Slender's Diary - Opening

21. března 2015 v 7:40 | Stiak |  Slender's Diary (DOKONČENO)
EDIT 20. 4. 2016: Ano...
To, co si přečtete, je má stará a Creepypastu kurvící fanfikce... Snažila jsem se to koncem nějak zachránit, nah ;u;
Sorry...
A fakt to nečtěte, jsou tu lepší věci :'D
Já to jen nechci odstranit, hezky se mi na to vzpomíná a alespoň uvidíte, že i já byla kdysi shit xD

Jopik! STIAK se kopla do zadku a napsala Opening své první fanfikce! Nojo, předokládám, že toho bude víc, mám totiž nápady na ještě jednu fanfikci. Zatím tu je ↓tohle↓ xD nápad je od GirlyQueen xD hezké počteníčko xD


Už bych měla jít domů. Nelíbí se mi to tu. Je tma. Vážně bych už měla jít.Izumi byla v lese. Byl to dost hluboký les, nikdo tam nikdy nechodil. Říkalo se, že tam straší. Navíc stromy byly vždy tak blízko u sebe, že člověk přes ně moc daleko nepohlédl, a k tomu kvůli nim tam procházelo jen málo slunečních paprsků, pokud zrovna slunce svítilo. Jak tak šla, stromy začaly řídnout. Super, pomyslela si. Už budu venku.

Ale nebyla. Dostala se jen na nějakou skoro-mýtinu, sem tam byl strom. A vzadu, za mýtinou, se vyjímal obrovský barák. Izumi chtěla vykročit, ale pak se zarazila. Něco ji znepokojilo. A měla důvod být znepokojená. A to dost velký.

Na zemi ležela past na medvědy. Obrovská, doširoka otevřená klidně ležela dokonale skrytá v trávě.


A vedle ní další. A další. Mýtina byla celá plná medvědích pastí, a některé byly sakra dobře skryté. Najednou se Izumi neodvážila ani pohnout. Rozhlédla se těsně na místa okolo sebe, jestli někde u ní náhodou není past. Dobrý, snad tu nic není. Přešla pár kroků nalevo a vzala jeden velký kámen. Pak jí došlo, že to mohla být smrtelná chyba. Pasti mohly být všude. Naštěstí tohle bylo v pohodě, nic se nestalo. Zhluboka si oddechla.

Kámen, který držela v rukou, vážil nejmíň dvě kila. Pořádně se s ním napřáhla a hodila ho na nejbližší past.

Jakmile kámen dopadl, past se rychle a hlučně zaklapla. Okej, tak možnost, že nefungují, je vyloučena. Takže je skoro nemožné se k tomu domu dostat. Ale proč je tak chráněný, proč?
Dívka udělala první krok, pak další a další, a pomalu, ale ladně začala tančit mezi pastmi.


Páni, vydechla a sedla si na nejbližší pařez. Já to fakt dokázala! Přežila jsem to!

Otřela si z čela pot a sáhla si na svůj bok, kam ji škrábla jedna z pastí, které se omylem dotkla, ani nevěděla, jak se to mohlo stát. Ale přežila to, a to je hlavní. Musela si pogratulovat. Mohla by jít hned dělat baletku nebo něco podobného. Ale teď zpátky do reality. Kam jsem se to teda dostala?


Izumi šla dál, cestou byla nanejvýš ostražitá, aby objevila případnou past dřív, než by se do ní chytila. Pokračovala přímo k tomu domu. Byl vysoký a obrovský. Ale taky zchátralý a opuštěný. Nyní stála přímo u něj. Dívala se na masivní polootevřené dveře a váhala, jestli má jít dovnitř. Nakonec se rozhodla dveře otevřít dokořán a vstoupit do domu.


Ocitla se v chodbě, a tak vstoupila do prvních dveří. Dostala se do místnosti se sakra dlouhou postelí. Jinak byla místnost prázdná, bílé stěny, dřevěná podlaha... Až na jeden znepokojující fakt. A tím byly rudé skvrny od krve na stěnách, podlaze i posteli.

"Fajn no," špitla. "To mě trochu děsí."

Přešla k posteli. Byla neustlaná, s černočerným povlečením. A na povlečení se vyjímal stejně černý, ledabyle pohozený deník s jasně bílým načmáraným nápisem "SLENDER'S".


Takže okay, tohle je co? Co to má společnýho se Slendermanem?

Pak jí něco došlo. Pohlédla nad sebe. Vysoký strop, pak enormně dlouhá postel a deník s nápisem "SLENDER'S". Už to pochopila. Tahle místnost asi patřila Slendermanovi. A ten deník možná taky.

Izumi vzala deník do ruky, posadila se na postel a otevřela ho na první straně.
Day #0, 10:58
Den nula. Tak určitě. Ale pokusím se to líp vysvětlit. Něco se bude dít, ale ještě nic nezačalo. Teprve zítra. Prostě den nula.


A teď k tomu, co se bude dít. Stěhujeme se. Snad to bude v pohodě. Nu, jak začít... říkají mi Slenderman, ale většina creepypast mě oslovuje jenom Slendy. Dohodl jsem se s většinou creep, že se nastěhujeme všichni spolu do nového domu. Má to plno výhod. Zatím jsme byli všichni roztroušeni tak nějak všude, což moc výhodné nebylo. Teď jsme ale já se Sally, Jeffem, Jane a Eyeless Jackem našli opuštěný dům. Je fakt veliký, má tři patra, a to ani nemluvím o tom, jak vysoko tam jsou stropy, takže se tam v pohodě vejdu. To se mi celkem ulevilo, protože právě tohle bývá často problém. No, zítra se ještě na ten dům mrknem a pak se teda asi nastěhujeme.

Po pár dnech by měli přijíždět další Creepy, nejdřív asi přijedou Masky s Hoodym, a možná s nimi Toby a Clockwork, protože to mají sem nejblíž. Každopádně to tu má spoustu, ale fakt spoustu místností, od prvního patra až nahoru. Okolo domu asi nastražím pasti, nechci riskovat, že nás někdo navštíví. Jen musím promyslet, jak se přes ty pasti dostaneme my.

Napadá mě, že bychom nějak vytvořili v podzemí tunel, jeskyni, kterou by se dalo projít přímo pod pastmi. No, dneska jsem toho moc nenapsal, já vím, ale Sally mě volá. Už jsem unavený, takže půjdu asi v klidu prospat den. Celkem se těším na noc, až znovu omrkneme dům. Když ho uviděla Sally, byla nadšená a vybírala si pokoj. Snad to tam bude v pohodě...Izumi zvedla hlavu od deníku. Takže, oni se sem chtějí nastěhovat creepy? Né, počkat, to by tu nebyly pasti. Anebo jsou nastražené na ně a Slenderman si tu nechal deník omylem z poslední návštěvy? V její hlavě se seskupilo plno nejasností. Otočila na další stránku.


< Previous Part/Next Part >
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marketa Kaki Marketa Kaki | Web | 21. března 2015 v 21:49 | Reagovat

Wow! Myslím, že osoba s které pohledu je to napsané bude mít problém. Sakra problém XD

2 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 22. března 2015 v 8:33 | Reagovat

[1]: Díky! Nech se překvapit :3 nové díly... Coming soon... :D

3 Eyeless Jackie Eyeless Jackie | Web | 22. března 2015 v 13:37 | Reagovat

Jestli nebudeš psát dál, připrav se,že by ses mohla ráno probudit bez ledviny... >:3

4 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 22. března 2015 v 15:06 | Reagovat

[3]: Jackie... XDDDD z toho komentu jsem několik minut skoro brečela smíchy xDDD děkuju moc! Budu se snažit psát dál, jak jen to půjde x3 :P :D

5 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 9:49 | Reagovat

Wooohou, Iharo ví přesně, co si číst, když se bude nudit ve škole. Vrhám se netrpělivě na další díl!!

6 Little Bad Princess (STIAK) Little Bad Princess (STIAK) | Web | 28. dubna 2015 v 16:44 | Reagovat

[5]: Fakt jo? To jsem hrozně ráda, že se líbí! X3 děkuju, děkuju, děkuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama