Slender's Diary- Day #4

25. května 2015 v 17:34 | LittleBadPrincess |  Slender's Diary (DOKONČENO)
Asi by chtělo napsat příběh Arisu i Izumi, že? A k tomu mám v sešitě na matiku náčrty dalšího svého OC, a to Allisona. Uvidím, kolikrát to jeho jméno ještě změním =DD Netěště se, bude to katastrofa XD

A mimochodem! Margaret, kámošku z DA, napadlo, že by mohla zkoušet SD ztvárnit do anglických komiksů a dávat to na DA, protože prý z toho chcípala, když to četla =DDD
No není skvělá??
Margareeeet, děkujuuu!!! ^^ (BTW, Margaret, dneska jsem zase umírala smíchy nad tím obrázkem oběšenýho Purple Guye xDDDDD)
A ještě vzkaz pro Iharo! Dala jsem sem tvoje OCčka, obrázek sem k tomu brzo přihodím, nemám je dokreslený x(((( Brzo budooou =D Promiň za to zpoždění XD
Konec keců, tady to máte! XDDay #4, 00:00
Hodiny s kukačkou, visící na zdi, jednou kdysi upravené Laughing Jackem, odbily skřehotavě půlnoc. Shadow Walker se usmála.

"Jak tak koukám, jdete na lov, žejo? Mohla bych jít s váma?" ohlédla se Shadow za mě a viděla Jeffa, pohazujícího si s nožem.

"Jasně," kývl jsem. Lazari vypískla radostí a chytila Sally za ruku, spolu vyběhly znovu ze dveří. Běhaly po trávě a smály se.

Vyšli jsme z domu. Prošli jsme hluboký les, ve kterém se náš Slender Mansion ukrýval, a dostali jsme se do nejbližší vesnice. Lampy v prázdných ulicích matně poblikávaly. Venku chodilo hodně málo lidí. Tahle vesnička byla vážně malinkatá. Ale tím líp, alespoň budeme mít tu možnost zlikvidovat ji celou. Jeff si dneska asi vážně užije.
Škoda jenom, že nás je tady zatím tak málo. Ale popravdě, na malou vesnici málo vrahů, to je ideální. Vím tu poblíž o treochu větším městě, takže až by nás tu bylo víc, tak by to asi šlo.

První zaútočil samosebou Jeff. Vlítl do prvního domu, který viděl. Zarazit ho nemělo cenu. Za několik sekund se z toho domu ozval vyděšený výkřik a po další chvíli vyšel Jeff z domu, široce se usmíval a zářil spokojeností. Mikinu měl celou od krve. Smiley, který doposud seděl, k němu přiběhl a olízl mu krev na mikině. Jeff ho pohladil.

Odněkud z dálky se ozval další vyděšený výkřik. Ohlédl jsem se. Všichni jsme byli tady. Je tu snad někde nějaký další vrah? Někdo od nás? Nebo snad někdo proti nám?

Všichni nastražili uši. Smile vykročil tím směrem, odkud výkřik vyšel. Následovali jsme ho.

Došli jsme na druhý konec vesnice. Stáli jsme před normálně vypadajícím domem, s rozsvícenými světly. V oknech se pohybovaly něčí siluety. Vypadalo to jako dvě dívky. Jedna z nich držela v ruce šátek, ze kterého něco kapalo. Druhá se na ni dívala a něco tiše říkala. Rozhodl jsem se vstoupit do domu.

Vyšel jsem po schodech do prvního patra, ve kterém se pohybovaly ty siluety. Ostatní creepy mě následovaly. Musel jsem se krčit, abych se nepraštil hlavou o strop. Vysoká Shadow Walker mou situaci naprosto chápala.

Došli jsme do místnosti, ve které jsem viděl ty osoby. Musel jsem se ale nejdřív zorientovat, tenhle dům byl pro mě naprosto neznámý.

Našel jsem tu místnost, ve které jsem je viděl. Už teď jsem tu cítil smrt, vznášela se ve vzduchu. Dokážu to poznat.

Stály tam dvě dívky; jedna roztomile vypadající rudovlasá dívka, s krvavým šátkem v ruce, z úst jí odkapávala krev. Pološílený výraz si pohrával s její tváří. Vedle ní, s knihou v ruce, stála další dívka, s vínovými vlasy a žlutýma očima. Mluvila na tu první dívku.

"Špatně, špatně, a zase špatně! Měla bys vědět, že pokud někoho zabiješ takhle, můžou tě najít. Víš moc dobře, že ti to říkám pořád. Ale ty.. Ty máš svou hlavu. Hraješ si na chytrou. Moc dobře víš, že já jsem ta nechytřejší!"

"Klid, klid, moc dobře vím, že jsi Ta Nejchytřejší. Já ti to neberu, respektuju to. Ale sakra, nech mě zabíjet podle mých představ!" odpověděla ji ta druhá.

"Monique de Astelyn! Já ti tu radím! Víš, že policie tě může kdykoliv najít, a co pak s tebou bude? Hm?" rozkřikla se ta s vínovými vlasy.

"Neříkej mi tak! Jsem Mona!" odpověděla stejným tónem rudovláska.

Pak si mě obě dvě všimly a zarazily se. Nebyl to strach co jsem viděl v jejich očích, ale asi se naštvaly, že je někdo vyrušuje.

"Omlouvám se, že otravuju," řekl jsem s klidem.

"S-Slenderman?" pozvedla žlutooká jedno obočí.

"Ano," kývl jsem na ni. "A vy jste..?"

"Tohleto," ukázala ta s vínovými vlasy na rudovlásku, "je Monique de Astelyn."

Když si všimla, jak na ní Monique hodila zabijáckým pohledem, ještě dodala: "Aka Bloody Mona. A já, já jsem Ta Chytrá. The Clever One. Jsem ta nejchytřejší," usmála se povýšeně. Kývl jsem na souhlas.

"A jste taky vrahové, jak tak koukám," podíval jsem se na Monu, která byla celá od krve. Ta s úsměvem kývla.

"Ano," řekla. "Vy taky, jak vidím," pohlédla na Jeffa, který si olizoval z prstů krev.

"Kde žijete?" zeptal jsem se.

"Nikde, jen chodíme a vraždíme," vyhrkla Mona, dřív než stihla The Clever One něco říct. Ta po ní hodila tak chladný pohled, že z toho Jeffa podle jeho pohybu docela zamrazilo.

"A nechcete žít s námi ve Slender Mansion?" podběhla mě Lazari a usmívala se na The Clever One. Ta kývla. Za Lazari přiběhla Sally a pohlédla na Monu.

"Vybereme vám skvělé pokoje!" zvedla ruce. Mona se vesele usmála.

"Dobrá," kývla Mona. The Clever One souhlasila.

"Takže, nejdřív si ale hezky povraždíme v týhle vesničce," usmál se Jeff. "Mám to slíbené."

Mona znovu kývla. Spolu všichni sešli do spodního patra. Jeffrey pohlédl z okna. Venku, ve tmě, chodila jedna osoba. Cizí silueta. Obyčejný člověk. Jeff vycítil možnost zabíjet. Jako naprostý šílenec proskočil oknem nejblíž té osobě. Měl sakra štěstí, že se nepořezal. Sakra štěstí.

Dopadl před tu siluetu a udělal kotoul. Pak se zvedl na nohy a ukázal osobě nůž. Chystal se ji do toho člověka zapíchnout.

Nejen mě, ale všechny z nás podivilo, že osoba nehnula ani brvou. Jakoby to čekala, vůbec se ho nelekla. Malými kroky pokračovala v cestě.

"Uhni," ozvalo se zpoza kapuce stažené do obličeje. Osoba v dlouhém černém plášti spadající až na zem zvedla ruku a bleskurychle praštila Jeffa do ruky, takže mu nůž vypadl na zem. Chtěl se po něm natáhnout, ale osoba nůž přišlápla. Pak ho odkopla a zopakovala Jeffovi větu.

"Uhni."

Strčila do něj ramenem a znovu pokračovala v cestě. Popravdě jsem nikdy neviděl Jeffreyho takhle překvapeného. Vyjeveně zíral na zahalenou osobu ztrácející se ve tmě uliček. Pak se rozpomenul a došel k noži, sehnul se pro něj. Když se ale zvedal a napřahoval se, aby ho po osobě hodil, jenže mu těsně před hlavou prolétl jiný nůž, pravděpodobně patřící té osobě. To už vypadal Jeff vážně poněkud vyděšeně. Přišlo mi to komické. Všichni jsme stáli u oken a sledovali, co se venku děje.

"Co jsi zač?" vykřikl na osobu Jeff. Osoba se otočila, černou kapucu dlouhého, černého, zdá se, že kožešinového, pláště, měla staženou tak, že nebylo možné vidět jí do obličeje.

"Co jsem zač?" ozval se chladný smích. Osoba si pomalu sundala kapucu.

"Říkej mi Arisu."

Odhalila tak dívčí tvář, zpoloviny obvázanou, takže jedno její oko nebylo vidět. Žluté vlasy jí splývaly na černém triku s lebkou, přes který měla právě ten velký plášť. Na levém koleni měla černé džíny trochu zašpiněné od bláta. Poněkud děsivě se usmívala, svým zbylým, černým okem sledovala Jeffa, který na ni poněkud podiveně zíral.
(Oh, ano, já sem nedokážu dát svůj obrázek XD Ale tenhle, co Lasky111 nakreslila, je naprosto super, ne? XD)

Sally vedle mě zadržela dech. Hned mě napadlo, o čem přemýšlí, Že by se mezi nás docela hodila. Taky mě to napadlo. Nevydržel jsem to, skrčil jsem se a prošel jsem dveřmi. Arisu se po mě ani neohlédla. Stála jako solný sloup s okem přilepeným na Jeffovi. Žádný viditelný pohyb. I když mě musela slyšet.

"Co tu děláš, Arisu?" zeptal jsem se. Znovu se ani nepohnula, jen rovnou odpověděla.

"Mám stejné právo vraždit, jako vy."

Docela suchá a nepřesná odpověď, pomyslel jsem si, i když podle výrazů ostatních stačila. Mě ale zajímalo, co tady vlastně chce, proč zrovna tady, jak se sem dostala a tak různě.

"Nic víc vědět nechceš?" poprvé se na mě otočila. Pak se k nám otočila zády, nahodila si přes hlavu kapucu a odkráčela. Zmateně jsme se za ní dívali. Vůbec jsem teďka to, co se stalo, nepochopil. Jako první z nás jsem se ohlédl po ostatních. Všichni jenom stáli a zírali.

První pohyb udělal Jeff. Rozeběhl se za ní, s nožem v ruce. Zamířil do jednoho domu, ve kterém zmizela i Arisu. Vydali jsme se za ním. Z toho domu se ozval Jeffův typický, upištěný, skoro až dívčí hlas.

"NECH MĚ BÝT!!!"

Po chvíli z domu, vedle kterého jsme všichni stáli, protože dál jsme zatím dojít nesthli, vyběhla Arisu z nožem v ruce a tentokrát definitivně zmizela ve tmě. Za ní se vyřítil Jeff.

"MŮJ NŮŮŮŮŮŮŽ!!!" snažil se běžet za Arisu, jenže ta se nám všem v té tmě ztratila. Z Jeffova chování se dalo usoudit jediné - sebrala mu nůž. A pravděpodobně mu ho nehodlá vrátit.

"Takže.." zatvářil se nehorázně zklamaně, "dnešní lov asi končí.."

Věděl jsem, že pokračovat v lovu by vůči němu bylo zatraceně nefér. Bez svého nože, který nesl tolik jeho vzpomínek - zavraždění jeho rodičů, bratra Liua, jeho první vraždy - nedokázal vraždit. Bylo to divné, ale s žádným jiným nožem si tolik "nerozuměl". Bylo mi ho snad i líto. Rozhodli jsme se vrátit do Slender Mansion. Docela mě překvapilo, že nikdo neprotestoval. Smiley šel sklesle vedle Jeffa, cítil jeho zklamanost. Občas do něj žďuchnul čumákem, ale Jeffovi to nepomohlo. Pravděpodobně bude zbytek dne jen nešťastně ležet na posteli. Nebo hledat Arisu. Tohle od ní hezký vůči Jeffovi nebylo. Pravděpodobně ji za to bude Jeff nenávidět. Ani se mu nedivím.


Izumi nemohla od deníku odtrhnout oči. Zarazilo ji, že z onoho dne není víc zápisu, ale předpokládala, že pravděpodobně měl Slenderman spoustu dalších věcí na práci, než jen psát do deníku.

Odkašlala si. Začínalo jí být líp. Ale asi bude muset ještě nějakou dobu počkat, než vůbec bude schopná někam jít.

Kdyby tu tak někdo se mnou byl... napadlo ji, ale pak tu myšlenku okamžitě zavrhla. Ona nepotřebuje někoho vedle sebe. Je naprosto samostatná samotářská, docela podivná holka, která má za sebou víc věcí, než by se dalo čekat.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silver Silver | 25. května 2015 v 17:42 | Reagovat

ÁWSOMNÍ

2 Little Bad Princess (STIAK) Little Bad Princess (STIAK) | Web | 25. května 2015 v 18:06 | Reagovat

[1]: Vážně? Yeey! Děkuju! ^^

3 Nika Nika | E-mail | Web | 25. května 2015 v 20:22 | Reagovat

Jeeeeeej SD !! :33 Super část! ^^

4 Kris Kris | E-mail | Web | 26. května 2015 v 8:52 | Reagovat

Hustý! Je to tak epicky! Vydávej to víc xD

5 MarkísímoAlaKoberec MarkísímoAlaKoberec | E-mail | 26. května 2015 v 15:02 | Reagovat

Tohle je epickééé xD
je to fakt husté, jako vždy mě to hodně pobavilo xD

btw. chudák jeffík ;-; x'DDD

6 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 26. května 2015 v 20:50 | Reagovat

Tleskám, má drahá!! TCO poučující Monu je přesná!
(Snad jen se do toho drze vložím a upomenu, že Mona je víc dítě a miluje psy, takže Sally a Smiley u ní mají vždy přednost... A TCO ... Teoreticky vzato je to svině, ne moc vychloubačná svině... A její odpovědi bývají krátké a úderné jako rány hlavou o zrcadlo...)
Dost mého, jdeme zpět k tobě... Neomlouvej se za spoždění, prosím tě!!! Je jen na tobě kdy, co a jak nakreslíš.
Jinak na další Slender's Diary jsem byla děsně natěšená, strašně mě to baví!!! A ještě když tam jsou teď holky? Heh, ne, to nemá vliv! Je to geniusááální!!! (K: Iharo, co je to za slovo?)
Už aby tu byl další díííííl!!!
Ale vážně, na další díl nebudu čekat tak moc dlouho, že ne??? ŽE NE????? *zděšená valí očka a čeká odpověď*

7 suri02 suri02 | E-mail | Web | 28. května 2015 v 10:18 | Reagovat

Super! Pokračuuuj! xD

8 LittleBadPrincess (STIAK) LittleBadPrincess (STIAK) | 29. května 2015 v 8:01 | Reagovat

[3]: Děkuju moc!

[4]: Budu se snažit :'D Díky!!

[5]: Močkat, Markisímo... KOBEREC?? What? O ničem nevím! Tu přezdívku ti vymyslela Zaly? XDDD

[6]: Vážně? Děkuju za radu! :'D A jsem hrozně ráda, že se líbí :3

[7]: Anooo XDD BUdu se snažit :P

9 Silia Silia | E-mail | 31. května 2015 v 14:14 | Reagovat

Chudák Jeff :-( Si krutá !!!! :-D inac je to bomba O_O  :D

10 Markísímo ala koberec Markísímo ala koberec | E-mail | 31. května 2015 v 16:05 | Reagovat

Ne ne, to víš, já jsem koberec, ti to klidně rozepíšu jestli chceš, ale vážně. na DA jsem známá jako koberec xD

11 STIAK STIAK | Web | 11. října 2015 v 16:10 | Reagovat

[9]: Krutý k Jeffovi bývá každý :(( :D a díky moc! ^^

[10]: Ale já to stále nechápu. Jakto? :D Odkaď se vzalo Koberec? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama