Five Nights At ... | DARE č.3 - Creepypasta a FNAF

10. července 2015 v 18:45 | Anonym |  DARES Fanfikce
Obávala jsem se, že BEN v babiččině počítači, který mi tu zavírá okna, mi nedovolí článek vydat. Ale jelikož ho čtete, pravděpodobně byl na mě hodnýý! :D

A vážení, chci tu něco krátkého říct. Ohledně fanfikce od Miry. Jo, napsala DARE. Jo, chtěli jste pokračování, tak to taky napsala. Ale dotaz, nepřeháníte to možná trochu, když chcete, aby psala dál a nechávala to dávat sem? Ta fanfikce se mi líbí, a určitě mě zajímá pokračování, ale na DARE by měl být od jedné osoby jeden příspěvek. Jinak - jak by mohly vycházet další články? Překlady? Jak by se dostalo na další, kdo posílají DARES?

Proto jsem se s ní dohodla, že si také založí blog, a tam bude moct s radostí pokračovat doaleluja, a já si to ráda budu číst, kdyžtak jí s blogem i pomůžu se naučit. Toť vše, co jsem potřebovala říct. Kdyby patřila mezi spoluadminy, neřeknu ani slovo, ale tohleto má určitý řád a já jsem vskutku majetnický člověk, takže dva lidé spravující chod blogu bohatě stačí. Odmítla jsem i prosbu Imbi, která žádala, abych ji taky přidala do spoluadminů. Jo, Stiak je majetnická. A to je vše, co potřebovala říct.
Byla tichá noc. Creepy byly zrovna na lovu.

Slendy, Jane a Jeff spolu, v takovéto malé skupince, šli pomalu, když se najednou Jeff rozběhl k budově před nimi.
"Tam určitě bude spousta lidí na zabití!" radoval se ze svého objevu. Slendy si povzdechl, Jane udělala totéž a šli za ním, protožé z té podivné budovy měli oba dva divný pocit.

Jeff samozřejmě vtrhl dovnitř jako první, a jako správnej debil to vzal oknem. V místnosti kam proskočil bylo ticho. Mrtvé ticho...

Když se ti zbylí dva dobelhali za ním, byl už dávno ve předu, běžel jako šílenec v záchvatu, protože nikde nebyl ani človíček.

Po chvíli všichni tři došli do nějaké místnosti, co vypadala jako sklad. Jo, všude byly bedny. Jeff byl stále ve předu, nezastavoval se, stále chtěl najít alespoň jednoho člověka na zabití.

"Tohle místo se mi nelíbí..." protrhl ticho Slenderman.

"Copak se bojíš?" zasmál se Jeff a utíkal dál před ně.

"Ah. To říká ten pravý" odsekl ledově tak, aby to slyšela jenom Jane, co šla vedle něj. Samozřejmě, že se hned uchechtla.
Celá místnost, kterou nazvali 'skladem' vypadala sama o sobě divně. Avšak nikdo z nich si neuvědomil, že je divné, že pár světel svítí a poblikává. I strop byl vysoko, takže se tam Slendy v pohodě vešel.

Znovu bylo ticho, ani jeden z nich nic neříkal, nikde nebyl nikdo, vůbec nikdo. Byly tam jenom ty bedny, které byly... od krve? První si toho všimla Jane, která vlastně celou cestu mlčela.

"Zdá se mi to, a nebo už tu někdo vraždil před námi? Takže, že by ten pitomec Jeff vybral už vyvražděné místo? Jak jinak."

"Kdyby tu někdo vraždil před námi, tak by tu přece byly mrtvoly, ty náno, nejdříve si prohlédni fakta!" Jeff už zuřil, protože za tuhle noc zatím nikoho nezabil. To pro něj prostě není normální, když už jsou na lovu.

"Jak si mi to řekl?!" Jane začínala taky zuřit, ale místo odpovědi se dočkala jenom Jeffova holčičího zapištění, spíše zařvání. Byl totiž několik metrů před nimi a teď stál v kaluži krve a koukal se na něco, co pro Jane se Slendym nebylo viditelné, protože to bylo schované za bednami.

Když přišli blíže, stále nepochopili, proč Jeff vykřikl. Na zemi pouze leželo něco, co vypadalo jako robot, nažloutlé, zelenavé, až zlaté barvy, byl na mnoha místech polámaný, protrhaný, trčeli z něj dráty a jedno ucho, ze dvou zaječích co měl, bylo utržené. Z toho robota vycházela ta krev. Jen tak tam seděl, opřený o bednu s otevřenou tlamou (?) ve které bylo ............. vypadalo to jako fialová kůže.

"To mi chceš říct, Jeffrey, že jsi vážně zapištěl jenom kvůli tomuhle?!" z jejího hlasu bylo stále poznat, že je naštvaná.
"Ono... Ono se to pohlo! P...Přísahám!" dostal ze sebe po chvíli mlčení Jeff.

"Však je to jenom robot, určitě se nemohl pohno-" vložil se do debaty Slenderman, ale nedopověděl to. Všichni teď hleděli na toho robotího polozničeného zajíce ze kterého tekla krev. Vážně, pohnul se. Pomalu, ale jistě se zvedal.
Teď už bylo jasné, že to co bylo ve spárech jeho těla vidět, byla fialová kůže. Z ní tekla ta krev. Zvedlo to ruku, natáhlo se to k Jeffovi. Ten ale pouze znovu zapištěl.
Všichni se automaticky otočili, a utíkali pryč. Slendy stačil se svým chapadlem chytit Jane a Jeffa a teleportoval se z místnosti a pak hned zavřel dveře. Pustil oba dva, Jane si hned sedla a vydýchávala se.

