Jeff the Killer

9. března 2015 v 22:40 | Little Bad Princess |  CR∃∃P⑂P∀S⊥∀


Den, kdy přijel Jeffery Woods se svou rodinou k novému domu byl dusný, a obloha zatažená, jako kdyby chtěla zdůrazňovat jeho náladu. Jeff nebyl nadšený z toho, že jsou tady. Jo, jejich nový dům byl nádherný, představoval to, že má jeho otec novou práci... ale nebylo to to, co on znal.


Týden po tom, co se nastěhovali, vstali Jeff i Liu docela časně. Obloha zářila nádhernou modří, teplo Louisiany je přímo vyhánělo ven. Oba se shodli na tom, že ranní projížďka na kole pro prozkoumání okolí bude výborný nápad, a taky skvělá možnost se vyhrabat z útrob baráku, ve kterém byli minulý týden stále zavření.


❝Chybí mi domov,❞ vyhrkl Liu, zatímco si Jeff připravoval svoji snídani.


❝Mě taky, Liu, ale... Tohle je teďka náš domov, takže si přinejmenším budeme muset zvyknout.❞


❝Já vím, jenže... Všichni naši přátelé, všechno tamto z New Orleans... Pamatuješ si na tu budovu, kde jsme vždycky vyšplhali až nahoru a sledovali, jak se rozsvěcí lampy ve městě? Chybí mi to,❞ odpověděl Liu, pomalu utichal.


❝Jo, a nebo taky ZM Video, ten vlastník jak nás znal a dovolil nám si půjčit R-Rated filmy bez rodičů, nebo nás napojoval na půjčovnu her zadarmo... Taky mi to chybí, ale Liu, měli bychom...❞


Liu ho vyrušil. ❝Ano, věnovat se tomu spíš tady, ale přesto, tady mi to přijde takové moc falešné, a máma s tátou dělají, jako kdybychom tu vůbec nebyli.❞


❝No, to jo. Doufal jsem, že nový dům je dostane nějak do nálady, no... Ale co můžem dělat?❞


Liu neodpověděl.


Jeff dojedl svou snídani, a poté se dvojice chlapců vydala ven z domu, ke svým kolům, chystající se prozkoumat okolí o něco víc. A jak zahli za několik zatáček, dostali se někam dost blízko seskupení několika obchůdků.


Tady tomuhle malému byznysu se říkalo ❝Vesnické obchodní centrum❞, a dala se tu najít i pizzerie, čínská restaurace, trafika, obchod Sprint, a, co Jeffa a Liua zaujalo nejvíc, videoobchod.


❝Asi bychom měli jít za mamkou a taťkou, aby nám tady založili účet...❞ zmínil Liu, když si Jeff otočil kazetu, aby přečetl název jednoho hororu.


❝Zatraceně, máš pravdu,❞ zamračil se Jeff a při té myšlence pocítil menší vlnu frustrace. Moc dobře věděl, že než sem rodiče přijdou a navážou se zdejšíma kontakt, tak to zabere věčnost, navíc byla jejich obvyklá rutina po práci jen to, že si odkráčeli každý do jiné místnosti a vyšli, až když jim v břiše začal šimrat pocit hladu. Pak se s nima dalo bez problémů mluvit.


Jeff se ohlédl na dívku pracující za počítačem. ❝Možná by se ji dalo ukecat nějakým sladkým slovem k tomu, aby nám účty založila,❞ mrknul a pak se rozesmál.


❝Jo, Jeffe, jasně. Jeden pohled na tebe a určitě nás zablokuje,❞ odpověděl mu Liu s úsměvem na tváři.


❝Pochybuješ o mě, jo?❞


❝Pochybovat o tobě? O někom, kdo jen s obtížemi políbil dvě dívky a skoro ani nesáhnul na prso? Hele, tak klidně jdi a ukaž veškerej svůj šarm.❞

❝Vůbec by mi nedělalo problém tamtu holku sbalit úplně, jenže pak jí domů přišli rodiče...❞

❝Naposledy, cos mi tohle vyprávěl, jsi říkal, že její rodiče byli mimo město a domů přišla sestra....❞

Jeff se zamračil a přemýšlel nad tím, jak by z tohohle vyvázl, jenže v tu chvíli k nim ta dívka, sedící za počítačem, promluvila.

❝Hej, nejsou támhleto vaše kola?❞ zeptala se, ukazujíc skrz okno na kola.

Jeff a Liu otočili tím směrem hlavy a uviděli venku tři chlapce, dva z nich jezdili dokola na jejich kolech. Otočili se na nich, seskočili, nechali je, aby narazila do chodníku, a pak na ně zase nasedla. Dva kluci na kolech byli takové hubenější postavy, a ten třetí, o něco těžší, stál vedle a při pití Red Bullu je pozoroval.

Jeff se svým bratrem zamířil dveřmi videoobchodu ven. Ten tlustý kluk je viděl, a zahalekal něco na své dva kamarády. Jeff neslyšel, co říkal, ale viděl, jak odhodili kola, nechali je tam ležet, a zamířili přímo naproti dvěma bratrům.

❝To jsou vaše kola?❞ zeptal se jeden z nich, když Jeff a Liu prošli ven, rovnou do přímého letního vedra.

❝Jo, proč na nich jezdíte?❞ řekl Liu zostra.

❝Jenom jsme je tady viděli, klídek, mysleli jsme, že je nám tu někdo nechal,❞ odpověděl ten samý a ostatní dva si stoupli po jeho boky.

Jeff, rozhodnutý k vytvoření dobrých vztahů k okolí, se pokusil situaci nějak usměrnit.

❝No, jsou naše. Asi před týdnem jsme se sem přistěhovali, bydlíme támhle, na Fairmont Avenue, několik bloků odsud. Zrovna jsme si obhlíželi sousedství.❞ Jeff doufal, že by příjemný tón hlasu to vylepší, ale když pohlédl na tváře chlapců, uviděl jen a pouze drzost, a to, že na tohle oni nehrají.

❝Super, někam ses přestěhoval,❞ podotkl ten tlustý.

❝Ah, jasně, Troyi,❞ řekl ten první. ❝Přestěhovali se do tý barabizny, jak má tu štěrkovou příjezdovku. Docela mě zajímalo, kdo by se TAM mohl přestěhovat.❞

❝No, Randy, tak teď to víme,❞ odpověděl ten silnější kluk, očividně jménem Troy.

Celý příběh najdete na novém blogu.

Překlad je můj a jakékoliv nepovolené zacházení s ním (tj. kopírování, využívání pod vaším jménem, publikování bez mého vědomí atd.) bude nahlášeno.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kačka954 Kačka954 | E-mail | 7. listopadu 2015 v 15:11 | Reagovat

Ooh... tak to je dobrý, hodně dobrý... je to pěkně napsaný. Jeffa naprosto zbožňuju, ale doteď sem nevěděla, jak to s ním bylo, takže moc děkuju za vysvětlení. Ale chci se zeptat: tak to doopravdy bylo (jakože v původním příběhu) nebo je to fanmake? Předem děkuju za odpověď.

2 Viktorie Viktorie | E-mail | Web | 19. listopadu 2015 v 21:09 | Reagovat

Miluju nejlépe napsané úplně to člověka vtáhne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
STOP!
Nemáte povoleno kopírovat překlady bez tabulky pod každým překladem "Překladatel, Autor, Originál" a uvedením odkazu na původní překlad.
Pokud to porušíte, najdu si váááás XD
(A moc dobře víte, že já bejt zlá nechci Q--Q)