Strangled Red

5. dubna 2015 v 12:34 | Little Bad Princess |  CR∃∃P⑂P∀S⊥∀
Existují tuny příběhů o hacknutých Pokémon hrách. Některé jsou třeba jen o tom, jak jste od začátku jako duch.

Některé jsou poněkud praštěné, prostě hloupé příběhy o tom, jak jednotlivci umírají poté, co si zahrají hru, nebo že k nim hra mluví. Bože, to ti autoři nevědí, že míň je víc, když chtějí tohle psát? No, nic, odbočil jsem od tématu.


Tyhle hacknuté hry mě vždycky zajímaly. Bohužel nebyly nikde v žádném pořádném obchodě, na eBay, ani je třeba nedávali bezdomovci kolemjdoucím.


Neměl jsem žádné potěšení setkat se s těmito děsivými lidmi rozdávající hacky, jen jsem jednou našel tuhle zvláštní kazetu v odpadcích, když zrovna zase probíhal vývoz nepořádku a vůz na odpadky se zastavil u souseda.


Všimnul jsem si té hry a zeptal jsem se řidiče toho auta, jestli bych si ji nemohl vzít. Neviděl důvod, proč ne. Samozřejmě jsem se pak ještě zeptal sousedů, jestli to opravdu chtěli vyhodit, a jestli si to teda vážně můžu vzít. Pravděpodobně jsem je uvedl do rozpaků, protože tu hru asi nikdy v životě neviděli.


Jejich malý syn se po té hře natáhl, hned, jak uviděl Pokémona Charizarda na obalu.

❝Mami! Pokémoni! Já to chci!❞

Kompletní verzi najdete na následujícím odkazu:

Překlad je můj a jakékoliv nepovolené zacházení s ním (tj. kopírování, využívání pod vaším jménem, publikování bez mého vědomí atd.) bude nahlášeno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)