"Co to sakra bylo?!"

"Netuším. Každopádně, už jsme snad mimo dosah" Prohodil jen tak Slendy, a podíval se na dveře, na které teď někdo bušil.

"Hej, počkat, Slendy, kde je Jeff? Vzal si ho taky, že?" Jane se rozhlížela po místnosti. Slenderman se ihned rozhlédl také, a ke svému zděšení zjistil, že zřejmě místo Jeffa omylem narychlo čapnul jednu menší bednu...

Teď se z místnosti za nimi ozvalo dobře známe dívčí zapištění - Jeff. To on bouchal zběsile na ty dveře, protože chtěl, aby ho pustili a zachránili před tou věcí. Protože... jeho nůž mu byl k ničemu, ještě by si ho o ten kov zlomil.

"Ne, prosím, můj krásný obličej ne!!!!" Další zapištění, a poté zařvání. Když se chtěl Slenderman teleportovat dovnitř a pomoci mu, tak, k jeho překvapení, to prostě nešlo.

Chtěli tedy už, už otevřít dveře, ale nechali toho, protože slyšeli divné zvuky z jiné místnosti. Policie.
"V tomhle počtu s nimi nic nezmůžeme, a Jeffa nemáme, tak se na něj nejspíše budeme muset vykašlat, on to nějak zvládne" řekla rychle Jane a chytla se Slendyho, který se zrovna teleportoval ven. Tentokrát, k jeho ještě většímu překvapení to šlo. Běželi zpět do Slender Mansion a doufali, že Jeff si vážně nějak poradí.

Nikomu o tom nic neřekli, a stejně, všem bylo vlastně jedno, že je Jeff pryč. Aspoň byl v tom domě klid.

Avšak další, následující noc se tajně Jane se Slendermanem vydali ven, a šli zpět k té budově, do které minulou noc šli, jestli tam náhodou Jeff stále nebude, protože se nevrátil...

Když došli k té budově, všimli si nápisu na velké ceduli, která byla nad vchodem. Jane na to jenom nevěřícně zírala, a Slendy, kdyby měl oči, tak určitě také. Stálo tam:

"Jeffrey Woods's pizzeria
Grand opening"

Autor: Anonym
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Attano Attano | 10. července 2015 v 19:09 | Reagovat

Abych se k tomu také vyjádřil. Reakce u některých článků jsou vskutku přehnané: Ať se jedná o články od Stiak nebo dalších autorů do Dares. Myslím, že vašima rádobyvýhružkama ničemu nepomůžete, maximálně špatné náladě autora. Reakce bývají dost často přehnané a na hranici s nucením, což opravdu autory nemotivuje ve tvorbě. Stejnětak je to i na YouTube či DeviantArtu. Pokud je na autora moc tlačeno,  ztrácí chuť to dělat.
Komentářová sekce je něco, kam lezu jen když musím - vím, co mě tam čeká. Pro někoho je to možná jen nevinná zábava, jiné to štve. Někoho to baví, jiný to nenávidí a pak tedy odmítá dělat to, co chce dav, ale díky tomunse to jen zhorší. Vyjádřilo se k tomu hodně lidí, a dost z nich se shodlo v jedné věci: Určité procento lidí si myslí, že autor je někdo, kdo by je měl poslouchat. Prosím, nechtějte, aby takhle byl brán i váš komentář. Díky.

PS: Nemuseli jste to číst, tenhle můj koment.
PPS: Pěkná FanFikce.

2 STIAK STIAK | 10. července 2015 v 19:55 | Reagovat

[1]: Děkuju. Přiznávám, že s tím souhlasím. Přílišný nátlak bývá často až moc. Nemám na mysli tento případ, ale rozhlížím se okolo sebe.

A mám to víceméně stejné - zaprvé, odpovídat na komenty tak nějak nestíhám, stejně jako je i psát. Což mě taky občas mrzí.
Tvůj komentář je trefný a výstižný, děkuju.

A taky se mi ta fanfikce líbí. :)

3 Anonym Anonym | 12. července 2015 v 16:06 | Reagovat

Omlouvám se, že píšu tak pozdě, nejsem zrovna stálým návštěvníkem blogu, proto děkuji tak pozdě: takže, moc děkuji, že jsi to vydala, potěšilo mě to.

4 Bea(st) Bea(st) | 13. července 2015 v 10:54 | Reagovat

Trochu pozdějc ale i tak díky že jsi to napsala, jinak bych si to neuvědomila...

5 Natali Natali | 21. srpna 2015 v 8:44 | Reagovat

Ještě další pokračování ! Bude ne ? ( psí ožižka )

6 Ami Ami | E-mail | Web | 14. prosince 2015 v 16:53 | Reagovat

[2]: Awww, tak to prestanem sa vyhrážať blogerom, nech píšu (ja už s tým skoncujem, sľubujem xD)

A autor tohto člänku vlastne aj ukázal, že sa do FNAF rozumie xD. Hneď som začala chápať, že hento je mŕtvy Purple Guy v Springtrapovi xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)