Slender's Diary- Day #3

26. dubna 2015 v 12:00 | Little Bad Princess |  Slender's Diary (DOKONČENO)
Izumi zaúpěla v šílené bolesti. Pomalu rozevírala past, ve které jí uvízla noha. Radši se nedívala, jak zuby pasti pomaličku uvolňují její krvácející nohu. V té šílené agónii.

Když už byly zuby pasti konečně dostatečně daleko od sebe, rychle nohu vystrčila a past pustila. Ozvala se rána, když do sebe svě poloviny pasti narazily. Izumi přejel mráz po zádech, ale ulevila si, že je její noha pryč z pasti. Začala pomalu kulhat domů. Když vyšla z lesa k nejbližší silnici, což bylo okolo půl kilometru daleko, svezla se na zem a omdlela. To všechno na ní bylo moc.


Přespala v příkopu u cesty. Nikdo si jí nevšiml. A když ano, tak jí nepomohl. Izumi se vzbudila, v ruce svírala Slendermanův deníček. Byla promrzlá až na kost, jistě se podchladila. Stoupla si na nohy, zamotala se jí hlava. Opatrně vykročila směrem ke svému domovu. Cestu odtud už moc dobře znala. Bolela jí hlava, z nohy jí samosebou také vystřelovala bolest, a navíc se klepala zimou. Když konečně došla, celá vyklepaná, domů, převlékla se z promoklého špinavého oblečení, lehla si do postele a vděčně se přikryla. Po chvíli se zvedla a udělala si čaj. Rodiče stále nebyli doma. Vlastně... všichni si mysleli, že jsou na dovolené. Jen Izumi ale znala pravdu, a tajila ji před světem. Posadila se s hrnkem horkého čaje na postel, a pomalu usrkávala. Až se uzdraví, musí ten podivný dům, kde našla deníček, znovu prozkoumat. Počkat, ten deníček!

Izumi ho otevřela na místě, kde skončil poslední zápis.


Day #3, 10:00
Poněkud mě překvapilo, že přišel Skroll. Nemá mě zrovna v lásce. Narážíme na sebe jedovatýma poznámkama, jak jen to jde. Takže to, proč přišel, nechápu.
Taky nerozumím tomu, proč přivedl Veronicu, Sarah, Tessu a Leryl. Ale je to příjemné překvápko. Už jsou zabydlené ve svých pokojích. Právě se spolu s Jane něčemu spolu hihňají. Je to komické. Vůbec nevím, jestli má dneska někdo přijet. Ale místa je tu stále hromada. Určitě dneska půjdeme lovit. Alespoň většina z nás.


Uslyšel jsem, jak kdosi scházel dolů. Podle kroků a zvuků podpatků na dřevěných schodech to musela být Jane.

"Kam jdeš?" zeptal jsem se nezaujatě, když se mihla u mých otevřených dveří. "Snad nejdeš lovit za světla." Pak jsem na ni pohlédl. Neměla v ruce nůž jako vždy, když jde ven, zato měla na očích velké sluneční brýle a vypadala... Celkem hodně jako normální člověk. Dokonce měla kabelku a myslím, že i šaty si vyměnila, tyhle byly spíš volnější, letní.

"Je nás tu víc. Někdo by se mohl postarat, abychom všichni neumřeli hlady," pokusila se o vydařený vlídný úsměv.

"Nákupy?" konstatoval jsem, jenže to znělo spíš jako otázka.

"Přesně tak," odpověděla.

"No hodně štěstí," popřál jsem a ona vyrazila ven.

Tak jsem seděl na posteli a přemýšlel. Návštěvu nečekáme. Pravděpodobně. Ani jsem nevnímal, že začal nahoře narůstat hluk. Vrátil jsem se do reality, až když do mého pokoje vstoupil Skroll. Skroll... On? To jako vážně? Ten, se kterým se asi nejvíce v tomto domě nenávidím, právě přišel bez svého škodolibého nenávistného výrazu ke mě dnes přišel do pokoje.

"Co se děje?" zeptal jsem se dřív, než stihl cokoliv říct.

"Nic moc vážnýho. Jen jsme našli v jednom z pokojů krabici se sekerama, když jsme se po domě procházeli. Pravděpodobně patří někomu z nás, ale nevím komu." Zamyšleně jsem se zvedal z postele a následoval jsem Skrolla nahoru. Zavedl mě do jednoho prázdného pokoje. Teda... ne moc prázdného. Byli tam všichni kromě Sally, která tvrdě spala u sebe v pokoji. Asi si šetřila síly na noc. Když se rozhodne, že s náma půjde lovit, chová se naprosto hyperaktivně a bez trochu víc spánku předem by asi zkolabovala únavou. Zpátky k tomu, co se tam dělo. Stáli tam všichni u kartonové bedny, která byla zaplněná sekerami. Kdykoliv se nikdo nedíval, pokusil se Toby natáhnout pro jednu ze sekerek, aby jich měl víc. Vždycky mu ale plán překazil Masky.

"Kde se to tu vzalo?" prořízl jsem ticho.

"Našli jsme to tu," řekla klidně Clockwork.

"Čí to je?" položil jsem další otázku.

"To se neví," pokrčil rameny Masky a fláknul Tobyho přes ruku, která se snažila získat alespoň jednu sekerku. Toby se stáhnul zpátky dozadu, vrhnul po Maskym vražedný pohled.

"Myslím, že to bude patřit Jane," řekl Hoody.

"Meh, nemyslím si, že by si Jane uchovávala sekerky. To mi k ní tak trochu nesedí. Ona je spíš přes ty kudly, taková kudlanka," zasmál se Jeff nad svým vtipem. Mě to tak vtipný nepřišlo, a tak jsem Jeffovi rovnou jednu ubalil chapadlem. Na jeho bílé tváři se začal červenat obtisk mého chapadla. Jeff se chytil za tvář.

"Můj krásný obličej!!!" odběhl do koupelny.

"No, od Jeffreyho bude asi klid. Toby, vážně není ta krabice tvoje?" měřil jsem si Tobyho pohledem. Poznal jsem, že řekne pravdu.

"N-ne." Můj pohled mu byl asi nepříjemný. Přestal jsem ho probodávat svýma neexistujícíma očima a zaměřil jsem se na problém s krabicí.

"Asi bychom to měli na pár hodin odložit. Nechte krabici krabicí. Jane se k tomu vyjádří, až přijde."

Kupodivu se mnou naprosto všichni souhlasili, a tak jsme nechali krabici krabicí, a po Tobyho posledním neúspěšném pokusu přivlastnit si jednu sekeru jsme se přesunuli do obýváku. Sally stále spala. Všichni jsme seděli na nějakém gauči. Rozhlížel jsem se. Clockwork ležela v příjemném objetí Tobyho, Masky se od Hoodyho vzdálil na druhý konec místnosti, Skroll se usadil na schodech, Leryl, Sarah, Tessa a Veronica spolu o něčem zaujatě hovořily, Eyeless Jack ťukal prsty do svého křesla a Jeff se nervózně otáčel. Pořád se ohlížel k oknu, a pak se zas vrátil do předešlé polohy a opřel si bradu o ruku. A zase se otočil. Myslel jsem, že si s Jane zase něco provedli, a on má strach, kdy a kde se zase objeví.


Jenže on neočekával Jane. Když se jednou otočil a venku se v tu chvíli mihlo cosi červenohnědého, vyletěl z křesla ven z domu. Jen jsem za ním hodil pohled. Co to bylo? Všichni z místnosti se dívali na místo, kudy Jeff vyběhl, takže na dveře vedoucí do hlavní chodby.


Vysvětlení se nám doneslo během půl minuty. Slyšel jsem zvenčí Jeffův hlas.
"Tak tady jsi, ty obřisko! Já tě hledal! Měl jsem strach, že si tě někdo odnesl!"
Jeff po chvíli vkročil do místnosti a za ním vrtěl ocasem SmileDog. Špinavý, mokrý Smiley. Když vešel doprostřed místnosti, otřepal se. Neodpustil jsem si facepalm. Jeff to tu bude muset uklidit. Zabere mu to asi dost dlouho.

Ohlédl jsem se, za Smilem vedly špinavé blátivé stopy přes celý obývák. Suprový.

"Smiley!" vykřikla vesele Clockwork a objala špinavého obrovského červeného psa okolo jeho mohutného krku. Smile ji olízl, a Clockwork se tomu vesele zasmála. Bylo fajn ji vidět takhle veselou. Pak si ale uvědomila, jak je Smile špinavý, a tak ho pustila a doporučila mu koupel. Spíš ne Smileymu, ale Jeffovi, a nedoporučila ji, nýbrž přikázala.


Jeff a Smile se otočili zpátky směrem k chodbě, kde byla i koupelna. Za chvíli bylo slyšet, jak Jeff natáčí do vany vodu. Musel jsem se zasmát. Psychopatický vrah právě koupe psychopatického psa. Komické. Navíc to byl zrovna Jeff. Tomu se nedalo nesmát.


Otevřely se hlavní dveře, dovnitř vešla Jane. Hned po překročení domovního práhu si všimla špíny od Smile Doga. Bylo jí hned vše jasné.

"Jeffrey!!" vykřikla. Jeff ji ale nevnímal, musel zrovna "koupat svého pejsánka". Nad touhle větou jsem se obzvlášť zasmál.

"Jane, prosím, klid. Jeff to tu má za úkol uklidit," začal jsem.

Jane se už nadechovala, že chce něco říct, když za ní přiběhla Clockwork, kvůli té krabici. Jane se zatvářila překvapeně.

"Cože? Ne, o žádný krabici nevím! Plná seker? Víš, že ty nejsou můj typ," poklepávala Jane nohou na podlahu, což u ní bylo úplně normální.23:48
Krabice určitě nepatří Jane, ale vůbec mi není jasný, komu teda bude patřit. Zrovna se chystáme na lov. Sally celý den prospala, takže mě krapet děsí, jak dalece bude dneska hyperaktivní.

Jsme připravení. Masky se nabídl, že to tu bude hlídat, zatímco budeme pryč. Jack si právě ještě dobrušuje skalpel, Sally si hraje s medvídkem. Najednou zazvonil zvonek u dveří. Žeby sem šla nějaká další creepa? Místa je tu dost, takže proč ne.

Přešel jsem k domovním dveřím a sáhnul na kliku. Čekal jsem, že za dveřmi bude stát nějaká creepa, která je tak průměrně vysoká, takže jsem sklonil hlavu, abych se mohl tomu "návštěvníkovi" dívat přímo do tváře. Otevřel jsem dveře. Místo do tváře creepy jsem se díval na hrudník Shadow Walker. Zahanbeně jsem zvedl hlavu a pohlédl jí do jejích zajímavých očí.

"Můžeme dál?" usmála se Shadow.

"Můžeme?" Přehlédl jsem někoho?

Za Shadow Walker se krčila se sladkým výrazem Lazari.

Sally zpoza mě vyběhla.
"Lazi!" objala Lazari. Obě dvě poskakovaly radostně na místě, byly rády, že se vidí. Potom Sally zatahala Shadow Walker za nohu. "Obejmeš mě?"

Shadow Walker si s úsměvem klekla na zem a Sally se jí vrhnula kolem krku. Do objetí se vmísila i Lazari. Smály se.

Shadow si může vybrat pokoj, a Lazari by mohla bydlet se Sally. Snad jim to vadit nebude.


Ospalá Izumi se opřela do polštáře a usínala.

Nikdo o mé minulosti nesmí vědět. Nikdo. Nikdo. Nikdo... 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 26. dubna 2015 v 12:15 | Reagovat

Super! Piššš! :D

2 suri02 suri02 | E-mail | Web | 26. dubna 2015 v 12:18 | Reagovat

Místo do tváře Creepy jsem se díval na hrudník Shadow Walker xDDDD Tak to mě dostalo xDD Super! Díki moc, že jsi tam dala Shadow! Pokračuj!

3 wtf guay6546 wtf guay6546 | 26. dubna 2015 v 14:51 | Reagovat

jxdjsdgfhgsdjdhsjgfiojfleghdjdjdfksgfn

4 San San | 26. dubna 2015 v 16:28 | Reagovat

Yay. :D Včera jsem si před spaním četla ty předchozí části a říkala si že by bylo super kdybys někdy teď napsala další část. Stopro pokračuj. :-)

5 Adís Eliadora Adís Eliadora | Web | 26. dubna 2015 v 17:14 | Reagovat

To je hrubééé !! :33 ><

6 Marketa Kaki Marketa Kaki | Web | 26. dubna 2015 v 21:05 | Reagovat

Být tebou píšu, mohla by ses dostat totiž do problémů! Do velkých problémů... Normálně kámoška má sekyrku! :3333 *le psycho smile*

7 You know my name... You know my name... | 27. dubna 2015 v 17:16 | Reagovat

Další část, nebo tady někdo uvidí bílá ošiška a já to nebudu. >:3

8 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 23:23 | Reagovat

[1]: Děkuju! Budu se snažit! X3

[2]: Chcípala jsem, když jsem to psala xDDDD budu muset přidávat víc vtipných částí x3

[3]:  hajdosnabaksmaldbsldbdlfprjfhdndkcnxkxnalsnwlsjdkfndksksndkxkdnsksns

[4]: Fakt jo? Jsem moc ráda, že se líbí! C: budu pokračovat ^^

[5]: Děkuju moc! X3

[6]: Ale prosímtě, ty si určitě vymýšlíš! *radši píše, protože zná psycho-Maki xD*

[7]: Jééé, bílá ošiška! XD já se bojím! XD no jooo lidi, už jdu psát xD

9 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 11:05 | Reagovat

Jáááy! Další, další, další! To je geniááální!!! Prosím!! Dalšííííííí !!
Je to skvělé, čte se to dobře a prostě... jeeeej!!! A Smiley!!! Smiley je tam taky! Jupí jej!!

10 Little Bad Princess (STIAK) Little Bad Princess (STIAK) | Web | 28. dubna 2015 v 16:43 | Reagovat

[9]: Fakt se ti to líííbíííí? X333333 děkuju! Hrozně moc děkuju! X3 Jaja, už jsem tam chtěla dát Smileyho XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama