Slender's Diary- Day #1

23. března 2015 v 20:43 | Little Bad Princess |  Slender's Diary (DOKONČENO)
Hai, takže jste si vyprosili pokračování nové fanfikce ^^ snad se vám bude tenhle díl líbit :33 už pracuju i na příběhu samotné Izumi, jakožto mého OCčka ^^ no, nechte se překvapit :P měla bych taky pohnout s překladem Lost Silvera xD ale dost keců, tady je to pokračování:Izumi zaváhala, než otočila další stránku.Day #1, 23:10
Už jsme tady. Právě jsme si dovybalili věci a teď si každý užívá svého pokoje. Já bydlím dole, v přízemí, kde je nejvýše strop. Sally si vybrala pokoj hned nad mým. Vedle ní nalevo má pokoj Jane, Sally si to vyloženě tak přála. Napravo od ní má pokoj Jeff, a naproti němu je Eyeless Jack.


Myslím, že už se každý dostatečně pokochal ze svého pokoje, protože slyším, jak nahoře Jeff vyvádí. Něco křičí na Sally, která se mu hystericky směje. Rozhodl jsem se zkontroloat, co se děje.
Sally kolem mě zrovna proběhla. Za ní se řítil Jeff. Něco křičel, ale nebylo slyšet, co říká. Chytil jsem ho jedním ze svých chapadel za kapucu jeho bílé mikiny. Když mu došlo, co se stalo, začal kopat nohama a mlátit rukama okolo sebe.
"Pusť mě! Pusť mě na ni!" dostal ze sebe.
"Co se tu ksakru děje?" řekl jsem pobaveně.
Sally se na nás otočila. V jedné ruce držela svého medvídka Charlieho, druhou schovávala za zády.


K tomu všemu se sem po schodech přiřítila Jane.
"Sally, notak, tohle nedělej," usmála se. Bylo vidět, že jsme se z toho všichni bavili. Teda kromě Jeffa, kterého jsem stále držel za kapuci.


Ze schodů se pomalu přiloudal Eyeless Jack, masku měl nakřivo tak, aby odhalovala jeho ústa, a usmíval se. Přišel k nám, Sally se na něj hezky, nevinně usmála.


"Tak, Sally, řekni mi, co se děje," řekl jsem jí.
"Nic se neděje, co by se dělo?" usmála se tak sladce a nevinně, že by ji někdo mohl těžko z něčeho podezírat.


"Jasně, že se něco děje!" Jeff se po ní tak prudce natáhl, že mě vyvedl z rovnováhy, až jsem málem spadl. Samozřejmě jsem při tom pustil Jeffa, který se chopil příležitosti a zvedl Sally do vzduchu. Malá hnědovláska se nemohla bránit. Z jedné ruky upustila medvídka, a z té druhé, kterou měla doposud za zády, jí vypadl... Jeffův nůž! Tak to se nedivím, že tolik vyváděl. Jeff má svůj nůž opravdu hodně rád, vždy se chlubí, kolik s ním zabil lidí. Nejvíc ty jeho kecy vytáčí Jane. Ani se jí nedivím. Kdyby tady nebyla Sally, tak jsou pořád v sobě. Ale před ní se nechtějí hádat. To je jedině dobře. No co, teď půjdeme asi na lov, a pak zase spát. Zítra teda přijedou Masky, Hoodie, Toby a Clockwork, to je stoprocentní. Už jsem rozmístil pasti. Ale ten tunel pod zemí... to ještě zatím není. Musím to nějak zařídit. Ale tak, aby to neobjevili lidé. Přísahám, že zabiju každýho obyčejnýho člověka, kdo sem vstoupí.


Izumi zaklapla deníček a odhodilanho zpátky na Slendermanovu postel. Tak to bylo docela dost. Vstala z postele a zhluboka se nadechla. Musí vypadnout. Hned. Oni... mohli by se vrátit. Třeba zrovna teď. Anebo... Pokračoval deníček na další straně?Izumi zase zdvihla deníček a prolistovala stránky. Proč to sakra neudělala napoprvý? Fajn, deník je z většiny popsaný, tak má doma dost co číst. Doma... no, její rodiče nebyli doma, odjeli si někam na třídenní výlet, takže Izumi zůstala doma sama. A dost toho využila.


Izumi vyrazila ven a došla k pastím. Nadechla se. Začala jimi znovu opatrně procházet. Vše šlo skvěle, ale pak se všechno zvrtlo. Šlápla trochu vedle, ale naštěstí hned uskočila, protože se tím přešlapem dotkla citlivého místa jedné pasti, která se hned zavřela, a minula ji jen o vlásek. Izumi z toho zavrávorala a přepadla dozadu, a jedna noha jí nějakým způsobem nešikovně spadla do pasti, která se automaticky zavřela. Izumi vykřikla bolestí. Zuby té pasti se jí zarývaly do masa, její krev pomalu tekla na trávu.
"Doprdele," špitla. "Tady mě asi najdou. Bůhvíco se mnou pak udělaj."
Izumi se třásl hlas, ale pomalu se uklidňovala a snažila se přijít na nějaké řešení.
"No, aspoň mám čas," řekla, až sama sebe překvapila, jak to znělo klidně.


Otevřela Slendermanův deníček a znovu začala číst...


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Girly Queen Girly Queen | 23. března 2015 v 20:54 | Reagovat

moc krásný :-P  :-P  :-P

2 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 23. března 2015 v 20:57 | Reagovat

[1]: Děkuju moc, Queen ^^ udělalas mi velkou radost i jenom tím, že ses na to mrkla ^^

3 Nicol Nicol | 24. března 2015 v 17:58 | Reagovat

krásný :-) a přidáš tam i Bena ??? prosim řekni že ano :-D  :-D  :-D

4 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 24. března 2015 v 20:55 | Reagovat

[3]: děkuju! A buď bez obav, svoji dost oblíbenou creepypastu bych nevynechala ^^ jsem ráda, že se líbí ^^

5 suri02 suri02 | E-mail | 6. dubna 2015 v 18:16 | Reagovat

Hehehe! To je zajímavý :3

6 STIAK STIAK | Web | 11. října 2015 v 13:43 | Reagovat

[5]: Arigato :'3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama