak to ti gratuluju! :D

[4]: To se ještě uvidí >:D

[5]: Takže, kdopak se nám tu neobjeví, jasně že bbb. Hele, řeknu ti to takhle, víš naprostý kulový o tom, co tu dělá. Laskavě se klidni.

7 Mel Mel | E-mail | Web | 19. července 2015 v 20:15 | Reagovat

Ja skapem......chudák červený poník..........

8 Natlay Natlay | E-mail | Web | 19. července 2015 v 20:29 | Reagovat

Ha! Ja som to vydržala! XD *winer dance* (kašlať na to ako sa to píše XD) Ale ako twl XD

Btw. Prečo ďakuješ aj mne? A za čo? XD Nenastala chyba v texte? XD
Mne nemáš za čo ďakovať!
Ja som len malá nezaujímavá blogerka čo si píše pre tých pár ľudí, ktorý chodia na jej blog aspoň raz za mesiac XD
Ako ja už by som Ti mohla pomôcť? XD

9 Silia Silia | E-mail | Web | 20. července 2015 v 8:42 | Reagovat

Nevydržala rehlím sa po izbe ako retardovaná krava .... =D

10 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 21. července 2015 v 14:37 | Reagovat

[8]: No přece jsi přeložila Sweet Apple Masacre, který mě nejen pronásleduje ve snech, ale zužitkovala jsem ho i tady!

Jsme moc ráda, že vás to pobavilo! A Stiak!!! Boží obrázky!!!

11 creepypastafanfikcetvorte creepypastafanfikcetvorte | 6. srpna 2015 v 21:07 | Reagovat

máte vymyšlenou nějakou dobrou creepypastu/fanfikci ,nebo nějakou tvoříte?pošlete mi ji a  já ji zveřejním!(pokud bude dobrá!) moje stránky: http://creepypastafanfikcetvorte.blog.cz/  můj e-mail: emilioschulz03@email.cz

12 Nightmare Nightmare | 11. prosince 2015 v 14:28 | Reagovat

No TWL! Chudák Jeff :DDD
Opravdu dobrá FF a nesmát se u myšlenky na Jeffa, kterého znásilňuje Big Macintost, je opravdu nemožné!(alespoň pro mě) :DD
Ejo! Prohrála jsem a zasmála se už u toho prvního obrázku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama